Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

krotka pila CoD 2 czy CoD 3... tak pod wzgledem singla jak i multi ( one jeszcze w ogole zyja w multi??)

Raczej na multi się nie nastawiaj. Chyba 2 lepiej, ale obie są tak tanie, że mógłbyś pewnie kupić też i 3 do kompletu. Ale najlepiej to kupić 4, przynajmniej na multi byś pograł.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Blacksite 51 - srednie oceny, sporo bugow wg recenzantow czy graczy ale demko mi sie spodobalo. Warto zagrac przymykajac oko na bugi,itp? Podobnie mam z jericho/turok (sredniaki) ale dema przyjemne i zachecaja do zakupu - gdybym opieral sie na ocenie chyba nigdy bym nie zagral

Turok chmm... jest tam kilka ciekawych elementow, jednak ta gra nie jest nawet sredniakiem, jest najzwyklej w swiecie slaba... dzungla nie powala(do tego tragiczna kolorystyka), system rozgrywki sprzed dziesieciu lat( ot idziesz i ladujesz w przeciwnikow, czasem za czyms sie schowasz, czasem przycelujesz), krodka... nie warta rzadnych pieniedzy i stratzy czasu

Blacksite51... widzialem kilka trailerow i bardzo mnie skusily jednak ta gra jest rowniez strasznym niewypalem... bardzo uciazliwa grafika( wiecie tekstury wykladajace jak pokryte szklem, rtecia(?)), monotonia rozgrywki, powtarzalnosc miejscowek( szczegolnie gdy jezdzimy samochodem), tragiczne sterowanie pojazdami, kiepska fabola. Pierwsze 10 moze 15 minut gry wcale jej nie skresla, jednak pozniej jest tylko coraz to gorzej.

 

A ja zrobilem tak... poszedlem dzisiaj do sklepu z wymiana, wyrzucilem stare tytoly na polke sprzedawcy, wziolem tenchu z i th proving grunda dla brata i czekam, a przez najblizsze trzy miesiace na x0 wyjda takie cuda niewidy, ze czekac warto i pieniadze oszczedzac, takze jak nie macie max cisnienia nie naciskajcie

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

GTA czy CoD4? Na tą 1 byłem długo nastawiony, ale CoD4 to prawdziwie epic giera. Nawet chętniej bym brał Calla, ale problem w tym, że mam go na PC. Z drugiej strony, chętnie bym go przeszedł na konsoli, a na kompie nie mam pełnych detali i wygląda średnio...

Offtopem: czy to prawda, że w Callu nie można wybierać map/serwera?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...