Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

FC2 nie jest po polsku. Może Ci się free-roamin nużący po 10h znudzić. Mam na karku 16h za sobą i save się zbugował. Przeczytaj sobie forum Ubisoftu żebyś nie płakał jak gra zacznie bugować. Lepiej weź Dead Space...

Ale co, każdy save ci się zbugował czy tylko na jednym grę zapisywałeś? Bo jeśli na jednym to twoja wina. Trzeba być zawsze ubezpieczonym na wszelką ewentualność. Po zbugowanych save'ach w Morrowindzie ja jestem zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
FC2 nie jest po polsku. Może Ci się free-roamin nużący po 10h znudzić. Mam na karku 16h za sobą i save się zbugował. Przeczytaj sobie forum Ubisoftu żebyś nie płakał jak gra zacznie bugować. Lepiej weź Dead Space...

Ale co, każdy save ci się zbugował czy tylko na jednym grę zapisywałeś? Bo jeśli na jednym to twoja wina. Trzeba być zawsze ubezpieczonym na wszelką ewentualność. Po zbugowanych save'ach w Morrowindzie ja jestem zawsze ;)

Same Save'y zajmują z 200MB jak nie lepiej. Save'ów sporo zrobiłem, przy każdej możliwości. Niestety każda próba wczytania zapisu pod godzinie 14:43 z niedzieli kończy się fiaskiem. Szerzej o problemie jest w temacie FC2. Prawie każdy sprzed w/w daty mogę wczytać. Jeżeli biorę continue story mode to konsola freeze'uje.

 

@Walczak, gra jest super, ale na multi strasznie mało osób grało już ze 3 miechy temu.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Star Wars Unleashed czy Mass Effect? Co trudniejsze ? Co na dłużej starczy ? Co ma trudniejsze achy ?

STFU na najwyzszym poziomie moze byc troche trudne ale da sie przejsc pewnym "trickiem" ;).By zrobic calaka w grze musisz przejsc przynajmniej 2 razy gre by odblokowac po 1 przejsciu najwyzszy poziom trudnosci, potem czasochlonne 200/500 gripow, lightow,itp Troche przy grze posiedzisz dajmy na to z 15h to chyba przynajmniej - 5h na normal, potem z 6-7h na very hardzie i reszta aczivow typu 200 killow,itp

Odnośnik do komentarza
Star Wars Unleashed czy Mass Effect? Co trudniejsze ? Co na dłużej starczy ? Co ma trudniejsze achy ?

 

Ja sie właśnei zastanawiam nad tym SW, bo ME kompletnie mnie zawiódł i sprzedałem po paru h grania. Początek mnie zniechecił - bezsensowna bieganina w scenerii białoniebieskiej i gadanie, blablabla, loading itp.

a co ty po RPG się spodziewałeś ?! Dla mnie Mass Effect to gra roku 2007 :)

Odnośnik do komentarza
Star Wars Unleashed czy Mass Effect? Co trudniejsze ? Co na dłużej starczy ? Co ma trudniejsze achy ?

Mass Effect wygrywa minimalnie. SWU trochę trudniejsze bo wymaga czasem szybkiego klepania przycisków. Me powinno starczyć na dłużej jeśli będziesz robił questy poboczne. Bez nich czas gry może okazać się podobny. Obie gry nie mają trudnych osiągnięć ale Me trzeba przejść więcej razy i to na kilka sposobów.

Jeżeli nie odstraszą cię pogawędki i to że przez pewną część gry biega się od jednej do drugiej osoby tylko wyczekując strzelania to Mass Effect jest dla ciebie. Jeżeli szukasz intensywniejszej akcji to SWU będzie znacznie ciekawsze.

Odnośnik do komentarza

Nie ma nic do gustu. To nie jest jak z blondynkami i brunetkami. Bo obie mogą być "dobre". Zaś Fifa i PES to dwie inne bajki. PES - archaizm i ten.. archaizm. Algorytmy pamiętające czasy psxa. Fifa jest świeża, dynamiczna, 180 meczy online mówi samo za siebie. Nie licząc kariery, sparingów, itd. Jeszcze coś - ONLINE, tak to do mnie dotarło, Konami jedzie jeszcze na biednych chomikach oferując lagi, teleportacje i inne babole.

