Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej kupić Darkisders, czy Dante's Inferno? Proszę o krótkie uzasadnienie ;]

DI to w większości gra akcji - slasher, prawie cały czas walczymy, mamy mniejszą swobodę itd.

Co do Darksiders, ogrając demo i słuchając opinii stwierdzam, że jest bardziej rozbudowane, pod każdym względem (ma większą swobodę, więcej zagadek i więcej różnych umiejętności czy innych tego typu bajerów)

 

Jeśli lubisz taki gatunek to chyba powinieś zagrać w obydwa szpile, wybierając TYLKO 1 wziąłbym chyba Darksiders...

Odnośnik do komentarza

ciężko jest mi wybrać spośród tych dwóch gier. obie na swój sposób bardzo mi się spodobały...

 

Darksiders jest grą, którą ciężko jest mi sklasyfikować. tak naprawdę masz w niej wszystkiego po trochu - walki, biegania, skakania, zagadek, rozwijania postaci. w niczym tak naprawdę nie bryluje, ale całość jest rewelacyjnie zebrana do kupy i właśnie jako całość powinno się ją oceniać. między tymi wszystkimi elementami, o których wspomniałem zachodzi synergia. same w sobie są dość przeciętne, ale jako całość są świetnie zrealizowane.

sama gra jest długa jak na dzisiejsze standardy. przejście zajęło mi ponad 19h, w trakcie którego odwiedziłem masę ciekawych miejscówek, bardzo różnych miejscówek, ale składających się na jeden duży i przemyślany świat gry.

 

Dante's Inferno to nieskrępowana niczym sieczka. klasyczny do bólu hack n slash z odrobiną elementów zręcznościowych, które zrealizowane są nader kiepsko poprzez fatalnie umiejscowioną kamerę. gra ma mocny klimat i świetnie zrealizowane miejscówki, które odwiedzamy schodząc w głąb piekła. gra nie jest długa - na normalu przejście zajęło mi niecałe 10h. kolejne, gdy już wiedziałem, co i gdzie robić - ok 5h.

Dante's Inferno ma zapowiedizany co-op w formie prób, które wyjdą w DLC pod koniec kwietnia.

 

jesteś w tej uprzywilejowanej pozycji, że obie gry mają swoje demo na XBL. nic tylko pobierać i sprawdzać.

ja polecam obie. spraw sobie Dantego, szybko przejdź i wymień na Darksiders. a jeśli miałbym wybierać tylko 1... miałbym problem. ale chyba Darksiders zrobiła na mnie lepsze wrażenie, no i jakieś 2 razy więcej grania.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Saboteur Brutal Legend czy Batman? 3 różne gry, ale nie wiem którą wybrać Saboteur zachęca mnie klimatem II WŚ i Francją (Allo allo i ruch oporu :P), Brutal Legend ograłem demko i choć nie jestem fanem metalu gra wydaję się fajna, no a w Batmana jeszcze nie miałem okazji grać oprócz dema i też bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza

polecam Soul Calibur 4. od dwóch lat na piwnych imprezach z kumplami pogrywamy w to namiętnie i chyba tak już pozostanie do kolejnej odsłony tej serii.

żadne inne mordobicie nie przypadło nam tak bardzo do gustu, czyt. żadne inne nie jest tak efekciarskie i jednocześnie przystępne dla każdego... co nie znaczy, że gra jest prostacka.

Odnośnik do komentarza

Bioshock 2 czy BF Bad Company 2?

 

Różnica w cenie podpowiada: Bio2. Żywotnością wygrywa: BC2.

 

O mnie i częściach pierwszych:

Pierwszy Bioshock podobał mi się bardzo, jedna z lepszych gier w jakie grałem, super pod każdym względem. Słyszałem, że Bio2 jest lekko odtwórczy, ale dla fanów jest i tak bardzo dobry.

Pierwszy Bad Company IMO miał bardzo średni Single Player, w multi grałem mało, na to co widziałem - dawało radę. Techniczne i gameplayowo Jedynka była bdobra. Beta BC2 była świetna, słyszałem, że Single jest ciekawy, bo poszedł w kierunku MW.

 

Co wy byście wzięli na moim miejscu?

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie Bioshock 2 ,jest klimacik z jedynki świetny singielek no i multi całkiem przyzwoite .

 

Co do BC2 to zastanów się dobrze bo singiel denny o ile pierwsze 4-5 misji jest dobrych to pózniej im dalej tym gorzej ,okropnie naciągana historia/flakiz olejem. Nawte nie porównuj tego do singla MW2 .

Multi takie sobie niby BC2 ma byc symulacją ale czego ? nawet koło symulacji ta gra be stała , nasza postać się nie meczy możemy biegać non stop na pełnym sprincie , nie ma możliwości przyjęcia pozycji leżącej !!!, 1 strzał ze snajperki w korpus nie powala przeciwnika natomiast jeden strzał w nogi już go powala definitywnie !! :D,

Odnośnik do komentarza

1 strzał ze snajperki w korpus nie powala przeciwnika natomiast jeden strzał w nogi już go powala definitywnie !! :D,

 

Nigdzie nie czytałem, że BF jest symulatorem? Nie wiem w jaki tryb grałeś i czy na pewno w tą samą grę gramy bo np. w trybie hardcore strzał z większości snajperek powala po trafieniu w cokolwiek, ale już w trybach z wyłączonym HC trzeba strzelić heada, albo przeciwnik musi nie mieć pełnego zdrowia, żeby zginął od jednego strzału, ewentualnie strzał z bardzo bliska też zabija - w końcu prędkość początkowa pocisku jest największa i zadaje większe obrażenia. Prawda jest taka, że BF najbardziej się docenia jak masz 2-3 kumpli do gry, gracie w składzie i wiecie co i jak. Przeprowadzacie zaplanowane zespołowe akcje i to jest super. Biegając samemu gra nie zachwyca aż tak, singiel tym bardziej. Porównywanie BF z Bio mija się z celem - to 2 inne światy. Generalnie dla multi wziąłbym BF, dla singla na pewno Bio, chociaż jeszcze nie grałem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...