Skocz do zawartości

Procedura serwisowa X360


Rekomendowane odpowiedzi

Halleluja!

 

Nareszcie się coś ruszyło. Po długich bojach zadzwoniła dzisiaj do mnie Pani i powiedziała, że mail z paragonem doszedł, gwarancja ważna i wszystko jest ok. Teraz tylko czekam na list przewozowy, pogonie ups'a i papa maleństwo do Frankfurtu.

Mam nadzieję, że się za wcześnie nie cieszę...

 

By Kath (jak zwykle nie zauważyłam, że się Sat zalogował, grrrrr!!!)

Edytowane przez MrSatan
Odnośnik do komentarza

Stało się. Padł napęd. Konsola działa ale nie czyta płyt. Ale mniejsza o to. :angry:

 

Otóż wczoraj zadzwoniłem na infolinię MS. Kilka minut wcześniej zarejestrowałem konsolę poprzez internet. I tu psikus: pisze, że gwarancja dobiegła końca w kwietniu 2008 roku. Tyle, że kupiłem ją w grudniu 2007. Data produkcji to wrzesień 2007. Więc nawet licząc od daty produkcji od września do kwietnia to raptem 8 miesięcy. Wytłumaczyłem to panu z infolinii, więc poprosił abym wysłał skan paragonu. Fajnie, tylko że paragon ze sklepu dla idiotów wyblakł, literki wyparowały - w tej chwili jest to dosłownie pusta kartka papieru. Oprócz pieczątki "towar wydano". No ale nic. Pan z infolinii poprosił abym jednak wysłał, może coś się da odczytać. No i wysłałem Odpowiedzi dalej nie ma. Normalnie parodia, spisek, podstęp i ruski cyrk. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Stało się. Padł napęd. Konsola działa ale nie czyta płyt. Ale mniejsza o to. :angry:

 

Otóż wczoraj zadzwoniłem na infolinię MS. Kilka minut wcześniej zarejestrowałem konsolę poprzez internet. I tu psikus: pisze, że gwarancja dobiegła końca w kwietniu 2008 roku. Tyle, że kupiłem ją w grudniu 2007. Data produkcji to wrzesień 2007. Więc nawet licząc od daty produkcji od września do kwietnia to raptem 8 miesięcy. Wytłumaczyłem to panu z infolinii, więc poprosił abym wysłał skan paragonu. Fajnie, tylko że paragon ze sklepu dla idiotów wyblakł, literki wyparowały - w tej chwili jest to dosłownie pusta kartka papieru. Oprócz pieczątki "towar wydano". No ale nic. Pan z infolinii poprosił abym jednak wysłał, może coś się da odczytać. No i wysłałem Odpowiedzi dalej nie ma. Normalnie parodia, spisek, podstęp i ruski cyrk. :wallbash:

 

Poczytaj kilka postów wcześniej - u mnie ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
też kiedyś miałem problem z brakiem paragonu (tez akurat z MM), powiedziałem kiedy zakupiłem sprzęcior i mialem duplikat paragonu w ciągu 15 minut...także to akurat jest do załatwienia...

 

Jeśli tak jest, to idę jutro do Carrefura i mówię, że moją 2 letnią konsolę zakupiłem pół roku temu i mi na nią wystawią nowy paragon tak ? To taka niekończąca się gwarancja ?

Odnośnik do komentarza
Ja wysłałem wyblakły - czyt. pusty. Więc jakby coś to może by przeszło. Tylko że jak na razie nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jak jutro też nie będzie to dzwonie jeszcze raz, a wcześniej skocze do sklepu dla idiotów, może uda się wyciągnąć od nich paragon <_<

 

Dzwoń codziennie, dobrze radzę. Paragon wysłany 5 stycznia, odebrany dziś... dopiero dziś sprawa się ruszyła... więc dzwoń i przypominaj się ile wlezie!

 

Odnośnik do komentarza
I to jest chamstwo z ich strony. To po co oficjalnie sprzedają urządzenia do grania po sieci? Przecież u nas to nie powinno zadziałać? Zarabiają na nas i jeszcze mają nas gdzieś. Brawo.
Te nie marudź, bo zawsze może być gorzej i jak na prośbę użytkownika Kroolik zablokują nam dostęp do XBL (po IP) to wtedy będzie się działo.

 

I jeszcze pytanko: jak to jest z darmowym miesiącem Golda na odzyskanym tagu?

Bo konsola mi kiedyś padła (a w tym wątku pełno podobnych osób), kupiłem nową, odzyskałem taga i mam Silver i gram na zdrapkach. Ale zdrapki kończą się 28 lutego i zastanawiam się czy Golda dostanę tylko na nowy GT? Czy może wystarczy "zmienić" subskrypcję i wtedy gold wskoczy?

