Skocz do zawartości

South Park nowe odcinki


Grabek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 693
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

In the 14 years we've been doing South Park we have never done a show that we couldn't stand behind. We delivered our version of the show to Comedy Central and they made a determination to alter the episode. It wasn't some meta-joke on our part. Comedy Central added the bleeps. In fact, Kyle's customary final speech was about intimidation and fear. It didn't mention Muhammad at all but it got bleeped too. We'll be back next week with a whole new show about something completely different and we'll see what happens to it.

http://www.southparkstudios.com/news/3878

Odnośnik do komentarza

Co za dwa, kapitalne, po(pipi)ione, świetne epy. ŁoŁ

 

Nie wiem czemu niektórzy się dziwili, że będzie druga część. To było od razu wiadome (to znaczy po obejrzeniu odcinka 200). Brak kontynuacji nawet jak na SP byłby dość poroniony. Chociaż...

 

Haha nawet Mr. Hankey się pojawił szkoda, że tylko na chwilę. No i jak już zarzucali wszystkimi (większością) to mogli dać Chefa tzn. jego resztki - flaki nawet bez głosu.

 

A co do cenzury, porażka. (pipi)a te pikanie, myślałem, że zwariuje. Jeszcze ta ostatnia przemowa ;/

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ojej, ale ja jestem głupiutki. Ja myślałem, że to 'pipi' to element odcinka i tak miało być, podobnie jak ocenzurowany Mohamed z ktorego nie można sie smiać. Rehotałem za każdym razem jak było pip a najbardziej na koncu jak ocenzurowali całe przesłanie dwóch odcinków

 

 

teraz mi głupio, ze sie z tego śmiałem:(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Nooooo zaraz wrzesień ruszają wszystkie seriale itd. no i oczywiście SP a dokładniej nowy odcinek - 6 października.

 

Boże jak się stęskniłem za SP ;p. Jak dla mnie póki co odcinek sezonu "Medicinal Fried Chicken" (w ogóle czołówka w całej historii SP).

Obstawiam, że będzie odcinek dotyczący wycieku ropy i

wypadku w Katyniu :turned:.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...