Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi też o multi, a jak mi się zdaje Bioshock go nie ma ;/ W CoD4 grałem na kompie.

Nie widzę w Twoim gameracard GoW'a, jeśli chcesz grać w multi, to warto się zaopatrzyć, zwłaszcza, że cena nie jest wysoka. Do multi godne polecenia jest też Bad Company. Ja jednak cały czas skłaniałbym się ku OB.

 

Z tym że Orange Box'a lepiej kupić na PC jeżeli ma się możliwość...w końcu gry wchodzące w skład tego zestawu nie mają jakiś wielkich wymagań.

Dlaczego tak myślisz?

Odnośnik do komentarza
Ticco - GoW'a i BF:BC mam, jak się przyjrzysz na MGC to widać. A polecacie Lost Odyssey?

Lost Odyssey to świetna, starczająca na bardzo długo gra, pod warunkiem, że miałeś wcześniejszy kontakt z tym gatunkiem lub jesteś w stanie zaakceptować jego specyfikę. Oczywiście to nie poziom Final Fantasy, ale nadal można się przy Lost Odyssey świetnie bawić, aczkolwiek irytujących momentów nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Jak z poziomem trudnosci Lost Oddysey? czy to prawda, ze gra ma podobny klimat do Final Fantasy X?

FFX to inna klasa erpegow, to gra ktora( mimo swej schematycznosci walk) przeszla do historii, ktora swego czasu wywolywala w ludziach" cos".

W LO spodkasz wiele fajnych miejscowek( chociaz miasta odstraszaja swoja sterylnoscia), garsc tak debilnie dobranych postaci, ze pioruny trzaskaja( jednak glowny bohater to chyba najleprzy charakter jakiego kiedykolwiek widzialem ever), swietna muzyke, poziom trudnosci dobrany jak nalezy dla rpgow( przyjdzie ci pobiegac i uleprzac postacie) i to wszytsko stanowi, ze gra crapem nie jest, ale mi sie zdarzylo, ze zagralem i poczolem, ze cos mi nieodpowiada i po tym co padalo z ust innych uznaje te gre za najwiekrzy niewypal tego roku. Jesli jestes naprawde kolesiem ktory skacze od jrpega do jrpega to mozesz to smialo wziasc, jednak jesli lubisz pograc w te leprze tytuly i dobierasz je ostroznie to nie szalej.

Odnośnik do komentarza
Jak z poziomem trudnosci Lost Oddysey? czy to prawda, ze gra ma podobny klimat do Final Fantasy X?

FFX to inna klasa erpegow, to gra ktora( mimo swej schematycznosci walk) przeszla do historii, ktora swego czasu wywolywala w ludziach" cos".

W LO spodkasz wiele fajnych miejscowek( chociaz miasta odstraszaja swoja sterylnoscia), garsc tak debilnie dobranych postaci, ze pioruny trzaskaja( jednak glowny bohater to chyba najleprzy charakter jakiego kiedykolwiek widzialem ever), swietna muzyke, poziom trudnosci dobrany jak nalezy dla rpgow( przyjdzie ci pobiegac i uleprzac postacie) i to wszytsko stanowi, ze gra crapem nie jest, ale mi sie zdarzylo, ze zagralem i poczolem, ze cos mi nieodpowiada i po tym co padalo z ust innych uznaje te gre za najwiekrzy niewypal tego roku. Jesli jestes naprawde kolesiem ktory skacze od jrpega do jrpega to mozesz to smialo wziasc, jednak jesli lubisz pograc w te leprze tytuly i dobierasz je ostroznie to nie szalej.

Az takim fanatykiem jrpgow nie jestem, by grac we wszystko, co wychodzi, ale Final Fantasy wciagalem zawsze kazde. Jako iz Lost Oddysey jest gra od tworcow FF, a klimatem ponoc przypomina FFX (ktore jest moim ulubionym rpgiem) zainteresowalem sie ta gra na powaznie. No, ale widze, ze cudow spodziewac sie po tym tytule nie moge. :/

Odnośnik do komentarza

Czy na Xboxa 360 jest gra... po prostu piękna? Jest cudowne Gears of War i tony innych naszpikowanych akcją gier. Ale czy na Xboxa 360 jest jakieś piękny zapewne jRPG, który ma świetną fabułę, piękną muzykę i system walki, no po prostu wspaniały jRPG?

 

Jest na PS2 FFX, MGS2 i MGS3, na DS'a FF IV czy Phoenix Wright. To są IMO piękne gry. Są jeszcze inne na Xboxa 360? Na szczęście będzie FF XIII :).

