Skocz do zawartości

The Last Guardian


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba jestem jedna z nielicznych osob, ktorym i ICO i SotC sie nie podobaly. Ja widocznie jestem "dziwny" bo lubie dobre zakonczenia ^_^

Nielicznych? Raczej nie. Co prawda SotC był hitem, ale ICO już raczej nie - to jedna z tych wielkich, ale niedocenionych gier ;]

Mi SotC również się nie podobał. Tzn gra sama w sobie była ok, ale nie czułem tego klimatu co w ICO.

A że ICO to chyba najlepsza gra video w jaką miałem okazję grać, liczę że otrzymamy kontynuację właśnie tego tytułu...:(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Jesli to prawda i bedzie to SotC 2 to lece robic kolejny [ pierwszy dla GTA IV ] oltarz do modlenia w szafie :>

IMO ściema, zrobili sobie świetną reklame forum. Ale z drugiej strony w ostatnim numerze EGM można było wyczytać, że do prezentacji nowej gry Team ICO pozostało niewiele czasu.

 

Trzeba miec także to na uwadze, że PODOBNO Team ICO obecnie pracuje nad dwoma tytułami na PS3. Jeden przeznaczony na płyte BR, drugi wyłącznie na PS Store.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nowe info na temat tej gry "już" w sierpniowym (czyli w lipcu) numerze GamePro

"They also say that they have something else in this issue besides Resistance 2. They cannot reveal it now but say it is a "truly...colossal secret". Could we be seeing the next thing from Team ICO?"

 

Może tak, a może nie... no w sumie już czas najwyższy na choćby jakiś screen czy zapowiedz kiedy coś pokarzą...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
11/09/2008 - Team ICO given special Visual Arts award at CEDEC 2008

 

At this year�s CEDEC (CESA Developers Conference), on behalf of the entire team, Fumito Ueda, Junichi Hosono and Hajime Sugiyama were presented with a special award for Visual Arts for their contribution to the video game industry.

 

ICO won the award, surpassing other better-known titles like Final Fantasy, Gran Turismo and Metal Gear Solid. The game was praised for its atmosphere and presentation of contrasting light and shadow. Ueda had a few lines ready for the occasion:

 

�Thank you for this award. When we started working on ICO ten years ago, we faced many challenges because we wanted to create something which did not exist. We are now facing a similar challenge with our new project. Please wait a little more, we are sure you�ll like it very much. Thank you again.�

 

http://www.tigmagazine.com/

 

Bravo... czekamy i nie wątpimy, że to będzie TA gra...

 

 

 

Fajny teaser, zaznaczam, że -fake-...

 

http://www.tigmagazine.com/mini-sites/flas...ser/teaser.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...