Skocz do zawartości

Silent Hill: Homecoming


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dwu miesieczna obsuwa :/

Ludzie nie dosc, ze jeszcze nie slyszalem dobrej wiadomosci z GC dla xa, czestuja nas takim czyms! W takim razie we wrzesniu wychodzi Merceneries2( ktory nie wszystzkicvh interesuje) i trzeba czekac na COKOLWIEK dalej, to sie zaczyna robic naprawde irytujace

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Niech chociaz w te dwa miechy poprawia grafe. Jednak bedzie warto czekac, bo na poczatku gra niezbyt sie prezentowala, ale po ostatnich trailerach jestem pozytywnie nastawiony. Potwory wygladaja calkiem niezle (no moze oprocz tego czegos co wyglada jak wielka biala kulka i ma taki szczery usmiech), sporo miejscowek wyglada jak z poprzednich SH (chociazby ten okragly pokoj, co wyglada jak kotlownia) i bardzo klimatycznie wyglada wieczor.No i zapowiada sie calkiem ciekawa fabula (nawiazanie do glownego bohatera i Mary z SH2 oraz kierowca ciezarowki, gdzie moglbym przysiazc, ze to Travis).

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie momentami zbyt kolorowo. Czemu te pielęgniareczki są po pierwsze takie zgrabne, po drugie mają pokaźny biust, po trzecie duży dekold króciutki uniform :( Ja się pytam: CO TO DO JASNEJ MA BYĆ!! To faktycznie wygląda jak amerkański Sillent Hill i jestem zdania, że tak jak Amerykańskie przeróbki Japońskiego kina grozy do pięt nie dorastają oryginałom, tak samo SH będzie klapą na całej linii, bo im się wydaje, że masa efektów to podstawa sukcesu U_U' Jestem zawiedziony.

Odnośnik do komentarza

The Ring to jedyny wyjątek, też akurat uważam, że amerykański lepszy, ale już takie tytułu jak Klątwa, Nieodebrane połączenie, czy (tytuł wyleciał mi z głowy ^^ o takiej kobiecie co została zgwałcona i mściła się na tych, który ją zgwałcili, jej chłopak który był fotografem i był przy tym jak ją gwałcili ale jej nie pomógł). Pokaźny biust, duży dekolt i króciutki uniform - zdecydowanie tak, ale nie w horrorze ^^ Zresztą, to takie codzienne, że mały odpoczynek by nie zaszkodził ;)

Odnośnik do komentarza

Co tez nie oznacza, ze amerykanie nie potrafia dobrego horroru zrobic.

Wiele tygodni temu, ogladajac pierwsze trailery z silenta, wywarly na mnie naprawde dobre wrazenie, klimat budowany byl silentowo( swoja droga czy film jest taki zly?). Ktos tam przyczepil sie do grafiki, ktos tam do innej po(pipi)ki. Nikt jednak nie mogl orzec, ze ta czesc pogrzebie serie zywcem. Dzisiaj( na dwa miesiace przed premiera) dostajemy to...

Grafa dalej nie zwala z nog( moze nawet dalej nie jest next genowo), miasto poggarzone w mgle, pyle i zmierzchu wywoluje na mnie jednak bardzo dobre wrazenie, stare sypiace sie budynki, zabite dechami, czolgajace sie maszkary z metalowymi pazurami, zardzewiale powyginane prety, skrzypiace drzwi... bedzie dobrze. Z drugiej strony miasto pograrzone w mroku... Cieple barwy, wszystko pokryte brudem( wanna z pluszakiem na dnie jest swietna... weszlibyscie do takiej umyc chocby nogi?? Spojrzcie tez na podloge na tym screenie i powiedzcie mi czy nie jest klimatycznie) i rdza. Blady glowny bohater smigajacy z ta swoja latareczka i siekiera strarzacka... Wszystko zuapowiada sie nader dobrze, a efekty specjalne? Bez przesady, znowu slow motion tam nie uswiadczycie ani innych badziew, ja osobiscie ciesze sie z braku bluru( jakkolwiek niedalo sie go zrobic ze wzgledu na mgle i mrok). Moim skromnym zdaniem jedyne co moze zawiesc w tej chwili to fabula, lub zle dobrane( malo klimatyczne, pojawiajace sie w nieodpowiednich momentach) postacie drugoplanowe, ale tego ze screenow juz nie wyczytamy. Reszta jest cacy...

Co do pielegniareczek... wykonane sa wcale niczego sobie... tam, z epiersi za okragle( wogole czy sie nei myle czy na screenie one maja inny rozmiar biustu... to bylby swietny patent) a minowek, moze jeden z moich przedmowcow nie zauwazyl nie maja wogole... ot lataja z golym tylkiem... w dluzszej koszulce tylko.

Odnośnik do komentarza
siekiera strarzacka...

 

Nom niby fajno, ale nasz hiroł wyma(pipi)e nią jakby był z innej gry. Cios z półobrotu wali po oczach tandetą i świergotem śliniących się amerykańskich nastolatków. Niby mała rzecz a NIE cieszy. Ja myślałem że w wojsku to przechodzą jakieś specjalne treningi, a nie lekcje u Astaroth'a.

Odnośnik do komentarza
Jesli chodzi o grafe to może mieć i taką jak na 1 iXie (Jeśli ma wyglądać jak dajmy na to d3 to w czym problem). Chodzi o to aby gra miała zawiłą, wkręcającą fabułe i potrafiła sprawić ciężkim klimatem przyspieszone bicie serca, tego oczekuje.

Juz napisałem. Jeśli scenariusz będzie trzymał fason to tak jak napisałem, ta gra nie zawiedzie

Odnośnik do komentarza

Nie żebym się martwił, ale KONAMI przesunęło premierę SH:H (jak na razie tylko w Niemczech - problemy z klasyfikacją wiekową) na Luty 2009. Jak zwykle USK daje czadu za naszą zachodnią granicą, oby nie dotknęło to reszty Europy.

 

http://silenthill5.net/2008/09/16/silent-h...in-germany.html

Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza

Trochę informacji z Kotaku:

 

- Homecoming didn't make me change my pants

- however, a very cool effect was the when the 'normal world' changes to the 'underworld.' It's very much like the movie

- The improved combat and player mobility should position this game towards the more mainstream audience

 

(Link do artykułu - http://kotaku.com/5051309/silent-hill-home...ed-bodies-ahoy)

 

Czy tylko mnie się zdaje że słowa brata Alex'a z trailera pokazanego na GC osiągają szczyt tandety?

"I'm the key. I hold the answers, i am the answer."

 

Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...