Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jak już jesteśmy przy padach, czy gwarancja obejmuje też pady do xa? Słyszałem dziwną plotkę, że nawet nie trzeba wysyłać im wadliwego pada, podobno przysyłają nowego. Prawda czy fałsz?

 

Prawda wymienialem 2 pady bez problemu zepsuty zostaje u Ciebie.

 

Masz rację. Tak BYŁO ale już nie JEST....

 

bo...

 

Jakby Polacy nie kradli tych padów tylko po to by sprzedać na allegro to funkcja dalej by tak działała. Teraz na własny koszt wysyłajcie...

 

smutne ale prawdziwe <_<

Odnośnik do komentarza

No nie ciesz się tak jeszcze, dlatego, że ja zgłaszałem tydzień temu padnięcie mojego klocka. Babka na infolinii powiedziała też, że zamawia kuriera i że w ciągu 3 dni będzie. Minął tydzień kuriera nie było, dzisiaj dzwonie, co się okazało, że mają coś z systemem i UPS dostał wiadomość od nich ale bez jakiegoś potwierdzenia czy coś takiego i dlatego nie przyjechał. Dopiero babka z MS podała mi numer przewozowy, musiałem zadzwonić do UPS-a, podać numer zlecenia po jakimś czasie zadzwonił kurier i odebrał paczkę. Lekko ponad tydzień straciłem, na szczęście mogę grać na drugim, więc trochę mi to zwisa. Swoją droga jestem ciekaw czy wymienią mi na nowego, czy tylko naprawią tego. To już drugi zawał (RROD) mojego staruszka.

Odnośnik do komentarza

Do góry nogami przykleiłeś możesz mieć problem lol, a tak na poważnie to z tego co wiem to oni sprawdzają też date wgrania firmware napędu także mogą ci wystawic rachunek i konsoli nie odesłać.

Chciałbym jakoś sobie "za darmo" wymienić, czy jak zgłoszę ROD-a a wyslę sprawnego to mi go tam będą sprawdzać, czy niejako wymienią "z urzędu" ?

Ja tak zrobiłem ponad miesiąc temu to wymienili płytę główną. Konsola była bez HDMI i taka wróciła

 

Edytowane przez Hlipo
Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj - tydzień po otrzymaniu konsoli z naprawy, przejściu pandy i girsów2 dostałam maila :)

 

"Panstwa consola Xbox jest gotowa do wysylki ! Otrzymacie ja panstwo w nastepnych siedmiu dniach . Dziekujemy bardzo za wyrozumialosc , juz niedlugo mozecie panstwo znowu z przyjemnoscia grac. "

 

Wymiatają ;)

Odnośnik do komentarza
Czy wysyłając teraz starego xa jeszcze z 2006 dostanę z powrotem już z napędem HDMI ?Chciałbym jakoś sobie "za darmo" wymienić, czy jak zgłoszę ROD-a a wyslę sprawnego to mi go tam będą sprawdzać, czy niejako wymienią "z urzędu" ;) ?

 

Mi wymienili konsolę z września 2006 na jakiś dziwny twór z 13 października tego roku. Niby nówka sztuka, ale nie ma wyjścia HDMI :huh:.

 

No i oczywiście w dniu kiedy przesyłka była już z powrotem w Polsce dostałem 3 maile o tym, że mój X360 nie dotarł jeszcze do ich serwisu :).

Odnośnik do komentarza
Czy wysyłając teraz starego xa jeszcze z 2006 dostanę z powrotem już z napędem HDMI ?Chciałbym jakoś sobie "za darmo" wymienić, czy jak zgłoszę ROD-a a wyslę sprawnego to mi go tam będą sprawdzać, czy niejako wymienią "z urzędu" ;) ?

 

Mi wymienili konsolę z września 2006 na jakiś dziwny twór z 13 października tego roku. Niby nówka sztuka, ale nie ma wyjścia HDMI :huh:.

 

No i oczywiście w dniu kiedy przesyłka była już z powrotem w Polsce dostałem 3 maile o tym, że mój X360 nie dotarł jeszcze do ich serwisu :).

Mam to samo co Ty ^_^

Odnośnik do komentarza
Czy wysyłając teraz starego xa jeszcze z 2006 dostanę z powrotem już z napędem HDMI ?Chciałbym jakoś sobie "za darmo" wymienić, czy jak zgłoszę ROD-a a wyslę sprawnego to mi go tam będą sprawdzać, czy niejako wymienią "z urzędu" ;) ?

 

Mi wymienili konsolę z września 2006 na jakiś dziwny twór z 13 października tego roku. Niby nówka sztuka, ale nie ma wyjścia HDMI :huh:.

 

No i oczywiście w dniu kiedy przesyłka była już z powrotem w Polsce dostałem 3 maile o tym, że mój X360 nie dotarł jeszcze do ich serwisu :).

wymeiniali Ci zasilacz tez?

 

zerknij na obudowe konsoli z tylu jest na naklejkach napisane ile i jakiego pradu zużywa, spisz to i podaj czyli ile Amper przy 12V i ile amper przy 5V to bedzie wiaodmo na co wymeinili, czy na zwyklego xenona czy juz na opusa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
wymeiniali Ci zasilacz tez?

 

zerknij na obudowe konsoli z tylu jest na naklejkach napisane ile i jakiego pradu zużywa, spisz to i podaj czyli ile Amper przy 12V i ile amper przy 5V to bedzie wiaodmo na co wymeinili, czy na zwyklego xenona czy juz na opusa...

 

Wysłałem tylko konsolę.

 

12V - 16,5A, 5V - 1A.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra wczoraj padła mi konsola ale na stronie M$ powiadaja że:

Standard Warranty Expired: A three-year warranty applies to conditions indicated by three red lights. Please click "request a new repair" to proceed.

 

Wiec moje pytanie brzmi: co moge w tej sytuacji zrobić?? Problem to oczywiscie ROD sama konsola była kupiona w lutym albo marcu 2006 ale data produkcji to 30.10.05

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...