Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

dobre scigałki do pogrania głównie online - co polecacie?. mam na razie tylko Ridge Racer 6 i FM2 :P Zastanawiam się nad burnout paradise,Grid'em, colinem dirt, MC LA albo PGR4(w demo grało mi się lepiej na padzie niż na kierownicy więc nie jestem pewna czy to brać)...

myślę,że prędzej czy później kupię je wszystkie :P ale chcę znać wasze opinie.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Jak głównie do multi to polecam przede wszystkim Burnouta. Jest genialny, jedna z najlepszych ścigałek ever, a multi jest świetne.

_________________________________________________________________________

Skopiuję posta z poprzedniej strony, bo liczę na odpowiedź, a mało kto zagląda na poprzednią stronę :P

 

"Warto inwestować w Midnight Club LA, jeżeli lubię ścigałki w stylu TDU/NFS oraz lubię tuningować fury? "

Odnośnik do komentarza

P@cjet, warto. Jest dość sporo możliwości tuningu i można niezłe bryczki stworzyć. Do tego przyjemność ze swobodnej jazdy po mieście... mniam. Na dodatek w czwartek wychodzi DLC które da kolejne godziny pewnej zabawy.

 

Monia, z tych tytułów nie grałem (jeszcze) tylko w Colina (żeby było zabawniej :D ). Pozostałe wymolestowałem na wszystkie możliwe sposoby i jak najbardziej są warte kupna. Wszystko zależy od funduszy i tego na co masz aktualnie ochotę ale z czasem polecam dorwać każdą z nich. Każda z nich ma multi w których spędzałem godziny i nie były to godziny stracone.

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
kupic (cena nie gra roli =d)

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion Edycja Kolekcjonerska

czy

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the year

 

'Oo` jesli dobrze mi sie wydaje to kolekcjoner niema tych dodatkow Knights of the Nine i Shivering Isles

 

Ktos mnie oswieci =d?

Bierz Goty

Kolekcjonerska ma tylko bonusowe dvd, monetę i mapkę a drugie dvd z dodatkami jest w goty. z tego co słyszałem potrzeba jednak dysku żeby je zainstalować.

Odnośnik do komentarza
dobre scigałki do pogrania głównie online - co polecacie?. mam na razie tylko Ridge Racer 6 i FM2 :P Zastanawiam się nad burnout paradise,Grid'em, colinem dirt, MC LA albo PGR4(w demo grało mi się lepiej na padzie niż na kierownicy więc nie jestem pewna czy to brać)...

myślę,że prędzej czy później kupię je wszystkie :P ale chcę znać wasze opinie.

 

Jeszcze pytasz, bierz Burnouta! Chociaż to nie jest taka typowa ścigałka...

 

A Prey ja bym wzięła.. jeszcze za takie grosze...

Demo fajne było :]

Edytowane przez Kathleen
Odnośnik do komentarza

Zamierzam zacząć swoją przygodę ze strzelankami. Wcześniej jakoś mnie takie gierki nie kręciły - wyjątkiem były dwie części Far Cry. Co byście mi polecili na sam początek, abym się nie zraził co do tego typu gier i w życiu już do nich nie wrócił. Myślałem o GOW 2, COD 4, Bioshock. Co będzie najlepszym wyborem ? Może coś innego polecicie ?

Edytowane przez jasiopatryk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...