Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Viva Pinata może być problematyczna dla dziecka, więc będziesz musiał mu podpowiadać, co robić, żeby mu Pinaty przychodziły do ogrodu, a ze swojej strony mogę polecić Klopsiki i inne zjawiska pogodowe, ale o ile mi wiadomo, nie jest po polsku. W każdym razie przyjemna rozrywka, długość gry też taka w sam raz. Z góry jednak zaznaczam, że kupuj tylko, jak znajdziesz tanio, gdzieś koło 20-40zł, bo więcej to to warte nie jest.

Odnośnik do komentarza

Bierz może tego Disney Universe - dla dzieci spoko, ładne, podobne do LBP, tylko nie wiem czy po polsku? Castle Crashers dla łebka to jest mega wypas. Z 8 letnim chrześniakiem całe przeszliśmy. Rayman Origins - to samo - megga wypas na 3 lub 4 osoby. Tylko poziom trudności póxniej gówniarzy zabija. Kung Fu Panda 1 daje radę dla dzieci. Sam przelazłem całą. Dla chłopaka Burnout Paradise to obowiązek - jazda free po całym mieście bez zobowiązań do tega meeega kraksy. Chyba najczęściej użytkowana gra przez mojego chrześniaka.A tak to Legowce wszelakie - Indiane Jonesa skończył sam nawet. Ze mną nawet skończył Warhammer Kill Team hehehe. Zobacz tego Disneya - bo dzieciaki uwielbiają LBP, które katuje mi non top na ps3 ale na 360 chyba najbliżej właśnie Disney Universe - demo jest. Aha i jeszcze Madagaskar 2 mi się przypomniał, że dość łatwy i dzieci to lubią.

I bijatyki ale bez krwi - Street Fighter albo Soul Calibur ale nie każdy pozwala grać dziecku w bijatykę.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Demko Happy Feet i Kung Fu Pandę (uwielbiają film i serial) pokazałem maluchom, wydaje mi się jednak, że póki co za "konsolę" dla dzieciaków najlepiej będzie się sprawdzał (i sprawdza się) iPad. Na wszystko przyjdzie czas, zdążą jeszcze oczy wypalić przed monitorem/telewizorem.

Za najbardziej odpowiednią grę dla maluchów uważam Cars, przyjemna oprawa graficzna, zero przemocy i klimat filmu.

 

@adamst85

Co do bijatyk (czy też Kill Team) to żeś przesadził, nawet dla 8-latka nie pozwolę ani oglądać, ani grać na wskazanych przez Ciebie grach, a co dopiero 5 latka...

Odnośnik do komentarza

Disney Universe jest po Polsku- średniak z 4osobowym co-opem, ale łatwa obsługa.

Toy Story 3- świetny platformer, ale może okazać się zbyt trudny dla 4latka. Co op do 2 osób w trybie sandbox.

Rayman Org. PL- łatwa obsługa co-op do 4graczy, trudna, ale dająca sporo satysfakcji.

 

Jeżeli te dziecko to chłopiec polecał bym dowolną samochodówkę ;)

 

Ew. as z rękawa to gry ruchowe, takowe dzieciaki zawsze łykają jak młode pelikany, a na kinekta pare takich jest ;)

Odnośnik do komentarza

(...)

 

Ew. as z rękawa to gry ruchowe, takowe dzieciaki zawsze łykają jak młode pelikany, a na kinekta pare takich jest ;)

 

Zgadzam się, mam EyeToy do PS2, nad Kinectem się zastanawiałem, ale X360 stoi w kąciku podpięta pod monitor 22" i stwierdziłem, że nie będzie mi się jej chciało podłączać pod telewizor za każdym razem.

A kącik jest mój... tylko mój... i wara od niego... :diablo:

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

5 lat to faktycznie może być za mało. Kill Team Ci nie polecałem po prostu napisałem, że chrzesniak przyuwazył mnie z tym tytułem i dołączył się i przeszliśmy całe - wiem za ostre trochę dla niego, ale bardzo chciał... Bijatyka z animowanymi postaciami i bez krwi jak SF4 to i tak jest przecież mniejszy pikuś niż Cartoon network. Obczaj Madagaskar 2 bo tam są etapy jeżdżone i naprawdę proste - coś ala Cars własnie. Disney średni dla starych jak ktoś napisał ale dla dzieci fajny. Bo jakby patrzeć to Cars dla starych jest strasznym syfem ale dla dzieciaków to miła, bardzo łatwa ścigałka.

