Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mija czwarty dzień odkąd wysłałem konsolę więc pomyślałem,że sprawdzę na tej stronce UPS gdzie aktualnie się znajduje,a tam pisze coś takiego:"Zwrócono do nadawcy"ale po najechaniu kursorem pojawia się jeszcze:"Firma UPS zwróciła przesyłkę do pierwotnego miejsca nadania,ponieważ nie można było jej doręczyć"

Nie wiem co mam o tym mysleć...czy cosś z tym jest nie tak??

Aha,i na dodatek nie dostałem jeszcze maila od MS z nr przesyłki powrotnej :huh:

Odnośnik do komentarza

mam pytanko, czy ktoś wie co się dzieje gdy na paczce nie napiszemy numeru zlecenia tak jak każe MS, ja nie napisałem ponieważ zanim doszedł mail od MS Polska to paczkę już wysłałem i nie myślałem że trzeba tam pisać nr zlecenia, ponieważ moje dane były na liście przewozowym, myślałem że to wystarczy <_<

UPS już w piątek (7:21) dowiózł paczkę na serwis, a na stronie xbox-a cały czas jest komunikat że oczekują na urządzenie w centrum serwisowym, w związku z tym czekać czy sobie sami poradzą z odnalezieniem mojej konsoli czy jutro dzwonić na infolinie i próbować wyjaśniać mój błąd?

Odnośnik do komentarza
Warto mieć dla siebie też ten wydruk który naklejasz na paczkę dla siebie, wtedy on tam składa podpis, lub na "słowo" - w moim przypadku tak było ;)

 

Zgadza się. Zaniosłem paczkę, babka zrobiła ksero etykiety, podpisała i przystawiła pieczątkę. Teraz tylko czekać aż paczka będzie w monitoringu i śledzić status naprawy :D .

Edytowane przez honor
Odnośnik do komentarza

Moja konsola po 10 dniach roboczych w końcu wróciła :P

I od razu poważnie podniosła mi ciśnienie:po rozpakowaniu paczki od razu podpinam sprzęta,włączam "power" a tu cały okrąg świeci na czerwono a konsola warczy jak kosiarka do trawy!! WTF?? Szybki "reset" i na szczęście za drugim razem już wszystko było OK,ale po tej akcji miałem 3 kilo więcej w gaciach :huh:

Odnośnik do komentarza

pewnie to pytanie bylo zadawane tu w ch,uj razy ale posiadaczem xboxa jestem od nie dawna i nie sledzilem tematu wiec pozwole se je zadac. jakies sprzeciwy? nie? o to dobrze :P

 

brat przyslal mi konsole z Angli i powiedzmy ze wykitowala(odpukac) <puk puk> jak jest z ta gwarancja? oni przysylaja kuriera do mnie czy ja im wysylam konsole? kompletnie sie w tym nie orientuje,a kto pyta nie bladzi :P

Odnośnik do komentarza
pewnie to pytanie bylo zadawane tu w ch,uj razy ale posiadaczem xboxa jestem od nie dawna i nie sledzilem tematu wiec pozwole se je zadac. jakies sprzeciwy? nie? o to dobrze :P

 

brat przyslal mi konsole z Angli i powiedzmy ze wykitowala(odpukac) <puk puk> jak jest z ta gwarancja? oni przysylaja kuriera do mnie czy ja im wysylam konsole? kompletnie sie w tym nie orientuje,a kto pyta nie bladzi :P

 

Raczej kto czyta nie błądzi. 3 strony wstecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...