Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mhoa Therma? na bank, ja ZZ zrobiłem po 5 godz zabawy w zone. IMO proste, nawet bardzo. Gorzej z AP, bo tutaj trza czasu wiecej poświecic.

 

 

Beat Zico rowniez prosty..... Z youtube'm każdy kretyn to wykona ;]

 

ja przy okazji ZZ odkrylem wszystkie skiny to jkazdego statku, a przy okazji BZ zrobiłem 99 lapów.... tzn. przy 40 już Zico byl pokonany,a reszte sobie dojechałem ;]

Odnośnik do komentarza

He he co mam jazde... Napisał do mnie koleś, który przedstawił sie jako Napoleon Wilson.

Może zacytuje:

 

''You are the winner of the exclusive tournament of WipEout zone 2008!

You've reached the 1006th zone and you win 1 billion dollars on your bank account!

Contact us right now!"

 

Spytałem go udając zainteresowanego co musze zrobić żeby otrzymać nagrodę. Na co odpowiedź:

 

"Hello again

This is very simple for you to have your price

First, you must send us your email address, and the password

of your playstation account.

Then, we will contact you in a delay of two days,

and we will do the transfert directly.

See you soon and have fun in WipEout HD"

 

Nie wiem kto to przysłał (pewnie jakieś trophy whore na głodzie...) i nie chce wiedzieć. Może pisać do mnie nawet sam papież we własnej osobie i tak go spławie.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Witam. Piszecie tutaj, że możliwe jest ściągnięcie Wipeouta na 5 różnych konsol.

Czy jak ja mam grę na swojej konsoli, pod swoim profilem to mogę grę ściągnąć na konsole brata, który mieszka pod innym adresem i ma inną nazwę profilu?

Jeśli tak to prosiłbym o napisanie jak to zrobić. Czy muszę u niego na konsoli stworzyć swój profil i ściągnąć grę? Czy mogę jakoś ją wysłać?

Odnośnik do komentarza

Wipeout H3D?

http://arstechnica.com/journals/thumbs.ars...-quality-ps3-3d

 

To że Sony pracuje nad technologią 3D słychać już od jakiegoś czasu, dziś na CESie pokazano efekty. Podobno to najlepsza technologia wyświetlania trójwymiarowego obrazu jaka ujrzała dotąd światło dzienne. WHD i GT Prologue mają prezentować się świetnie.

Dla mnie jednak gry to gry i strojenie ich na rzeczywistość nie jest najlepszą drogą. Ale jeśli ma to być tylko alternatywa dla standardowego widoku, z możliwością gry bez narzuconych preferencji, to jestem na Tak.

Oby tylko Studio Liverpool nie skupiło się na tym, zamiast na wydaniu add-on contentu. Świeżych tras i trybów nic nie zastąpi.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem czy ten projekt wejdzie w życie. Ostatnio bardzo głośno zrobiło się na ten temat, więc może coś ruszy. Podobnie jak Grigori uważam, że lepiej byłoby, gdyby to był tylko dodatek do gry, z możliwością wyłączenia. Możliwe, że tak będzie. W sumie chyba nietrudno takie coś wprowadzić, ale ja się na tym nie znam, więc nie osądzam. Chciałbym takie coś ujrzeć już w tym roku.

 

Jeśli to wypali, to będzie silny cios dla Microsoftu.

Odnośnik do komentarza

po zadaniu miliona pytań, na forum, najczęściej bez odpowiedzi, wkońcu udało mi się zassać wipeouta. Gra jest masakra. Właśnie tak wyobrażałem sobie kontynuacje jednej z moich ulubionych gier. Mam jednak pytanie co do wyników online. Przykładowo wybieram szybkość flash i osiągam czas 2:00:00 i zajmuje 12084 miejsce. Czy w tym rankingu uwzględnione są czasy tylko z jednej klasy szybkości czy wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...