Skocz do zawartości

Gears of War - opinie, ustawki itd.


Szabla8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i to HTP jest właśnie to. Też się dziwiłem, za pierwszym razem się udawało. Miałem przerwe miesieczną (brak konsoli) i dupa, nie potrafię po prostu...

 

Na sec przed powrotem wroga do pozycji wyprostowanej..

Tak zdolny masz mózg do opanowania w czasie?

O rozsądne porady proszę. Ilekroć próbuje zawsze albo drugi łokieć = moja śmierć, albo po prostu strzał ja widzę, ale z magazynka nie zlicza = moja śmierć.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Dobra, dziś 5 razy wyszło na meczu, 3 razy nie. Wynik niepowodzeń? Drugi łokieć =.=

 

 

Człowieku, jak ty możesz mieć z tym problem?!? Walisz łokieć, obchodzisz typa w lewo bądź w prawo na dwa kroczki i kończysz strzałem w byle jaką część ciała. Takie to trudne? Bo łatwiejszej metody na "close combat" nie ma w w GOW.

Odnośnik do komentarza
Też nie rozumiem jakim cudem mają dwa łokcie w momencie gdy raz klikam to mam jeden wymach łapą i tyle :f

Wyjaśnię obrazowo - klikasz B idzie łokieć, po łokciu chcesz strzelić, naciskasz RT i zamiast strzału idzie kolejny łokieć, który pacjentowi już nic nie robi a ten cię obskakuje. Zdarzyło mi się kilka razy, paru osobom także. Sądzę, że chyba o to Fistachowi biega.

 

 

edit: o widzę, że wpieniacz mnie ubiegł ale przynajmniej jest kolejnym świadkiem, który to zauważył ;)

Edytowane przez milekp
Odnośnik do komentarza

No ok teraz rozumiem skąd drugi łokieć,ale przecież to oczywiste,że trzeba po lokciu odczekać stąd te parę stepów przy blind shoocie bo inaczej albo wchodzi 2gi łokieć jak tu zostało zauważone albo jeśli wali się sposobem lt+sec=kill to zbyt szybki wystrzał powoduje,że gościowi nic się nie dzieje mimo tego że już nie idzie 2gi łokieć tylko z animacji normalny strzał.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
szukam ludzi z ktorymi moglbym pograc na livie, bo te amerykanskie hamburgery wogole grac nie umieja :) GG ; 7546580

 

Wyslij mi invite do frensdow.

Mam cala liste Polakow grajacych tylko w gowa wiec bedzie z kim pograc

Gram po 17-18

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mialem dluga przerwe od xbox live z powodu netu,teraz moge wkoncu pograc ale moja lista friendsow sie wyczyscila praktycznie do zera,tak wiec nie mam z kim pykac.

Jesli to nie problem to prosilbym aby kazdy chetny kto kupuje GoW 2 lub chcial pograc tez w inne tytuly i ma wolne miejsce we friendliscie dodaj mnie bo nie fajnie jest nie miec z kim grac:D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...