Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze mi ktoś coś o Katamari?? Bo kupiłam i nie wiem teraz czy dobrze zrobiłam...

Zastanawiałam się też nad Prey (demo bardzo mi się podobało) i TR Legend (to koniec końców i tak kupię, bo planuję całą serię uzbierać)

To ja opowiem Ci o szalenstwie Katamari. Gdy gra ukazala sie keidys, dawno temu na ps2 zwariowalem na jej punkcie. Uwielbialem latac kulka i kleic co sie da, uwielbialem ta niezle po(pipi)a japonska muzyczke przygrywajaca w tle( pasowala do tego tytolu w 100%), uwielbialem jej humor. Gdy Beautiful K. ukazalo sie na trzystaszescdziesiatke popedzilem do sklepu. I zawiodlem sie... juz nie ta muzyka, draznil mnie blur a moze poprostu z niej wyroslem. Prawda jest tez taka, ze Katamari jest tytolem ktory moze dac duzo funu ale tez gra ktora napewno sie nudzi. Kupiles to sie przekonasz ale polecam przejsc ja na szybszaka i wymienic na cos innego.

Odnośnik do komentarza
Napisze mi ktoś coś o Katamari?? Bo kupiłam i nie wiem teraz czy dobrze zrobiłam...

Zastanawiałam się też nad Prey (demo bardzo mi się podobało) i TR Legend (to koniec końców i tak kupię, bo planuję całą serię uzbierać)

Ja dawno temu zachęcony recenzjami i przyokazji posiadając na owe czasy mocnego kompa grałem w Prey i się kurde zawiodłem bo gra to nudne błądzenie po statku kosmicznym zrobionym z flaków i rzygów . Fajny jest tylko bar no i jak porywa cię UFO razem z tym barem reszta to taki Doom 3 .

Odnośnik do komentarza
GRID/ CoD5? Wiem,że dwa gatunki,ale jesten miłośnikiem CoDa4. W piątke trochę grałem,sprzedałem,ale zaczynam za nią tęskinć. Natomiast GRID ma świetny model jazdy. Żywcem wzięty z DiRTa,a DiRT to dla mnie najlepsza ścigałka. Co lepiej?

 

Ja bym brał GRIDa, bo gra jest na prawdę świetna, jak dla mnie o wiele lepsza od WaW (wiem, diwne porownywanie, no ale to w stylu "jakbym nie grał wcześniej w żadną i miał wybrać jedną :P ...głupie porównanie, wiem:) ) Bynajmniej jeśli COD skłonił cię do sprzedaży to według mnie warto wczesniej dać szansę GRIDowi, zwłaszcza że taniej chodzi, a jako ze DIRT Cisie podobal to pewnie jestes tez w klimacie racer'ow :] Pozdro

Odnośnik do komentarza

Gram.

 

Z Polski nie spotkałem nikogo podczas gry, wiem, że kilka osób jednak gra. Głównie brytoli i irlandczyków, których nie da się zrozumieć spotykam.

 

Grywalnie gra jest super, ale trzeba mieć dobrą drużynę, bo jak tak spotka się drużyna z losowych graczy, to czysta loteria, czy cokolwiek zdziałacie, bo można trafić na debili, co nie wiedzą o co w tym chodzi. No i można odstawiać jakieś wałki, raz grałem to biegałem 100 m nad ziemią i kolesie stawiali budynki na niebie, a to była gra na ZWYKŁYM Xboxie 360 :D.

 

Odnośnik do komentarza
Army of Two - podjaraliśmy się z żonką demem w co-opie i chcemy jeszcze - czy gra dalej jest na tyle dobra żeby inwestować w nią z 70 zeta (po tyle chodzi na allegro)?

Jeden z lepszych szpili na COOP - duzo broni, kustomizacja postaci (tylko maski ;)) ale i tez broni (tlumik, wiekszy magazynek, itp), darmowe DLC (2 misje fabularne) i fajne aczivy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...