Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

:pifpaf: Ehh... Pani Monika, zapytała się od kiedy mam X'a, powiedziale że od listopada 2006, i kazała mi przesłać zdjęcie dowodu zakupu. Przesłałem. Dzisiaj dzwonie, a ona mi mówi że jeszcze mail nie doszedł, bo mają jakieś tam braki w personelu, ale powiedziala że on najprawdopodobniej jest w siedzibie, ale nie doszedł do ludzi, którzy są za to odpowiedzialni, i kazała mi czekać do końca tygodnia :solo: Zadzwonie później, jak będzie jakaś inna osoba i może ona mi pomoże. Ja chce tylko naprawić konsole, bo MAM jeszcze gwarancje, czy tak dużo chce ?? Ehh.. Polska...

Odnośnik do komentarza
Ja praktycznie wszystko dogadałem z panią Moniką :P. Wczoraj dzwoniłem pierwszy raz, dzsiaj do godz. 17:00 ma być u mnie kurier. A z kim się rozmawia to chyba od niczego nie zależy. Dzwoniłem raz, rozmawiałem z Pauliną, kazali mi zadzwonić za chwilę, bo jakaś awaria, zadzwoniłem za 10 min. i rozmawiałem z Moniką.

Ale zrozum. Ja kupiłem konsole 20.11.2006 roku. Według nich juz nie mam gwary, ale powiedzieli żebym przeslał im na maila paragon i mam czekac na ich telefon

Odnośnik do komentarza
Ja praktycznie wszystko dogadałem z panią Moniką :P. Wczoraj dzwoniłem pierwszy raz, dzsiaj do godz. 17:00 ma być u mnie kurier. A z kim się rozmawia to chyba od niczego nie zależy. Dzwoniłem raz, rozmawiałem z Pauliną, kazali mi zadzwonić za chwilę, bo jakaś awaria, zadzwoniłem za 10 min. i rozmawiałem z Moniką.

Ale zrozum. Ja kupiłem konsole 20.11.2006 roku. Według nich juz nie mam gwary, ale powiedzieli żebym przeslał im na maila paragon i mam czekac na ich telefon

A 'stare' konsole nie miały przypadkiem rocznej (+ rok niezgodności jak kupowałeś na paragon) gwary?

Odnośnik do komentarza
A 'stare' konsole nie miały przypadkiem rocznej (+ rok niezgodności jak kupowałeś na paragon) gwary?

Nie. Po prostu m$ na podstawie daty produkcji nieraz określa swój "okres gwarancyjny". Kupił widocznie leżak magazynowy i kobieta zażyczyła sobie o ksero dowodu zakupu, bo gwarancja liczy się od daty zakupu. I są to dwa lata (3 na RoD), niezależnie od konsoli (tym pierwszym wydłużono okres gwarancyjny).

Odnośnik do komentarza

Ja jak dzwoniłem do nich to nawet się nie pytali o paragon. Pewnie dlatego, że wcześniej zarejestrowałem już konsolę i podane było, że jeszcze jest gwarancja.

 

Z mojej strony takie pytanko: czy serwis MSu działa w weekendy? Chodzi mi o ten we Frankfurcie. Jest szansa, że w poniedziałek odeślą konsolę, jeżeli dostali ją w piątek?

Odnośnik do komentarza

no ja przed chwilą zgłosiłem awarie na infolinii... przyjęte, a jutro ma być kurier. zobaczymy jak spisze się cała ta machina.

szkoda tylko ze juz leci do mnie GoW 2 z Australii wiec jak dojdzie to pewnie sobie przez jakis czas nie pogram...

 

EDIT: aaa konsole kupilem 19.11.2006, wiec troche pozno sie zorientowalem ze trzeba do serwisu oddawac :) ale najwazniejsze ze zmiescilem sie w terminie..

 

EDIT 2: powiedzcie ze Pani Monika jest pół-Polką... zabójczo sie z nią rozmawia... : " ołhkej a teraz moshna sapakowac konsolkę" :D

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

@ grykom... wiesz trudno powiedziec jak jest z tym sprawdzaniem...

moj x360 rysowal plyty raz na jakis czas i sie zawieszal raz na jakis czas.... w nieregularnych odstepach raz bylko to 2 razy dziennie, a czasem raz na dwa tygodnie... myslisz ze jak to sprawdza w dwa dni na serwisie??

daje do myslenia...

chociaz ROD to wyskakuje od razu jak sie wlacza konsole prawda??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...