Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra koszykówka na X360 ?

 

NBA 2K8

 

NBA 2K9

 

NBA LIVE 09

 

czy poczekać na premiery 2k10 i Live 10? W sumie na aktualnych składach mi nie zależy ,ale z tego co się orientuję to gry od 2K mają co miesięczną aktualizację rosternów bynajmniej mam tak w NHL 2k9 .

Liczy się tylko realistyczna rozgrywka i miła gra .

Odnośnik do komentarza
Krótkie pytanie.

Co kupić Fallout 3 czy Mass Efekt oraz czy są to gry podobne klimatem i rodzajem do BioShocka?

A ja bym zapytał , nie co kupić , tylko w jakiej kolejności nabyć. A to już powinno zależeć od Twojego gustu, czy wolisz przemierzać galaktyke, jako przedstawiciel rasy ludzkiej? czy błąkać się po pustkowiach jako nic nie znaczący chłoptaś , odkrywając przy tym kilka znaczących tajemnic? ;)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie . Popełniłem błąd ! Mianowicie obiecałem narzeczonej gre na X360 .

I tu mój dylemat . Nie do końca wiem co ona chce ( tak samo jak ona sama ! :D ) .

Myślę nad Soul Calibur 4 oraz Viva Pinata . Jak myslicie ? Szczerze bardziej ten drugi tytuł wydaje mi się odpowiedni ( moja Aga ''zakochała się'' w tym tytule po obejrzeniu filmiku dołączonego do X'a ) .

Sam już nie wiem . Mimo , że Viva wygląda smakowicie to jednak obawiam się , że jest tak samo okrzyczana jak simy , które Adze się nie spodobały .

Grał ktoś w VP ? Proszę o opinie na ten temat .

Dzięki !

Odnośnik do komentarza

VP wygląda ładnie, sterowanie jest proste, a zabawa z przyciąganiem nowych Pinat i hodowaniem nowych odmian potrafi wciągnąć. IMO warto.

 

Co do monotonii, to gra nie ma jakiegoś określonego celu, ale wraz z postępem gry do ogrodu przychodzą coraz to nowe zwierzęta, czym innym jest mieć w ogrodzie robaki, a czym innym krokodyle czy słonie.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...