Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy sie tak interesujecie tym TLG ? naprawde to gra dla was ? rozumiecie, że będzie to kompletenie inna od wszystkich w które graliście ?

 

Ueda zdradził na twiterze, że pokażą coś na TGS.

mam sie obrazic? ;/ Napisałes tego posta tak jakby nikt tutaj nie potrafil docenic "troche innych" gier... no chyba nie myslisz, ze masz tutaj jakis monopol na granie w gry od TI tylko ze wzgledu na fakt zgwałcenia na wszelkie sposoby SoTC...

 

smutne jest to co napisałes ;/

Odnośnik do komentarza

Co wy sie tak interesujecie tym TLG ? naprawde to gra dla was ? rozumiecie, że będzie to kompletenie inna od wszystkich w które graliście ?

 

Ueda zdradził na twiterze, że pokażą coś na TGS.

 

No sorry jeżeli do mnie na przykład pijesz to ......

 

Ale co to w ogóle za pytania..... Wolałbyś żeby grą nikt się nie interesował? Albo interesowały się tylko osoby które grał w ICO i Shadowa?

Jak dla mnie takie podejście jest kompletnie delikatnie mówiąc chore i nieuzasadnione.

 

Pewnie, że inne podejście i oczekiwania mają osoby które grały w "poprzedniki" a inne które nie grały ale to na pewno nie skreśla żadnej ze stron.

 

Brakuje tylko żeby np. do tematu TLG miały wstęp i wypowiadały się tylko osoby "upoważnione" ;/ te które grały w ICO i Shadow.

 

Przypadkiem nie chodzi o to żeby ściągnąć nowe rzesze fanów, przekonać nowe pokolenie albo nawet za sprawą TLG namówić do zagrania w wiadomo co, ja na przykład należę do takich osób.

 

Na PS2 nigdy nie grałem w ICO i Shadowa sam nie wiem czemu ale przez TLG gdy tylko pojawi się Team Ico Collection biorę od razu.

To źle?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Niech Ueda robi to co uważa za słuszne i niech się nie śpieszy z produkcją. Kiedy uzna, że gra jest gotowa to wtedy ją wydadzą. Pośpiech nigdy nie jest dobrą metodą na zrobienie dobrej gry.

A co się tyczy tego całego hype'u na TLG to też nie wiem skąd nagle takie zainteresowanie tak niszowymi pozycjami. Czyżby branża miała już dość bezmózgich strzelanin i innych gier nastawionych na akcję zalewających obecną generację konsol? Cóż czas pokaże, tak samo jak wyniki sprzedaży. Wtedy to zobaczymy ilu tak naprawdę jest tych zapaleńców nowego dzieła Uedy.

Odnośnik do komentarza

Ja od TLG oczekuje tylko jednego... premiery, bo wiem, ze gra nie bedzie gorsza niz poprzednie 2 gry studia, które zrobiły na mnie ogromne wrażenie i pozostawily po sobie przyjemne wspomnienia.

 

co do hype'u... wydaje mi sie, ze przesadzasz. Hype i ogolne parcie na tytul jest widoczne tylko w newsach na przeróżnych sajtach. na forach internetowych panuje raczej umiarkowana podnieta.

 

mysle, ze Ueda ma na to wszystko wy(pipi)ane i robi po prostu to co do niego należy ;]

Odnośnik do komentarza

Niech Ueda robi to co uważa za słuszne i niech się nie śpieszy z produkcją. Kiedy uzna, że gra jest gotowa to wtedy ją wydadzą. Pośpiech nigdy nie jest dobrą metodą na zrobienie dobrej gry.

A co się tyczy tego całego hype'u na TLG to też nie wiem skąd nagle takie zainteresowanie tak niszowymi pozycjami. Czyżby branża miała już dość bezmózgich strzelanin i innych gier nastawionych na akcję zalewających obecną generację konsol? Cóż czas pokaże, tak samo jak wyniki sprzedaży. Wtedy to zobaczymy ilu tak naprawdę jest tych zapaleńców nowego dzieła Uedy.

