Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

nie noe SOF to napewno kupie przeciez to klasyka jezeli chodzi o PC, to bylo cos co oczekiwał◘em od gier krew i możliwosc odstresowania sie :) w jedynce czesci w metrze nic nie pobije , 3 kupie ale jak stanieje, kupilem Ninja gaiden, tym bardziej ze mam pewien niedosyc po DMC4 :-D a jezeli chodzi o COD4 grałem juz mi sie znudzilo a Bad Company dla mnie nie wypał duzo błędów w broni i wogóle nie okazało sie być tym czym karmili nas producenci i reklamówki :)

Odnośnik do komentarza
Mam ochotę pograc sobie na X360 w jakieś cRPG (nie jRPG, tego nie znoszę).

Waham się pomiędzy Two Worlds a Mass Effect. Słyszałem jednak, że TW to straszna kaszana, ale na onlinecenter.pl ta gra została dośc wysoko oceniona (8/10). Który tytuł wybrac?

Zdecydowanie ME. TW ma świetny system, MASĘ questów i OGROMNY i różnorodny świat, niestety ma również strasznie skopaną animację. Jeśli podobał Ci się Gothic 1 i/lub 2, a do tego jesteś osobą mało wybredną, to przy TW będziesz się naprawdę świetnie i długo bawić. Mi TW bardzo przypadło do gustu, ale jest to gra z gatunku: kochasz, albo nienawidzisz ;)

W każdym razie na pierwszym miejscu i tak polecam ME.

Odnośnik do komentarza
Zdecydowanie ME. TW ma świetny system, MASĘ questów i OGROMNY i różnorodny świat, niestety ma również strasznie skopaną animację. Jeśli podobał Ci się Gothic 1 i/lub 2, a do tego jesteś osobą mało wybredną, to przy TW będziesz się naprawdę świetnie i długo bawić. Mi TW bardzo przypadło do gustu, ale jest to gra z gatunku: kochasz, albo nienawidzisz ;)

W każdym razie na pierwszym miejscu i tak polecam ME.

Każdy mi mówi, że ME. Ale mi się bardzo podoba klimat Two Worlds, lubię otwarte przestrzenie, średniowieczne klimaty, nawet demo zaczęło mi się podobac :P Jestem też fanem serii Gothic. A czy pełna wersja jest równie źle zoptymalizowana i zabugowana jak demo? I czy patche wiele poprawiły grę?

Edytowane przez P@cj3nt
Odnośnik do komentarza
A Oblivion nie moze byc? Pasuje w Twoje "lubienie".

Już dawno zaliczony :)

Jak jesteś fanem erpegów to Two Worlds można spróbować od biedy. Ale ja osobiście się zawiodłem (delikatnie mówiąc) na "dziele" polskiego studia. Masa archaizmów i skopanych elementów spowodowała, że w momencie skończenia main questu wrzuciłem na serwery Allegro ofertę sprzedaży tej gry. Cóż ale są gusta i guściki (a nawet bezguścia ;) ) i na pewno znajdą się osoby, którym TW się spodobał.

 

EDIT: Jeśli masz ochotę na eksperyment to zainteresuj się filmikami z japońskiego RPG Lost Odyssey dostępnymi pod adresem gamersyde.com Według mnie to już lepsze wyjście niż granie w TW.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
Ale mi się bardzo podoba klimat Two Worlds, lubię otwarte przestrzenie, średniowieczne klimaty, nawet demo zaczęło mi się podobac tongue.gif Jestem też fanem serii Gothic. A czy pełna wersja jest równie źle zoptymalizowana i zabugowana jak demo? I czy patche wiele poprawiły grę?

Cała gra jest bardzo podobna do dema (równie archaiczna), ale znacznie większa z masą questów i ciekawym światem (pod warunkiem, że się w niego zagłębisz). W każdym razie jeśli demo Ci się podobało, a do tego lubisz Gothic'ki, to na TW na pewno się nie zawiedziesz. ME jest lepszą grą, ale jeśli masz większą ochotę na TW, to bierz TW, a ME zostaw sobie na kiedy indziej :)

 

TW to takie połączenie Gothica (klimat + animacje niezmienione od czasów jedynki), Obliviona (ogromny świat; ten w TW jest gorzej zrobiony graficznie, ale ciekawszy i bardziej różnorodny) i Diablo (4 podstawowe umiejętności + świetnie rozwiązany system losowania przedmiotów). Największe wady, to właśnie strasznie archaiczne animacje postaci (szczególnie potworów) i prawie cały czas niepłynna animacja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...