Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

PGR 4 czy Forza 2 ?

Jak jesteś osobą chcącą szybko dorwać się do Ferrari w celu jeżdżenia w wyścigu efektownymi uślizgami to PGR, jak wolisz zacząć od Golfa II i wyłączywszy ABS walczyć o utrzymanie się na torze podczas hamowania to Forza. Na mnie to właśnie Forza zrobiła większe wrażenie, ale jak ktoś nie jest maniakiem motoryzacji, to pewnie woli PGR.

 

Ja F3 bardzo polecam, dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła. A łażenia jest dużo tylko na początku, potem przenosisz się tylko po całej mapie kiedy masz potrzebę.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
Ma wielu fanów, mi się demo nie spodobało, co nie znaczy, że gra jest słaba. Z drugiej strony jakby nie patrzeć, jest już dość stara.

 

miałem to samo, po beznadziejnym demie zrezygnowałem z zakupu, ale gdy kumple z friendlisty zapewniali, ze gra jest genialna to jednak zaryzykowałem i kupiłem w ciemno. Gra jest rzeczywiście świetna i genialna, free roaming z ludźmi na bieżąco, dziesiątki wyscigów online na każdym kroku (chociaż teraz już pewnie mniej, bo mało osób w to gra pewnie :/ ) Ale giera swego czasu boska, polecam

Edytowane przez Nitro619
Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna. Demo też mi nie podeszło, ale pełna wersja mnie oczarowała. Rewelacyjna grafika + świetny gameplay czynią z tej gre must have dla fanów skradanek. Jedyny mankament to taki, że jest dość krótka. Jednak ja grałem na easy. Trudniejsze poziomy na pewno zapewnią o wiele więcej zabawy ;D Zdecydowanie polecam !

Odnośnik do komentarza

Długo się zastanawiałem jaką grę kupić .. i dzisiejsza wizyta w Empiku dała mi odpowiedz :) .

 

Guitar Hero !!! ,pograłem dzisiaj troszke w empiku w GH Metallica ..zeszło mi na zabawie prawie 2,5 h :E nawet nie wiem kiedy ten czas miną .

 

 

Chciał bym zakupić cały zestaw czyli gitarę + grę tylko nie wiem którą gitarę wybrać bo słyszałem ze jedne sa lepsze inne gorsze . no i od kturej cześći GH najlepiej zacząć ?

 

Możecie coś polecić i najlepiej z linkiem . może być allego jak i sklepy .

 

dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...