Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Co ciekawego kupię za jakieś 50 zł, tutaj bądź na allegro? Taki budżet mi się kroi i właśnie łaknę się na jakąś gierkę. Fajnie by było jakby była przyjemna, dosyć długa i bez przesadzonych acziwów (mało online'owych).

 

Crackdown. Dostaniesz nawet w Mediamarkcie czy Saturnie. Ostatnio bylem i Crackdown kosztowal tam 45 zl, wiec lykaj smialo. Poza tym bylo tez sporo innych gierek w atrakcyjnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Skate to moja ulubiona gra na X360. Dla niej kupiłem tą konsolę, karierę ukończyłem 6 razy i gram dalej, codziennie chociaż godzinę, dla samej przyjemności. Fakt, trzeba mieć zwinne kciuki ale z czasem wszystkiego idzie się pięknie nauczyć. Polecam, must have!

 

Oh lol ! ŻAL :blink:

 

Co polecacie NFS Undercover czy MC : LA ? A poza tym czy warto zakupić Obliviona ?

Z Twoim gustem- NFS. Widać, że nie lubisz innowacji tylko odgrzewane szmirowate kotlety :). Skate jest piękny i tyle.

 

Edit: chyba, że "przesadzone" słownictwo miało być wyrazem jakiejśtam ironii- wtedy sorry.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Niech mnie ktoś przekona, że warto wsiąść w kołoturlacza i zawlec swoje zbędne kilogramy do sklepu po Lost Odyssey. Nie jestem w sumei ani sympatykiem, anie hejterem jRPG, ale przyznam, że FFX-2 dostarczyło mi swego czasu sporo funu. Akurat szykują się wolne dni na uczelni, więc chyba ta gra będzie odpowiednia. Mam rację ?

Odnośnik do komentarza
Niech mnie ktoś przekona, że warto wsiąść w kołoturlacza i zawlec swoje zbędne kilogramy do sklepu po Lost Odyssey. Nie jestem w sumei ani sympatykiem, anie hejterem jRPG, ale przyznam, że FFX-2 dostarczyło mi swego czasu sporo funu. Akurat szykują się wolne dni na uczelni, więc chyba ta gra będzie odpowiednia. Mam rację ?

 

Jak masz duzo czasu, by wkrecic sie w klimat, to polecam jak najbardziej . Gra dluga, wciagajaca fabula, fajny system walki i mnostwo bonusow . Najlepszy jRPG w jaki ostatnio gralem, prawie calaka wycisnalem :) Poczytaj tez stosowny temat w kaciku RPG w razie dalszych watpliwosci .

Odnośnik do komentarza
Opłaca się zagrać w Fable 2, jeśli nie grałem w 1?

 

I jeszcze GoW2 czy może Cod5? (do multi)

GoW2 jest przereklamowany :twisted:

Jak się grać nie umie! :P Nie miej pretensji o to zdanie, ale IMO multi w GoW2 jest bardzo dobre, a to, że lagi są na publikach? Nie trzeba na publikach grać!

Sam mam chrapkę na L4D, ale boje się, że za miesiąc nie będzie z kim grać na feriach :/

Odnośnik do komentarza
Opłaca się zagrać w Fable 2, jeśli nie grałem w 1?

 

I jeszcze GoW2 czy może Cod5? (do multi)

GoW2 jest przereklamowany :twisted:

Jak się grać nie umie! :P Nie miej pretensji o to zdanie, ale IMO multi w GoW2 jest bardzo dobre, a to, że lagi są na publikach? Nie trzeba na publikach grać!

Sam mam chrapkę na L4D, ale boje się, że za miesiąc nie będzie z kim grać na feriach :/

 

Pomysl nad L4D jesli chodzi o multi.

L4d jest chyba najwieksza niespodzianka tego roku. od msc lupiemy w to w stalej ekipie i tylko czekamy teraz na nowe mapki. gow2 single swietny ale multi to w porownaniu do jedynki to jakas komedia albo lagi albo debile z pilą. walka na szoty wooooolna, z gry dynamicznej zrobil sie pseudo taktyczny powolny kisiel gdzie albo trza pilnowac sie zeby cie granat nie rozwalil przylepiony do sciany albo ktos lutuje z lancerka tudziez lapie cie na pile, cala dynamika w dwojce uciekla

Odnośnik do komentarza
John Woo Presents Stranglehold

Kane & Lynch: Dead Men

Assassins Creed

Mass Effect

Halo 3

Pure

Sid Meier's Civilization Revolution

SoulCalibur IV

 

Jeśli mielibyście wybrać z tego 2 (no, góra 3) gry - które by to były?

ja bym wybrał Assasyna - mimo wszystko trzyma klimat i freerunning to coś co trzeba zobaczyć i poczuć

Mass Effect - jak na razie chyba najlepszy action RPG na trzystasześdziesiątkę z świetną fabułą

Soul Calibur - niezłe rozwinięcie poprzednich Caliburów z niezła grafiką... ot naparzanka jak się patrzy :)

Odnośnik do komentarza
John Woo Presents Stranglehold

Kane & Lynch: Dead Men

Assassins Creed

Mass Effect

Halo 3

Pure

Sid Meier's Civilization Revolution

SoulCalibur IV

 

Jeśli mielibyście wybrać z tego 2 (no, góra 3) gry - które by to były?

 

Ja natomiast z tego zestawu wziąłbym na bank Halo 3 (naprawdę zaje'biście dużo fun'u w multi + coop dla 4 graczy) i chyba SoulCalibur'a 4 (świetna bijatyka i tyle), jako trzecią grę proponowałbym Pure'a ;]

Odnośnik do komentarza

@Tigro: Halo + Asasyn + Mass Effect

@xms7: Opłaca się grać w Fable 2, nawet jeśli nie grałeś w jedynkę. Jest co prawda kilka nawiązań, które zrozumie tylko osoba obeznana w pierwszej części, ale nie jest ich zbyt dużo. Co do multi, to tak jak danielskii polecam Left 4 Dead, szczególnie jeśli podobają Ci się gry Valve.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...