Skocz do zawartości

Gears of War - opinie, ustawki itd.


Szabla8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem czy był już taki temat (może był) ale zapytam tutaj.

Podczas ściągania darmowych map do GOW przy 99% wyrzuca błąd 80070017 i nie może zapisać danych na dysk.

W Austrii działa bez zarzutu ale w POlsce tylko do 99%. :(

 

Czy można to jakoś obejść??

Zmiana języka, regionu nie działa :(

 

Tak nie wiele brakuje do szczęścia aż 1%, Pomocy, Help, Hilfe

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
duzy ruch na online ? pytam bo gra nie jest pierwszej świerzości, a ja sie wlasnie za nia zabieram i chetnie popykam w online.

 

 

pozdrawiam

dość słaby ,ale wiara jeszcze gra w to ,najlepiej jak bys się podłączył do jakiś paczki kolesi to byś miał stałych ludzi do gier . jesli będziesz sam chciał pograc na livie to się toche naczekasz az uzbierasz min 6 graczy .

Ale gra nadal żywa na live

Odnośnik do komentarza
Raiders, czasami jest tak, że ciężko dobrać ludzi bo jest ich... za dużo, więc głupot mi nie opowiadaj. Nie ma tyle ludzi co na dwójce oczywiście, ale nie ma problemu z doborem ludzi.

Kac /morderca/, wyślij invite przez Live to Cię postaram wkręcić :)

:D

 

spoko jak masz stałą grupę ludzi z którymi grasz to napewno nie ma problemu ,a wiem z kim grasz bo razem trochę pograliśmy .

Ale jak już sam chcesz pograć bez umawiania się z polakami to znalezienie 6 graczy zajmuje 15- 20 min ( oczwyiscie zalezy jaki tryb gry wybieramy i mapę )

 

pare dni temu grałęm u znajomego w GOW 1 i owszem nie było zle jak graliśmy egzekucję dość szybko dołanczali gracze ,ale inne tryby to już bieda . czesto czekalimśy po 10-15 min zanim zebrała się 6 graczy .Nie wiem może był zły dzien na grę :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

ok, odpowiem ostatni raz bo sie mały offtop robi, nie wiem w takim razie jak to robisz ale jak ja próbuję odpalić jakiś rankingowy mecz to łączy mnie z jakimiś hamburgerami albo francuzami, i weź tu próbuj robić achiva za piły, same bluzgi lecą, że "Polish Shit" itd, a ile razy mnie host z meczu wywalił to już nie pamiętam i jak tu przyjemność z grania?

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Mogles po prostu napisac, ze szukasz ludzi do grania bo chyba nie myslisz, ze znajdziesz takich, ktorzy zamiast normalnie grac ustawia sie na srodku mapy, zebys mogl strzelac im w glowe lub smazyc hammerem dla acziwow.

A z meczow rankingowych nikt nie moze Cie wyrzucic

 

Jesli chcesz pograc z rodakami odezwij sie na moj gt, wieczorami nie brakuje ludzi.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

no ku,rwa jak mozna miec 70 lvl i grac pila jak ostatni noob!;/ bym sie wstydzil ja nawet wyjac.

 

nic mnie tak nie wku,rwia w tej grze jak ta je,bana pila! Wiekszosc sie bawi w rzeznika co to do ch,uja masarnia?

 

zeby w trojce jej nie bylo,ale bedzie na bank.

 

jak ktos chce pograc meczyki to zapraszam.

 

dopiero teraz sie zczailem,ze ten temat dotyczy 1,a nie 2 ;p

Edytowane przez Damian.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...