Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ciekawa gre mzoecie polecici co by sie gralo latwo i przyjemnie .

Byle nie strzelanina jakas.

 

Zastanawiam sie nad kupnem Lego Indiana jones lub L Star wers. ogolnie hcial bym jakas dobra przygodowke lub strategie ( w sstrategie na konsoli jeszcze nie gralem :P ) .

 

 

jak narazie o Lego Indiana Jones .musze wybrac cos do 8 pazdzierniak .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Co wybrać LEGO SW Complete Saga czy LEGO Indiana Jones: The Original Adventures ??

 

Dla mnie obydwie gry są beznadziejne - nic się nie dzieje cały czas naciskasz jeden button i się ślinisz :slinotok: jak ludzik z 8 klocków rozwala hordy przeciwników BLEE

Jeśli chcesz jakiejś odmiany od strzelanek to polecam PURE ;)

Odnośnik do komentarza

raczej nie zdarza mi się wypowiadać w tym temacie, jednak tym razem autentycznie nie wiem czy warto szykować kesz... Po głowie chodzi mi Kane and Lynch, z którego póki co widziałem tylko demko. Gra oceniona została bardzo różnie, przez co cięzko jednoznacznie podłączyć ją pod krap lub hit. No właśnie Panowie, warto?

 

Jak wypada stage z demka na tle reszty poziomów? Pozniej jest lepiej, czy może raczej to juz absolutny max?

Odnośnik do komentarza

Bourne nie ma prawa sie nudzic, bo jest tam non stop akcja, a efektownosc tej gierki poraza :D Wlasnie w to gram, brakowalo mi czegos ala Everything or Nothing i gra jest swietna :] Kompletnie niedoceniony tytul . Dla niektorych zaleta rowniez bedzie latwe wyciagniecie calaka ;] Polecam, jak przejde, to jak bedziesz zainteresowany, moge Ci sprzedac .

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
raczej nie zdaża mi się wypowiadać/pytać w tym temacie, jednak tym razem autentycznie nie wiem czy warto szykować kesz... Po głowie chodzi mi Kane and Lynch, z którego póki co widziałem tylko demko. Gra oceniona została bardzo różnie, przez co cięzko jednoznacznie podłączyć ją pod krap lub hit. No właśnie Panowie, warto?

 

Jak wypada stage z demka na tle reszty poziomów? Pozniej jest lepiej, czy może raczej to juz absolutny max?

 

Jak dla mnie swietna gra z bardzo fajnym, filmowo poprowadzonym scenariuszem.

Jedna z najlepszych w jakie gralem na x360

Odnośnik do komentarza

Z Kane and Lynch jest ten problem, że gra nie poraża jakimiś niespotykanymi dotąd rozwiązaniami gameplayu czy technologią. Ale jest naprawdę soczystym kawałkiem kodu, z bardzo dobrą i sprawnie poprowadzoną fabułą, sporą dawką czarnego humoru i ogólnie jak dla mnie, sam miód. Grałem w to jakoś tak w lutym i przygodę wspominam bardzo ciepło. Prywatnie polecam z całego graczo-serca.

No i te momenty, w których prowadzona przez gracza postać jest na skraju śmierci i czeka na adrenalinę: cudo!

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...