Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

I tak i nie ,gra dość liniowa z punktu A do punktu B po drodze kilkunastu opetanych do zabicia .Gra bardzo łatwa nie ma większej róznicy pomiędzy poziomem łatwym a trudnym nawet w ilości opętanych spotykanych na swojej drodze .Także lokacji gdzie możemy się przestraszyć jest bardzo mało ... właściwie to tylko las jest klimatyczny podczas wichury .

CO bardzo boli i aż się prosi w tej grze to zagadki których brak .Było by super gdyby twórcy umieścili chodz kilka wymagających łamigłówek a tak to mamy raptem 2 i to banalne .

 

Jednak w grę warto zagrać(chociaż szału nie robi ) szczególnie teraz jak można ją kupić za małe pieniądze a 23 listopada gra wychodzi w wersji elektronicznej na market GoD .

 

Sam zamierzam ją nabyć ponownie właśnie z GoD + wszystkie dodatki bo podobno DLC lepsze(bardziej wymagające,klimatyczne ) niż podstawka a sa w przystępnej cenie 560msp .

Odnośnik do komentarza

ja zupełnie innej beczki... Zakupiłem halo 3, halo odst, halo reach w jakiej kolejności radzicie się za to zabierać?? mowa o singlu gdyż już od jakiegoś czasu cisnę reach w multi :) (jeszcze jedno dużo stracę jak w 2 nigdy nie grałem??- tylko kiedyś pierwszą część przeszedłem...)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Powiem tak, grając w Halo 3 bez 1 i 2 czułem, że dużo tracę bo nie wiedziałem za bardzo o co kaman. Te 3 części co masz to w sumie bez różnicy w jakiej kolejności przejdziesz. Ja bym proponował Halo 3 - ODST i na końcu Reach.

Odnośnik do komentarza

canuks: czytaj ze zrozumieniem, fable 2 już miałem i grałem hoho!

 

Grałem w AC 1 i 2 oraz Fable 2 obie gry podobają mi się na podobnym poziomie

 

Twoja odpowiedź-

 

To ja bym proponował na teraz Fable 2
:lol:

 

holylegendPL: na skate 3 nie ma tłumów ale zawsze jest z kim pograć, obecnie tą gierkę można dostać za bezcen, bierz.

Edytowane przez Barboro37
Odnośnik do komentarza

ufc!!! mma szczerze jak dla mnie to totalny nie wypał, poza naprawdę zananymi osobistościami gra "technicznie" jest najzwyczajniej w świecie o 3 długości słabsza od mega wymagającego ufc!!!

Naprawdę system walki w mma jest dla typowych dresików z pod bloku (tak mało skomplikowana) przy ufc...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...