Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ok. 250 złotych na gierczki. Zdecydowałem się już na epizody z miasta wolności i nie mogę się zdecydować co jeszcze sobie sprawić na świąteczne wolne. Ważne żeby było długie, trudne i za(pipi)iste f(pipi). Forza 3 odpadam bo mam. Zastanawiałem się nad Falloutem 3, shiftem, DA Początek, Brutal Legend. Multi odpada, achievementy mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza

Oj duzo tego pewno, nawet te 'hardkorowe' gry moga byc przystepne i tez dawac fun'a np. bijatyki typu street fighter czy tekken, zawsze moga mashowac przyciski i tez sie dobrze bawic :P

 

Z coop-owych moze cos w stylu Marvel ultimate alliance (do 4coop), albo jakie arcade typu castle crashers czy turtles.

 

No i jak masz instrumenty to jakis GH czy RB :)

 

ps. a no i jeszcze sa jakies pinaty party i buzz teleturniej :P

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

ja bym zaliczył Assassin's Creed bardziej jako prezentację silnika niż grę.

grze najbliżej do sandboxa, ale takiego sandboxa w którym za wiele do roboty nie ma... poza zbieraniem flagi wykonywaniem kolejnych misji w głównym wątku fabularnym. a, byłbym zapomniał rozprawiasz się jeszcze z templariuszami. zdecydowanie odradzam ten tytuł, kupa nudnej i prostackiej gry. lepiej sięgnij po bardziej rozbudowany sequel. co prawda w AC2 nie grałem, ale po przeczytaniu wielu opinii i kilku recenzji widać, że gra jest czymś czym już AC powinno być, ale nigdy nie było.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

No to Ci nie ułatwię bo moje zdanie jest odmienne od tego prezentowanego przez Zimzvm-a. Mnie się AC podobało bardzo, gra nie zdążyła mnie znudzić, zapewniając mnóstwo rozrywki. Niektórzy mogą twierdzić,że jest trochę nudna (przez powtarzalność misji), ale zdecydowanie nie jest to gra prostacka!! Zrobiłem w niej calaka przechodząc ją dwukrotnie i powiem, że jak dla mnie to jedna z najlepszych gier na xbox360. Oprócz misji fabularnych jest sporo misji pobocznych (bodaj 6 różnych typów - podsłuchaj, ukradnij, przesłuchaj, wdrap sie na punkt obserwacyjny, zabij w określonym czasie, zbierz w określonym czasie), poza tym kolekcjonowanie flag rozsianych we wszystkich zakamarkach i wyszukiwanie Templariuszy do wybicia. Wszystko jak widzisz zależy od własnych preferencji - jeżeli podchodzi Ci klimat wielkich miast ziemi świętej z okresu wypraw krzyżowych oraz ciekawa fabuła bazująca i ciekawie korzystająca z historycznych wydarzeń/ postaci łykaj grę bez obaw. Nikt Ci nie każe robić wszystkiego a przy przejściu fabuły trudno się znudzić. Ach i jeszcze... Gra nie jest specjalnie trudna, wręcz łatwa po opanowaniu kontrataków, czas przejścia zależny od Ciebie (bezwzględne minimum 6 godzin), z gatunku sandboxów - duży teren, bieganie po mieście, widowiskowe walki na miecze, misje skradankowe, trochę parkouru, wspinaczka, nawet elementy rpg (rozwój postaci po wykonanych misjach).. Ogólnie sprawdź filmiki na YouTube i jak klimat Cie pociąga to łykaj bez obaw. Ludzie psioczą na tę grę bo była gorsza niż zakładali że będzie, ale to nie umniejsza faktu że jest to gra bardzo dobra!

 

 

Ps. Dziwne, że zimzvm wypowiada się o grze której nie ma nawet w gamertagu...

Edytowane przez Pociemku
Odnośnik do komentarza

AC ma rewelacyjny klimat, dla którego warto wybaczyć mu inne wady. Co prawda sam znudziłem się trochę misjami pobocznymi i sorry, zbieranie flag też dla mnie bynajmniej przyjemnością nie było, ale niektóre miejscówki zapadły mi w pamięci.

A z tą nudą to też tak jest, że jak się przechodzi fabułę to jest fajnie, po prostu trzeba się trochę zmusić do grania na calaka.

Odnośnik do komentarza

MW2 jeśli zamierzasz grać na multi (dla samego singla się średnio opłaca), L4D2 to (przynajmniej sądząc po demie) gra o klasę niższa jeśli chodzi o wykonanie. Na AC2 na razie jest hype, a to gra z samym singlem i pewnie cena szybko zacznie spadać. Poza tym jak zaliczysz za jakiś czas to nic nie stracisz.

Odnośnik do komentarza

z tej trójki zdecydowanie polecam L4D2. z prostego powodu - multi w MW2 kompletnie mi nie podeszło, co znacznie skraca żywotność tej gry. kampania i (przede wszsytkim) spec opsy dają sporo świetnej zabawy, ale mocno ograniczonej z niewielką zachętą do powrócenia. natomiast L4D2 to gra, która jeśli Ci podejdzie, będzie dłuugo gościła w czytniku Twojej konsoli.

 

co do AC2, to zgadzam się z Wampisem - wstrzymaj się, czysto singlowe gry szybko tracą na wartości i niedługo będzie ją można wyrwać nawet za pół ceny.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Na 2jke jest pelno gier VS... COOP... co lubisz :)

 

Ja polecam: L4D, Marvel Ultimate Alliance 2, Arkadian Warriors, Fable2, gry z serii Naruto i DB jesli lubisz :), Street Fighter IV, Face Breaker, Castle Crashers, Magic The Gathering, Army of Two (!), Small Arms, CoDy (coop lub vs) i sportowe jakie lubisz - Fifki, Pesy itp.

 

Na multi to CoD4, H3, albo mw2, jezeli troche dolozysz do stowki :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...