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Przed chwilą dzwoniłem jeszcze raz. Odebrał Pan Rafał i okazał się nieco bardziej kumaty niż poprzedni. Otóż poinformował mnie, po wcześniejszym skontaktowaniu się z działem "czytania maili", że sprawa jest w toku i jutro do 15:00 powinienem otrzymać telefon zwrotny. Zapytałem też o kwestię gwarancji i pan powiedział, że ich system nie wie kiedy konsola została sprzedana, więc sam przyjmuje datę zakończenia gwarancji. Więc taki system sobie przyjmie że gwarancja się skończyła po 5 miesiącach i robią się problemy... Paranoja.

Odnośnik do komentarza
Przed chwilą dzwoniłem jeszcze raz. Odebrał Pan Rafał i okazał się nieco bardziej kumaty niż poprzedni. Otóż poinformował mnie, po wcześniejszym skontaktowaniu się z działem "czytania maili", że sprawa jest w toku i jutro do 15:00 powinienem otrzymać telefon zwrotny. Zapytałem też o kwestię gwarancji i pan powiedział, że ich system nie wie kiedy konsola została sprzedana, więc sam przyjmuje datę zakończenia gwarancji. Więc taki system sobie przyjmie że gwarancja się skończyła po 5 miesiącach i robią się problemy... Paranoja.

 

Sam jutro lepiej zadzwoń.. mi mówili, że się następnego dnia skontaktują, potem, że do końca tygodnia, potem, że w kolejnym tygodniu... i tak w kółko...

Notabene, Ci z działu mailowego to lenie patentowane. ;P

 

Odnośnik do komentarza

U mnie tez pierwszy zgrzyt ...

dzwonilem w piatek zeby zglosic usterke, kuriera do dzis nie ma wiec dzwonie jeszcze raz i mi powiedzieli ze "nie wiedza jak to sie stalo ale wogole moje zgloszenie nie zostalo wyslane do ups. Kolezanka ktora odbierala Pana telefon musiala cos zle zrobic ..." Jak dla mnie to troche niepowazne

No nic- przeprosili i obiecali kuriera do piatku.

 

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

cholera, zorientowałem się że nie napisałem na paczce numeru przewozowego, czy jak mu tam. Serwis MS bedzie mogl miec problemy z rozpoznaniem czyja to konsola? Probuję się dodzwonić na infolinię ale cały czas słyszę sygnał zajętości.

 

o adresach w obie strony nie zapomnialem

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza
Przed chwilą dzwoniłem jeszcze raz. Odebrał Pan Rafał i okazał się nieco bardziej kumaty niż poprzedni. Otóż poinformował mnie, po wcześniejszym skontaktowaniu się z działem "czytania maili", że sprawa jest w toku i jutro do 15:00 powinienem otrzymać telefon zwrotny. Zapytałem też o kwestię gwarancji i pan powiedział, że ich system nie wie kiedy konsola została sprzedana, więc sam przyjmuje datę zakończenia gwarancji. Więc taki system sobie przyjmie że gwarancja się skończyła po 5 miesiącach i robią się problemy... Paranoja.

 

Sam jutro lepiej zadzwoń.. mi mówili, że się następnego dnia skontaktują, potem, że do końca tygodnia, potem, że w kolejnym tygodniu... i tak w kółko...

Notabene, Ci z działu mailowego to lenie patentowane. ;P

 

 

Przed chwilą sam się o tym przekonałem. Wczoraj zapewniano mnie, że dzisiaj do 15:00 się ze mną skontaktują, oczywiście nikt nie zadzwonił. Zadzwoniłem ja i tym razem poinformowano mnie, że zajmie to około tygodnia. Znając moje szczęście to za tydzień stwierdzą, że z paragonu nie da się nic odczytać i wszystko przedłuży się o miesiąc. Gold się marnuje, konsola zbiera kurz a ja tracę nerwy. :wallbash:

Odnośnik do komentarza

Bądź twardy! I walcz o swoje! Bo inaczej z nimi się nie da niestety...

 

Golda w Polsce nie ma, więc dla nich to żaden argument :(

 

Tak się z Satem zastanawialiśmy, czy te krótkie terminy gwarancji w systemie to nie jest specjalny zabieg M$. No bo kiedyś na piękne oczy można było w sumie konsolę wysłać, więc niejedna osoba z tego korzystała. Więc się wycwanili, w systemie koniec gwary, więc chcąc nie chcąc musisz przysłać paragon bo inaczej z naprawy nici... :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...