Odnośnik do komentarza
Star Wars Unleashed czy Mass Effect? Co trudniejsze ? Co na dłużej starczy ? Co ma trudniejsze achy ?

 

Ja sie właśnei zastanawiam nad tym SW, bo ME kompletnie mnie zawiódł i sprzedałem po paru h grania. Początek mnie zniechecił - bezsensowna bieganina w scenerii białoniebieskiej i gadanie, blablabla, loading itp.

a co ty po RPG się spodziewałeś ?! Dla mnie Mass Effect to gra roku 2007 :)

 

No cóz - czego sie spodziewałem? Wszystkiego tego co dały mi inne rpg jak do tej pory. W takim Gothicu to nie nazwalbym tego btzsensowym bieganiem z miejsca na miejsce bo gra potrafiła mnie jakoś sobą zauroczyć, a tutaj sceneria biało niebieskich ścian i co chwile loading. Jedyne czym ten głupi zabieg był rekompensowany to mimiką twarzy, ale przy calokształcei wysiada.Niemam czasu by siaść przy grze i grać 10h non stop. W moim przypadku cała gra polegała na tym glupim gadaniu...

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj spzredalem 4 gierki wiec mam nieco kasy na nowe tytuly :) to co mnie interesuje na pierwszy ogoien to:

 

GOW 2 vs FIFA 09 :E

 

Co wybrac ..moze tak kupie to i to ale nie odrazu co pierwsze ? :)

 

GOW2 -duze oczekiwania ze gra bedzie jeszcze lepsza niz jedynka

 

FIFA 09 -rewolucyjna gra wymiata bez dwoch zdan w samo demko lupie nocami :D jak nie normalny.Fifke mozna juz dostac za 155zl

 

Fuck nie lubie takich sytuacji gdy czeba cos wybrac .... :/ .

 

Brac teraz GOW 2 a fifke za jakies 3-4 tyg? pewnie tez stanieje nieco. :hmm:

Odnośnik do komentarza
No cóz - czego sie spodziewałem? Wszystkiego tego co dały mi inne rpg jak do tej pory. W takim Gothicu to nie nazwalbym tego btzsensowym bieganiem z miejsca na miejsce bo gra potrafiła mnie jakoś sobą zauroczyć, a tutaj sceneria biało niebieskich ścian i co chwile loading. Jedyne czym ten głupi zabieg był rekompensowany to mimiką twarzy, ale przy calokształcei wysiada.Niemam czasu by siaść przy grze i grać 10h non stop. W moim przypadku cała gra polegała na tym glupim gadaniu...

No to niestety tutaj walnąłeś :) Gothik mnie zanudził tak samo jak np bardzo podobny wiedźmin. To RPG czysto PC'towe a to jest dział konsol. ME to najlepszy RPG 2007 dla ludzi co grają na konsolach. Dla mnie PC'towe RPG skończyły się po BG2 i Planescape Tournament :)

 

Dzisiaj spzredalem 4 gierki wiec mam nieco kasy na nowe tytuly :) to co mnie interesuje na pierwszy ogoien to:

 

GOW 2 vs FIFA 09 :E

 

Co wybrac ..moze tak kupie to i to ale nie odrazu co pierwsze ? :)

 

GOW2 -duze oczekiwania ze gra bedzie jeszcze lepsza niz jedynka

 

FIFA 09 -rewolucyjna gra wymiata bez dwoch zdan w samo demko lupie nocami :D jak nie normalny.Fifke mozna juz dostac za 155zl

 

Fuck nie lubie takich sytuacji gdy czeba cos wybrac .... :/ .

 

Brac teraz GOW 2 a fifke za jakies 3-4 tyg? pewnie tez stanieje nieco. :hmm:

Mam obie i mogę ci powiedzieć jedno. GoW2 !!!! Gra po prostu GENIALNA. Najlepsza gra akcji w tym roku. GoW1 coś brakowało i nie wiedziałem co... teraz już wiem Epickości!:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...