Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie ten ostatni NFS to porażka, sorry, nie może być tak, że wyścigowe auta wpadają bez powodu w poślizgi przy śmiesznych prędkościach na łagodnych zakrętach.

Jeśli chodzi o samochodówki, to Forza 3 to dla mnie zdecydowanie numer 1 jeśli ktoś jest fanem motoryzacji. Kij, że zniszczenia są słabe, tu nie chodzi o rozbijanie się tylko wyrywanie ułamków sekundy na kolejnych zakrętach.

A jak ktoś lubi wypadki i kraksy to Burnouta Paradise polecam, przyjemna gra, tylko warto znaleźć sobie ekipę na multi, bo do końca singla tylko dla osiągnięć idzie wytrwać (w kółko te same wyścigi).

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Jak wyścigi to tylko Forza 3 :thumbsup:

 

ok. 400 aut / 23 lokacje i ponad 110 wariacji tras / kapitalny model jazdy / możliwość dopasowania poziomu trudności

 

Jak się zdecydujesz na Forza 3 to bierz tylko i wyłącznie wersję angielską bo tam w pudełku jest kod na dodatkowe auta i trasy.

Odnośnik do komentarza

Jak wyścigi to tylko Forza 3 :thumbsup:

 

ok. 400 aut / 23 lokacje i ponad 110 wariacji tras / kapitalny model jazdy / możliwość dopasowania poziomu trudności

 

Jak się zdecydujesz na Forza 3 to bierz tylko i wyłącznie wersję angielską bo tam w pudełku jest kod na dodatkowe auta i trasy.

A jest sens brać Forze 3 do gry na padzie ? czy jednak warto zainwestować w kierownicę ?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, ze warto. Na padzie gra się bardzo przyjemnie, to nie klawiatura. A wibracje pomagają w jeździe, pozwalając na przykład wyczuć moment utraty przyczepności.

Z kolei kierownica to na pewno większa imersja, ale na początku niekoniecznie lepsze czasy. No i zawsze można ją dokupić.

Odnośnik do komentarza

Spoko , ale się nie przestawię już chyba . W Gran Turismo 3 i 4 dałem radę , Grida męczę na krzyżaku , Coliny to samo więc się przyzwyczaiłem a gram tylko dla rozrywki , nawet xboxa nie podłączyłem do sieci :) Prawka nie mam więc nie wiem co to realistyczny model jazdy hehe . Jeździłem tylko wózkiem widłowym trochę :) Najbardziej wkurza mnie to że jestem leworęczny i w Dead Space celuję prawą ale dałem radę ukończyć poziom niemożliwy bez używania stazy więc źle nie jest .

 

 

Waham się z tą Forzą bo myślę nad Forumułą 1 od Codemasters która ma się pojawić . Lubię gry wyścigowe tej firmy .

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No Dead Space polecam z czystym sumieniem . Grafa , sterowanie , długość gry , fabuła . Miód .

 

A co mógłbym kupić z gier typu Black na PS2 bo ta gra bardzo mi przypasiła . Oczywiście single player na xbox360 ? Battefieldy , Call of Duty i inne takie ?

 

Do Black się nie odniosę, ale z FPS'ów to mogę polecić Bioshock - gra ma tylko Singleplayer ale za to jaki :) Klimacik się wylewa z ekranu.

 

Co do ścigałek: F1 za 200zł vs Forza 3 za 70zł :P

 

Najlepiej przycinać w forza 3 i czekać, aż F1 spadnie do przyzwoitego poziomu cenowego :) (oczywiście najpierw gra musi wyjść :) )

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, Fable to gra bardziej fantasy niż RPG. Już bardziej Final Fantasy XIII (do którego nic nie mam...) jest RPG, bo przynajmniej LEVELUJE SIĘ CAŁĄ POSTAĆ. W Fable nie podejmuje się znaczących decyzji, milczy przez całą rozmowę......itede itepe. RPG to Mass Effect, Dragon Age, World of Warcraft, Borderlands można nazwać RPG, bo chociaż nie ma dialogów, to jest multum przedmiotów (tej opcji nie ma w Fable II)., rozwijanie postaci.

Owszem, Fable II spełnia człon ROLE-PLAYING GAME bo jest się superbohaterem, ale w takim razie każda gra jest RPG. Halo, Gears of War, Lara Croft- przecież tam się gra postacią Master Chiefa/Marcusa Fenixa/Larą Croft, czyli udaje się tę postać (role-playing).

Role-Playing, tzn. granie ról, OK, ale gdybyś był jakimś super-hiper-mega wojownikiem w Jakimśtamświecie i miałbyś level 20 i takie sobie przedmioty, to chyba chciałbyś dobić do lvl 40, mieć Super Miecz Przeznaczenia i Zbroję Mega Nieśmiertelności niż sukienkę dodającą ileśtam punktów do seksapilu i np. ,,Stalową Szablę''.

Odnośnik do komentarza

Spoko , ale się nie przestawię już chyba . W Gran Turismo 3 i 4 dałem radę , Grida męczę na krzyżaku , Coliny to samo więc się przyzwyczaiłem a gram tylko dla rozrywki , nawet xboxa nie podłączyłem do sieci :) Prawka nie mam więc nie wiem co to realistyczny model jazdy hehe . Jeździłem tylko wózkiem widłowym trochę :) Najbardziej wkurza mnie to że jestem leworęczny i w Dead Space celuję prawą ale dałem radę ukończyć poziom niemożliwy bez używania stazy więc źle nie jest .

 

 

Waham się z tą Forzą bo myślę nad Forumułą 1 od Codemasters która ma się pojawić . Lubię gry wyścigowe tej firmy .

 

Formuła 1 swoją drogą i FM3 swoją :). Ja mam Fm3, a F1 łyknę jak świnia trufle, od razu na premierę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...