Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Toy soldier czy trials HD co lepsze za te 1200 msp ? :rolleyes:

 

Canuks jeśli masz 2 pady to ufc 2009 jak znalazl dla mnie kariera na jednego gracza lekko ssie a na multi zdarzaja się często lagi i wtedy przyjemnośc z grania żadna, rewersala nie zrobisz a przejścia w parterze to też loteria często jest.

Edytowane przez olo_marcin
Odnośnik do komentarza

@canuks

jak masz z kim grać i lubisz gry z jajem, to zdecydowanie Borderlands.

gwarantowana zabawa na dziesiątki godzin + dwa genialne dodatki i jeden świetny pod warunkiem, że lubisz Firefight w ODST.

tylko online ,nie mam drugiej osoby do pogrania na jednej konsoli :( .

 

szkoda że nie ma demka borderów na xbl :(

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Pod względem technicznym obie gry stoją na najwyższym poziomie i zarówno w BC2 jak i w MW2 lagi nie stanowią problemu. Jeśli lubisz rozpierduchę i klimat pola bitwy gdzie dużo się dzieje, to BC2 jest lepszym wyborem. MW2 ma za to rewelacyjny tryb S&D (dwie drużyny, jedna broniąca dwóch bomb plantów, druga atakująca, brak respawnów = emocje kiedy zostaje się samemu, a czas zbliża się do końca) i dobre klasyczne DM/TDM.

Ale ogólnie to IMO oba tytuły to must have, a twoje pytanie w stylu pytania Mercedes czy BMW.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Ja dodam ze jak lubisz sobie pojezdzić i postrzelać sprzętem wojskowym to BC2. Jeśli jednak tego nie lubisz to MW2 i walka tylko na karabiny i noże .

 

Ostatnio dość dużo się czyta o lagach w BC2 i kłopotach z serverami co jak dla mnie jest normalnie śmieszne przy takim tytule. EA dało ciała poraz kolejny nie umieją wyciągać wniosków z poprzednich produkcji .

Odnośnik do komentarza

FM3, Borderlands, Batman AA, COD: MW2 - tak na pierwszy rzut oka ;p

Ze starszych (jeśli nie chcesz dużo wydawać) to Dead Space, Orange Box, PGR4

A z nowszych to wiadomo: BFBC2, Bioshock 2, Bayonetta, Darksiders, Mass Effect 2 - wszystko MUSTHAVY!

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

BFBC2 to gra, która zapewni Ci dziesiątki godzin spędzonym w świetnym multi... jeśli nie setki.

natomiast Army Of Two to gra do przejścia i pobawienia się w dodatkowych trybach z doskoku.

 

jeśli nie masz w co grać i zastanawiasz się nad wyborem jednej tylko gry - bierz BFBC2. dużo dłużej będziesz się nią cieszyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...