Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

IMO najlepiej Fallout 3 GOTY, jak ci się spodoba w co nie wątpię, to masz grę na minimum 60-70 godzin. No i tej gry nie sposób zapomnieć, tak jak trudno się od niej oderwać.

 

A tak to Mirrors Edge jest fajne jeśli lubisz masterować etapy i nie boisz się bolących palców za cenę satysfakcji, bo samo przejście gry długo nie zajmie. Batman z tego co słyszałem niezły, Wolf już niekoniecznie tak dobry, FIFA to po prostu najlepsza gra o piłce, Dirt 2 bardzo arcade, ale też podobał się wielu osobom.

Odnośnik do komentarza

Witam znowu mam problem :)

 

Zakupiłem zdrapkę na ebayu 4200 mp i nie wiem na co wydać gdyż jestem noobem jeżeli chodzi o marketplace:

 

Co byście poradzili jakie gry są must have ?

 

Moje wymagania są takie aby gra była miodna w SINGLU gdyż nie mam golda i nie chcę mieć w najbliższej przyszłości.

 

Posiadam RezHD i dziś zakupiłem już Monkey Island więc ich nie liczcie :)

 

P.S. Może też być jakaś dobra gra na imprezę na 2 pady .

Odnośnik do komentarza

Co wybrać

 

Bundla Forza 3

http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?cPath=65_66&products_id=4607

 

czy

 

Forza 3 Limitka PL +kierownica logitexh

http://allegro.pl/item784300149_kierownica_xbox_360_logitech_drive_fx_wyprrzeda.html

 

2 opcja wychodzi taniej ,ale czy kierownica dobra ,nie posypie się po tygodniu ? :)

 

W bundlu chyba ta sama kierownica czy się mylę ?

Odnośnik do komentarza

dobra jestem upierdliwy ale jednak zdecydowałem się zakupić golda :) i zakupiłem battlefielda oraz jako stary fan magic the gathering :)

 

Co polecacie jeszcze w multi z gier arcade ? Mogą być karty , gry logiczne, strzelanki etc

 

P.S. Po obczajeniu dema z singlowych gier tylko braid i splosion man mi się spodobały. Shadow Complex jest dziwne a Trials to jednak nie dla mnie. No i Castle Crashers bym kupił gdyby staniało :P

Odnośnik do komentarza

CC taniej ?

nie przypominam sobie, a nawet jeśli nie było, to nie spodziewałbym się rychłej obniżki ceny. ta gra mimo roku na karku jest wciąż jedną z lepiej sprzedających się pozycji na XBLA.

 

ja również ostatnio zakupiłem MTG. jako stary fan karcianek w ogóle ściągnąłem triala i... wsiąkłem. jak tylko pierwszego acziwa zdobyłem, to gra zaproponowała mi odblokowanie pełnej wersji za jedyne 800M$P, a ja nie potrafiłem się oprzeć tej propozycji. wiedziałem, że tak będzie : P

Odnośnik do komentarza

Fallouta 3 GOTY oczywiście warto, z wyścigów Forza 3 jest świetnym wyborem, mnóstwo aut, zapewne tysiące ludzi na Live, aukcje, no i sama gra świetnie wygląda, jak nie zmienią w stosunku do 2 to będzie też split... Poza tym można grę dostosować ustawieniami dla casuala jak i wymiatacza. Za mniejszą cenę to GRID wydaje się być niezły, przynajmniej online jeszcze sprawnie funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...