 

Nie chciałem offtopować w temacie TGS to tutaj przeniosłem posta.

 

Sorry ale kompletnie nie rozumiem takiego podejścia albo tego co napisał Pikol. Co chwilę słyszę hasła od ludzi którzy grali w Ico i Shadowa (oczywiście nie od wszystkich), że to gry niszowe, że to gry nie dla każdego (to jest dobre tak można powiedzieć o każdej grze włącznie z Fifą czy Codem), że to gry niedocenione. W ogóle, że to gry dla wybranych itd. itp.

 

Sorry ale facepalm.

 

Po pierwsze gry się dobrze sprzedały specjalnie wszedłem na wyniki sprzedaży i jest jak najbardziej ok. Po drugie na tyle newsów i komentarzy dosłownie "kilka" znalazłem krytycznych odnośnie tych gier. Co przecież jest normalne nie każdemu musiały się podobać. Baa śmiało mogę powiedzieć, że taki mgs4 jest gorzej jechany niż Ico czy Shadow.

 

Po trzecie jaka gra niszowa? Doskonale pamiętam jak wyszedł Shadow, znajomy go kupił po recenzji w PSX-ie ( w zasadzie to ukradł = pirat) i zachwycił się grą na maksa. Cały czas o niej piep.rzył i namawiał mnie żebym zagrał itd. Nic by nie bylo w tym dziwnego poza faktem, że znajomy wtedy był maniakiem Tony Hawka, PeS-a, Tekkena i GT na gry z "fabułą" nawet nie patrzał a jednak całkowicie "odmienny" Shadow przypadł mu do gustu.

 

To tylko jeden przykład ale jak dla mnie dobitnie pokazuje, że to tylko niektórzy robią z tej gry "męczennika" wręcz grę undergroundową.

 

Czy oburzenie Pikola, kurde gdyby moja ulubiona seria/gra która rzekomo jest tak niedoceniana raptem wzrosłoby jej zainteresowanie, ciekawość ludzi itd. To tylko bym się cieszył a Wy narzekacie.

Nie rozumiem tego dziwnego gderania i narzekania ;p. ale co ja się tam znam w końcu nie jestem wybrańcem nie grałem w IcO i Shadowa ;p.

 

PS. Paliodor już nie przesadzaj branża jak branża ale gracze nadal chcą czegoś więcej niż tylko strzelanki. Co dobitnie pokazuje przykładowo Heavy Rain i LBP.

Jak gra jest dobra to może być nawet o byciu ministrantem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

//przeniosłem posty//

 

te gry słabo sprzedały sie na starcie; to reedycje podbiły sprzedaż, co w ogolnym rozrachunku dało takie wyniki.

sam fakt, ze rynek potrzebowal reedycji cos znaczy... gracze chcą grac w takie gry i sony doskonale o tym wie.

 

na TGS sony moze odwalić jakąś szopke z nowym mesjaszem gier video w postaci TLG xD

 

btw. jak ktos jeszcze raz bedzie pierdolił o tym, ze gry od Team ICO są dla wybrańców, to autentycznie dostanie warna :<

Odnośnik do komentarza

Jak juz jestesmy w temacie gier Uedy to ciekaw jestem czy to cale Team ICO collection czy jak to tam sie nazywalo, zostanie w ostatecznosci wydane. Szczerze bym sie cieszyl z jej wydania bo nie mam w kolekcji Ico, a nie lubie placic za cos dwa razy. Stad nadal wstrzymuje sie z zakupem Ico. Mogliby chociaz te Ico Collection oglosic na TGS.

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie podbiją tekstur to będzie masakra. ICO ma rozdziałkę połowę mniejszą niż przewiduje standard. Jeśli to upscallują do 720p wyjdzie kupa większa niż GoW Col. ;]

 

 

Ale i tak ICO wygląda lepiej od SotC. Przynajmniej nic się nie dorysowuje i animacja jest płynna. :]

 

Natomiast co do rozdzielczości to się zgadzam, bo pamiętam jak odpaliłem ICO na LCD po komponencie, to był trochę rozmazany obraz. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...