Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

ponoć Halo 3 ODST daje radę w trybie Firefight. w temacie co-op vs horda zjada na śniadanie zarówno GOW2 jaki i Nazi Zombies z COD WAW.

zaznaczam, że nie jest to moje zdanie, a powszechnie krążąca opinia. sam będę miał przyjemność zweryfikować te słowa jeszcze w ten weekend.

 

@Darek

a jak Zombie Apocalypse w co-opie ?

przyznam, że single mieli, więc co-op może być tylko lepszy.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Gra na multi ,tak jak kolega wyżej z tym że wybór pomiedzy :

 

GOW2 - używka możan dostac za 60zl ale czy można grać bez problemu w multi bez tych mp ?

 

GOW 2 :GOTY -ale podobno jest blokada na kody do map :teehee:

 

H3:ODST

 

czy opduscic powyższe i poczekać na

 

CoD:MW2 ?

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Gra na multi ,tak jak kolega wyżej z tym że wybór pomiedzy :

 

GOW2 - używka możan dostac za 60zl ale czy można grać bez problemu w multi bez tych mp ?

 

GOW 2 :GOTY -ale podobno jest blokada na kody do map :teehee:

 

H3:ODST

 

czy opduscic powyższe i poczekać na

 

CoD:MW2 ?

GoW2 miałeś i nie wiem czy jest sens wracać. H3: ODST to to samo multi co w H3 + dodatki oraz taka jakby horda bez matchmakingu, spoko ale nie jest to normalne multi.

Ja bym poczekał na CoD, może jeszcze w międzyczasie warto zakupić BF:1943?

Odnośnik do komentarza

Red Faction Guerilla - dla mnie takie sobie, taki zapychacz, bo niszczenie budynków szybko się nudzi. Gra na najłatwiejszym poziomie trudności nie była żadnym wyzwaniem, ale to najłatwiejszy...

Overlord - grałem tylko w jedynke w demko to nie powiem za wiele, dwójka była ciekawa, choć odstawiłem nie kończac.

Trzeciego nie znam, za to polecam gierke Wet. Mnie wciągneła pomimo swych niedoskonałości bardziej niż te dwie wcześniejsze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...