Odnośnik do komentarza
Czy na Xboxa 360 jest gra... po prostu piękna? Jest cudowne Gears of War i tony innych naszpikowanych akcją gier. Ale czy na Xboxa 360 jest jakieś piękny zapewne jRPG, który ma świetną fabułę, piękną muzykę i system walki, no po prostu wspaniały jRPG?

 

Jest na PS2 FFX, MGS2 i MGS3, na DS'a FF IV czy Phoenix Wright. To są IMO piękne gry. Są jeszcze inne na Xboxa 360? Na szczęście będzie FF XIII :).

Nie pal więcej.

Odnośnik do komentarza
Jak z poziomem trudnosci Lost Oddysey? czy to prawda, ze gra ma podobny klimat do Final Fantasy X?

FFX to inna klasa erpegow, to gra ktora( mimo swej schematycznosci walk) przeszla do historii, ktora swego czasu wywolywala w ludziach" cos".

W LO spodkasz wiele fajnych miejscowek( chociaz miasta odstraszaja swoja sterylnoscia), garsc tak debilnie dobranych postaci, ze pioruny trzaskaja( jednak glowny bohater to chyba najleprzy charakter jakiego kiedykolwiek widzialem ever), swietna muzyke, poziom trudnosci dobrany jak nalezy dla rpgow( przyjdzie ci pobiegac i uleprzac postacie) i to wszytsko stanowi, ze gra crapem nie jest, ale mi sie zdarzylo, ze zagralem i poczolem, ze cos mi nieodpowiada i po tym co padalo z ust innych uznaje te gre za najwiekrzy niewypal tego roku. Jesli jestes naprawde kolesiem ktory skacze od jrpega do jrpega to mozesz to smialo wziasc, jednak jesli lubisz pograc w te leprze tytuly i dobierasz je ostroznie to nie szalej.

Az takim fanatykiem jrpgow nie jestem, by grac we wszystko, co wychodzi, ale Final Fantasy wciagalem zawsze kazde. Jako iz Lost Oddysey jest gra od tworcow FF, a klimatem ponoc przypomina FFX (ktore jest moim ulubionym rpgiem) zainteresowalem sie ta gra na powaznie. No, ale widze, ze cudow spodziewac sie po tym tytule nie moge. :/

 

Chmmm nie mialem w zamiarze odwlekac cie od planow, bo wiele osob mimo wszystko zachwalao ten tytol, w recenzjach zbieral tez dosyc wysokie oceny. Po prostu, jesli chcesz sprobowac nie przeplacaj, wymien za jakas gre ktora zalega ci na polce, pozycz najpierw od znajomego i pograj pierwsze 10 godzin.

Czy na Xboxa 360 jest gra... po prostu piękna? Jest cudowne Gears of War i tony innych naszpikowanych akcją gier. Ale czy na Xboxa 360 jest jakieś piękny zapewne jRPG, który ma świetną fabułę, piękną muzykę i system walki, no po prostu wspaniały jRPG?

 

Jest na PS2 FFX, MGS2 i MGS3, na DS'a FF IV czy Phoenix Wright. To są IMO piękne gry. Są jeszcze inne na Xboxa 360? Na szczęście będzie FF XIII :).

jrpgow ktore przeszly by do historii raczej jeszcze nie ma... jest kilka pozycji na ktore mozna zwrocic uwage jesli sie ma za duzo wolnego czasu i pieniedzy, ale nie zostawialbym ich sobie na pamiatke" w folii". Mysle, ze wszystko zmieni sie z nadejsciem FFX!! lub Star Oceana IV ewentualnie Last Remant( ale to bedzie co najwyzej porzadny tytol)

Chcesz sie pobawic w to, masz goraczke na 360tkowego jrpega celuj najpredzej w Blue Dragona, chyba jedyny pozbawiony archaizmow no ale sa tacy co ich Toriyama doprowadza do szalu, inni czekaja na fabole przy ktorej obgryza paznokcie i lezke uronia jeszcze inni na siatke rozbudowy postaci.

Z nie-j- erpegow bardzo latwy, nie pozbawiony anarchizmow, ale dosyc wciagajacy Efet Masy

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Mój X360 od dłuższego czasu leży i się kurzy. Szukam jakiś ciekawych gier, niekoniecznie tych największych hitów. Nie kręcą mnie futurystyczne strzelanki typu Halo 3, więc o takie typy nie proszę.

W co każdy posiadacz X'a powinien zagrać, oprócz tego co mam w moim gamercardzie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...