Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Fifa. Skoro zależy Ci na lidze angielskiej to otrzymujesz całą ligę na licencji (+oczywiście też niższe dywizje) . Przez poprzedni rok grałem w edycje 09 a teraz od premiery 10 to jedyna gra w czytniku konsoli jeżeli chodzi o football:) zarówno Be a Pro jak i Manager są warte polecenia i można z nimi spędzić sporo czasu

Odnośnik do komentarza

Skoro cena nie gra roli, to jasne że FN4. Miałem okazję zagrać w obie i 4 to mocno uobogacona wersja 3. Zawiera zmiany nie tylko kosmetyczne.

 

A co mogę w takim razie kupić za 30zł?

 

Może Saints Row uda mi się utargować, to wtedy wezmę to zamiast JC. Jeszcze mam okazję na Rainbow Six Vegas za 25zł i Crackdown za 30zł.

 

Zdecydowanie bralbym R6:V i Crackdown zamiast Perfect Dark 0 i Just Cause. Jakie inne gry? Nie chce mi sie wymieniac, chyba nie jest problemem wejdz na pchli targ, czy tez alledrogo.

 

Co do FN4 sam sie zastanawiam na ta gra. Trojka byla swietne, jednak demko czworki mnie kompletnie odrzucilo. Bokserzy poruszaja sie jakos nienaturalnie szybko, do tego grafika strasznie kolorowa, w 3 byla bardziej stonowana przez o wygladala duzo realistyczniej. Wiec jak to jest z ta gra, moze wypowiedziec sie ktos , kto gral w obie odslony?

Odnośnik do komentarza
Wiec jak to jest z ta gra, moze wypowiedziec sie ktos , kto gral w obie odslony?

 

Widocznie demko było pozbawione opcji, gdzie można zmieniać wytrzymałość zawodników siły ciosów i szybkość ruchów, czy też kilka innych opcji. Grę można zrobić bliżej realistączną, bądź bliżej arcadeową wedle własnego uznania. Grafika jest o wiele bardziej kolorowa to fakt, ale według mnie lepiej to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje tylko zagranie ligi np Aston Villą , Evertonem czy Tottenhamem . Czy w FIFA 10 można samemu robić transfery ? Jest tam jakiś edit mode czy cuś ?

 

Oczywiscie ze mozna. Jak chcesz wiedziec wiecej nt. F10, to sugerowalbym czerpac info w odpowiednim dziale, gdzie ludzie sa duzo bardziej zorientowani w temacie.

Odnośnik do komentarza

Ale grałem w demo Dead Rising i śmierdzi ono kupą, więc nie chcę.

Demo nie przekonuje, przede wszystkim masz 1 level, gdzie Frank jest słaby, powolny i marnie walczy. Trzeba przejść najpierw grę robiąc to co się uda i nabijając przy okazji level, a zabawa w ratowanie ludzi i eksterminację psychopatów zostaje na drugie podejście.

Dla mnie DR to jedna z najlepszych gier na X360, między innymi za realia i fabułę.

Odnośnik do komentarza

Gralem tylko w demo batmana i jakos narazie nie chce mi sie grac w fulla, AC2 przeszedlem calego i mialem z tego mnostwo funu.

 

Polecam jezeli nie grales w 1nke, zeby zobaczyc jaka wspaniala to gra, jak swietnie biega sie po budynkach, assassinuje ludzi :P itp.

 

Polecam jezeli grales w 1nke, zeby zobaczyc dalsze rozwiniecie fabularne + jak bardzo zostala 2jka ulepszona w stosunku do 1nki :P

 

No chyba ze jestes mega fanem batmana to moze bierz jego :<

Odnośnik do komentarza

Dla mnie DR to jedna z najlepszych gier na X360, między innymi za realia i fabułę.

 

Zartujesz? Realia przeniesione z klasyki zombie movies, a fabula jest idiotyczna z tym wirusem, pszczolami, farmerami. Wiec jak pod wzgledem tych czynnikow DR moze byc najlepsza gra na 360?

Odnośnik do komentarza
I to jest właśnie rada z której skorzystam. A dodatki dobre są?

DLC to zdaje się jedynie nowe Challenge do zrobienia, ale mocno wydłużają one czas gry (w szczególności na najwyższym poziomie). Dodatków jest bodajże cztery (niestety, właśnie sprawdziłem Marketplace i dodatek jest tylko jeden - darmowy, może w GoTY dodadzą to ekskluzywne DLC z PS3).

@Cold: Chodzi Ci o polską wersję językową? Takiej nie ma, co najwyżej z przetłumaczoną instrukcją i okładką. W każdym razie tak - dodatki będą działać.

 

Co do Dead Rising - gra byłaby naprawdę dobra, gdyby nie narzucone z góry ograniczenia czasowe. Naprawdę, nie każdy lubi speedruny.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...