Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer mnie po prostu zmiótł. Gra zapowiada się MEGA klimatycznie. A do tego przepiękna grafika i animacja. TLG pozamiata w 2011.

 

W ogóle 2011 zapowiada się na najlepszy rok dla PS3 :whistling: : KZ3, MS:A, Sorcery, SOCOM, Journey, Team ICO Collection, Rachet All4One, R3, iF2, TLG. A przecież to tylko lista ex, a gdzie tam tytuły multiplatformowe. Choć z drugiej strony nie ma szans na U3 w 2011, ale przy takich produkcjach to możemy jeszcze poczekać ten rok dłużej.

Odnośnik do komentarza

Trailer mnie po prostu zmiótł. Gra zapowiada się MEGA klimatycznie. A do tego przepiękna grafika i animacja. TLG pozamiata w 2011.

 

W ogóle 2011 zapowiada się na najlepszy rok dla PS3 :whistling: : KZ3, MS:A, Sorcery, SOCOM, Journey, Team ICO Collection, Rachet All4One, R3, iF2, TLG. A przecież to tylko lista ex, a gdzie tam tytuły multiplatformowe. Choć z drugiej strony nie ma szans na U3 w 2011, ale przy takich produkcjach to możemy jeszcze poczekać ten rok dłużej.

dlaczego nie ma szans na Uncharted 3 w przyszlym roku? Przeciez pierwszą a drugą część dzielilo niespelna 2 lata. Mysle, ze na poczatku przyszlego roku Uncharted 3 zostanie potwierdzone, a wraz z ta informacja pojawia sie nowe, zniewalające graficznie fotki z gry, ktore wyprzedza konkurencje o kolejne kilka lat :thumbsup:

 

A propo - od premiery Uncharted 2 mija rok, a jeszcze zadna gra graficznie nie wyprzedzila tego tytulu. Bliski byl tylko God of War 3, ale i tak jestem zdania, ze to jednak przygody Drake'a wygladaja lepiej. Ba! Smiem twierdzic, ze malo ktora gra prezentuje sie lepiej od pierwszego Uncharted z 2007 roku. Spojrzcie chociazby na niedawno zapowiedzianego Shadow of the Damned..

Odnośnik do komentarza

Też uważam, że U2 mimo wszystko wygląda lepiej niż GoW3 ale najnowszy trailer TLG też pokazuje piękno tego tytułu. Tym bardziej jak ludzie tu piszą to real gameplay.

Koto-ptako coś tam wygląda obłędnie do tego ta animacja.

 

Tyle, że za cholerę nie wyobrażam sobie porównania graficznego U2 i TLG. To dwie całkowicie, inne technicznie-graficznie gry.

 

Ale U3 pewnie wszystko zmiecie ;].

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ten chłopiec to młody Wanderer (kto przeszedł SotC wie o którym dokładnie mówię hehe), później spotyka Ico który widzi umierającą Yordę, a na koniec stwór oddaje życie za chłopca, który później i tak kiedyś umrze. To będzie smutne i będę płakał.

 

 

Jak ktoś mnie posądzi o spoilery to jebnę

 

 

A tak zupełnie poważnie i na serio to smutno mi się zrobiło zwłaszcza w SotC bo tą grę jakoś bardziej czułem, oczy mi się zaszkliły jak

Argo spadł w bezkresną otchłań

, a niesamowite wrażenie zrobiło

zakończenie, w którym mimo wpływu na kontrolę postacią nie mogłem nic zrobić

. MOC, której w tym zwiastunie z TGS nie ma. Takie pitu pitu z dupy. Znaczy się spodziewałem się czegoś lepszego od infantylnej muzyki i wypluwania kłaka przez gryfona oraz robienie kloca.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Zwiastun jak każdy- jest bardzo dobry moim zdaniem... Już od początku chcą pokazać więzi bohaterów tego tytuły...

 

A teraz mini ankieta:

Kto zginie w last guardian:P

A) szczuro-koto-ptak

B) chłopiec

C) oboje

Obstawiam (A), ale miło by było jakbym się zdziwił:) W sumie po tych trailerach trzeba być przygotowanym na "ckliwe" akcje ale bym się pozytywnie zdziwił gdyby zakończyło się happy endem a nie kolejnym "wyciskaczem łez" w stylu choćby takiego mgs4(często na siłę i sztucznie)...

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Ten chłopiec to młody Wanderer (kto przeszedł SotC wie o którym dokładnie mówię hehe), później spotyka Ico który widzi umierającą Yordę, a na koniec stwór oddaje życie za chłopca, który później i tak kiedyś umrze. To będzie smutne i będę płakał.

 

 

Jak ktoś mnie posądzi o spoilery to jebnę

 

 

A tak zupełnie poważnie i na serio to smutno mi się zrobiło zwłaszcza w SotC bo tą grę jakoś bardziej czułem, oczy mi się zaszkliły jak

Argo spadł w bezkresną otchłań

, a niesamowite wrażenie zrobiło

zakończenie, w którym mimo wpływu na kontrolę postacią nie mogłem nic zrobić

. MOC, której w tym zwiastunie z TGS nie ma. Takie pitu pitu z dupy. Znaczy się spodziewałem się czegoś lepszego od infantylnej muzyki i wypluwania kłaka przez gryfona oraz robienie kloca.

 

Co do SotC to przecież

Agro przeżył :]

 

Odnośnik do komentarza

Przestancie tak pisac między wierszami bo kurna byle debil sie domysli fabuly ICo i SotC przez wasze posty...

 

 

Ciekawe jak. akurat jest zupełnie inaczej niż piszę. Te gadki, że wszyscy w grach Team Ico umierają to mit.

 

 

 

Co do SotC to przecież

Agro przeżył :]

 

 

No wiem, ale chodzi mi o tamtą chwilę.

 

Przestancie tak pisac między wierszami bo kurna byle debil sie domysli fabuly ICo i SotC przez wasze posty...

 

To samo było w RDR ;]. Ludzie tak pisali (pozdro Yano ;p), że bez grania w grę można było się kapnąć o co chodzi ;/.

 

Spoko te gry są ambitniejsze i nic się tobie nie zepsuje.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Zwiastun jak każdy- jest bardzo dobry moim zdaniem... Już od początku chcą pokazać więzi bohaterów tego tytuły...

 

A teraz mini ankieta:

Kto zginie w last guardian:P

A) szczuro-koto-ptak

B) chłopiec

C) oboje

Obstawiam (A), ale miło by było jakbym się zdziwił:) W sumie po tych trailerach trzeba być przygotowanym na "ckliwe" akcje ale bym się pozytywnie zdziwił gdyby zakończyło się happy endem a nie kolejnym "wyciskaczem łez" w stylu choćby takiego mgs4(często na siłę i sztucznie)...

 

D)Dzieciak opuści tą krainę, a zwierzak tam zostanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...