Odnośnik do komentarza

Andrael ale jaki problem z podłączaniem? podpinasz usb z tyłu konsoli i tyle. chyba że kupiłbyś wersję "samodzielną" to dojdzie jeszcze kwestia zasilacza. rozmiar monitora by w sumie wystarczył. ogólnie to pomyśl nad tym. sporo gier wychodzi a i już jest sporo ciekawych, np pingwiny z madagaskaru czy kung fu panda 2. poza tym przyjemne z pożytecznym. dzieciaki będą miały frajdę z grania a do tego sporo ruchu więc problem potencjalnej nadwagi z głowy :D

Odnośnik do komentarza

Możecie polecić jakiś dobry tytuł co to wciągnie mnie na te kilkanaście/kilkadziesiąt godzin .

 

Chciał bym pograć w jakiegoś fajnego slasherka ala Dante's/Darksiders lub jakiś FPS ale tutaj to tylko MW3 mi zostało do ogrania ,wszystko inne ograne :P .

Chciał bym aby gra z 2011/12 roku .

Przed nami sezon ogórkowy więc trzeba to jakoś przetrwać .

Odnośnik do komentarza

Witam.

Przyznaję się. Pierwszy raz korzystam z topicu Jaką grę wybrać, zazwyczaj sam potrafiłem podjąć decyzję, ale teraz mam dylemat.

Przechodząc do sedna: Deus Ex: Human Revolution vs. Dark Souls.

Wiem, że to dwie zupełnie różne gry, ale łączy je pułap cenowy (129PLN).

Może mi ktoś pomóc? Zaznaczam, że traktuję gry jak książki, najważniejsza jest dla mnie fabuła, ale jestem skłonny przymknąć oko na jej ewentualny brak, jeżeli gra będzie wystarczająco miodna. Może ktoś miał okazję obcować z jedną i drugą, oraz jest w stanie się wypowiedzieć?

 

Z góry dziękuję za pomoc,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin 2 na X'a czy ME3? Z jednej strony dużo się mówi o Wiedźmnie u nas i zebrał dobre opinie przed rokiem, ale fanem nie jestem, jedynki nie przeszedłem. Z drugiej strony Mass Effect, którego też nie jestem wielkim miłośnikiem no ale w 1 i 2 grałem i save mam czyli i tak prędzej czy później trzeba będzie poznać zakończenie trylogii. Pytanie jest raczej, którę z gier łyknąć jako pierwszą? Wiem, że chcę zagrać w obie, ale teraz i przez kolejne 2-3 miechy mogę sobie pozwolić na jedną.

Odnośnik do komentarza

Nowy Driver jest genialny - świetny model jazdy, bardzo dobrze można go wyczuć, mnóstwo ciekawych fur, no i mamy splitscreen dla 2 graczy ;) Jak najbardziej polecam, lubię sobie od czasu do czasu odpalić.

 

PGR4 to oczywiście pozycja obowiązkowa, tym bardziej w tej cenie. Też ma splita, też gra się wręcz świetnie.

NFS HP - kolejna cudna gra, z feelingiem Burnoutowym, absolutny must-have, ale nie ma splita.

Paradise - mnie nie podszedł, wolałem poprzednie Burnouty, a do nich bliżej jest NFSHP, niż B:Paradise. Ma tryb dla wielu graczy przy jednej konsoli, ale tylko w edycji Ultimate Box - takie swoiste party mode, każdy po kolei siada do pada, ciekawostka, ale całkiem przyjemna - jak dla mnie chyba najlepsza rzecz w tej grze - dobre do posiadówy przy piwku.

 

Od siebie dorzuciłbym jeszcze Split/Second - bardzo widowiskowe, ciekawe, ale nie licz na wrażenia "wyścigowe", jeśli chcesz się ścigać i żeby wynik zależał od Twojego skilla, to bierz co innego, tutaj chodzi o rozwałkę, emocje i czystą rozrywkę, a w tej kategorii absolutnie wygrywa. Ma splita.

Odnośnik do komentarza

Z Arcadówek - Burnout Paradise - dla mnie najlepszy arcade racer - z patchami jest restart - czy split screen to nie wiem.

Split Second

Hot Pursuit

i Pure jest świetny - nie dość, że piękna gra, tania jak barsz to fajny model jazdy i prostych trików. Przepiękne widoki jak z pocztówek. Split screen chyba jest

i jeszcze Burnout Revenge

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...