Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Halo Wars to naprawdę solidny RTS.

bardzo dobra kampania, historyjka też całkiem niezła. poza tym masa ludzi gra w to w necie, także żywotność ta gra ma przedłużoną jeszcze przez długi czas. do tego masa rewelacyjnych renderowanych cut-scenek.

trochę brakuje kampanii dla Covenantów oraz kompletnie nie grywalna rasa Flood, ale myślę, że w przyszłości odpowiedni DLC to nareperuje.

 

polecam !

Odnośnik do komentarza

zależy czego szukasz . Jesli wiernej symulacji to TOP SPIN . Jesli tenisa na luzie to Virtua Tennis .

 

Osobiście grałem w VT 3 gra naprawdę dobra i wciąga .. :) .Moim zdaniem lepsza ot TOP spin .Jest bardziej na luzie .

 

 

Mam na wymianę /sprzedaż Virtua Tennis 3 jak jestes zainteresowany to lukaj na nasz targ lub wal na PW .

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo polecam Top Spin 3, ale zaznaczam, że jest to gra bardzo wymagająca i nie raz potrafi zdenerwować (nie trzeba daleko szukać, nawet z tutorialem trzeba się trochę pomęczyć), jednak po wgryzieniu się w nią daje bardzo dużo satysfakcji. Top Spin 2 grałem tylko w demo, ale też jest to niezła produkcja i tak jak pisał maciucha, można ją dorwać za grosze.

 

Nie polecam serii VT, moim zdaniem jest zbyt arcade, ma niski poziom trudności i szybko się nudzi - bierz tylko jeśli masz naprawdę bardzo luźne podejście do gier sportowych.

Odnośnik do komentarza
ut ma multi z dupy?

 

Oczywiscie. Abstrahujac od samego gameplayu, ktory jest dla mnie szajsem, ale tez cala ta otoczka. Wykopuje z gry, jak konczysz, to znowu zmudne wyszukiwanie gry, wylazenie do menu itd. Juz lepiej w Feara 2 sie gralo, ktory tez ma skopane online, choc mial potencjal, by cos z tego wyszlo.

Singiel, jezeli mozna mowic o singlu, to jak gra online. Nie zapomne, jak to z Niconem przechodzilismy, placz i zgrzytanie zebow :D "Kiedy koniec, o nie, znowu to samo" :D

Odnośnik do komentarza
Hej. Panowie będę miał do wydania około 800 MSP. Co byście polecili żeby sobie kupić? Themy i Picture'y mnie nie interesują. Mówmy tylko o gierkach Arcade i jakichś innych dodatkach ;) Na razie zakupiłem Car Pack do Forzy2.

To spraw se jeszcze 400 i lada dzień Battlefield1943 , już ostrze kły :imprezka:

Odnośnik do komentarza
Hej. Panowie będę miał do wydania około 800 MSP. Co byście polecili żeby sobie kupić? Themy i Picture'y mnie nie interesują. Mówmy tylko o gierkach Arcade i jakichś innych dodatkach ;) Na razie zakupiłem Car Pack do Forzy2.

za 800 MP gra która jest długa to Puzzle Quest: Challenge of the Warlords (sama podstawka bez dodatku) - jesli ktoś lubi gry logiczne z elementami fantasy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...