Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beka Wnusiu
Stranglehold mi się kompletnie nie podobał. Zapodaj sobie coś z tego: Dead Space, Resident Evil 5, Dark Sector albo FEAR2. Jak bym miał wybierać jeden to chyba Dead Space jest najciekawszy i chyba cena juz teraz całkiem rozsądna.

 

 

Dark setor gralem, straszny crap. W 3 kolejne gralem demka i nie bardzo mi podchodza, nie lubie horrorow a RE jest zbyt archaiczny.

Fear tez raczej odpada bo nie mam ochoty na fpsa.

Moze Red faction? tam jest widok tpp?

Odnośnik do komentarza

RE5 nie jest archaiczny ?

toż to gra z mechaniką z poprzedniej dekady... a nie muszę mówić, że na przełomie dekad był też przełom wieków ; ]

 

Dead Space nie jest horrorem. bliżej jej raczej do thrillera, motywów w trakcie których podskoczyłem z wygodnego siedziska było mniej niż palców u jednej ręki. gra ma świetny klimat, ale do horrora mu jednak brakuje.

Odnośnik do komentarza
Dead Space nie jest horrorem. bliżej jej raczej do thrillera, motywów w trakcie których podskoczyłem z wygodnego siedziska było mniej niż palców u jednej ręki. gra ma świetny klimat, ale do horrora mu jednak brakuje.

 

Zaproponujcie coś właśnie z horrorów\trillerów. W Dead Space grałem, w nowego silenta i residenta też (choc to bardziej zrecznosciowa gra).

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć. Dwie zupełnie różne gry. Jeżeli stawiasz na długość rozgrywki to na pewno Skate. Fear nadaje się w sumie tylko do singla bo multi według mnie to padaka. Na korzyść Fear'a przemawia jednak historia i akcje, które zapamiętasz na długo, polecam kombo noc+pusta chata+słuchawki na uszach, ja się posrałem w kilku momentach. :D

 

Podsumowujac: Fear napewno lepszy za pierwszym podejściem, więcej wrażeń, fajnych patentów i mokrych gaci. Skate gwarantuję dłuższą rozgrywkę i o wiele lepszy multiplayer.

Odnośnik do komentarza
Warto kupic HALO 3 ? gra w to ktoś jeszcze po sieci ? jak z dodatkami jest blokada ?

O ilość graczy bym się nie bał. Blokady chyba nie ma.

IMO warto, gra tania, multi bardzo dobre i bez lagów, coop do 4 osób, nawet 1750GS do zrobienia mając dodatki.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

GRID na pewno robi największe wrażenie jeśli chodzi o grafikę i ma dobre multi bez lagów i z dużą ilością graczy. Forza 2 też jest bardzo fajna, jeśli lubisz bardziej realistyczne gry i samochody nie tylko wyścigowe, ale też takie jakie możesz spotkać na ulicy, to przypadnie ci do gustu. Poza tym PGR4 również może być dobrym wyborem, nie jest takim symulatorem jak Forza, ale za to pozwala nawet nowicjuszom na efektowną jazdę poślizgami i daje sporo zabawy.

A jeśli chcesz totalny arcade to Burnout Paradise ci się spodoba, co prawda nie powala grafiką, ale jeździ się tam naprawdę szybko, a multi jest interesujące przez swoją formę, najważniejsze są nie wyścigi, a jazda po mieście i wykonywanie zadań.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...