Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

liczy się ogólna liczba zebranych stickerów na planszy-nie ważne czy podczas rozgrywki zbierzesz go Ty czy kolega.Przykłądowo gramy we dwóch-ja wyczyszczę planszę z wszystkich stickerów,a Ty nie zabierzesz ani jednego to w statystykach zarówno ja jak i Ty będziemy mieli 100% skarbów :)

Jest też taka możliwość, zdarzyło mi się kilka razy, że wejdziesz do gry w charakterze widza, bo pozostali minęli już punkt w którym mozesz dołączyć. Wszystko co oni zbiorą zalicza się też tobie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po kilku dniach przerwy wróciłem do LBP. Niektóre plansze graczy są naprawdę świetne GoW2 PL, chyba najlepsza polska plansza. Ucieczka z Alcatraz bardzo fajny level, ale chyba najlepsza do tej pory plansza na której grałem to ICO (od tego samego kolesia który stworzył muzyczną plansze ICO).

Level jest długi, świetne pomyślany, a na samym końcu czeka nas walka z matką Yordy. Nawet jest dobrze znany miecz. Genialny level, chylę czoła przed autorem.

 

Grigori jak trzeba pokonać bossa w twojej planszy? :)

Odnośnik do komentarza

Ma na ramionach swoje te no, no nie wiem co to są ale ma je na ramionach, wystarczy doskoczyć tańcząc między piorunami. ;) Katapulta jest oczywiście mobilna.

Serio, trudno do tego dojść? Bo chyba muszę w takim razie pomyśleć nad jakimiś uproszczeniami. :(

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj mialem duzy problem z grą. A mianowicie w momencie kiedy to ja bylem hostem planszy po jej zakonczeniu ja jak i inni gracze nie moglismy wyjsc do poda. Dzialo sie tak za kazdym razem poprostu odliczalo od 10 do 0 i wszyscy dalej zostawalismy na koncu planszy nie mogąc nic zrobic orpocz restartu konsoli/gry przez quit game.. Wie ktos OCB??

Odnośnik do komentarza

Z tego co ja próbowałem da się tylko wrzucać zdjęcia tylko z kamerki .

 

Dostałem swoja wersje LBP w piątek i co mogę powiedzieć? Gra fenomenalna, Gra w story na każdym kroku urzeka fenomenalnymi pomysłami i niespotykanym desingiem Cieszy fakt ,że tryb fabularny nie jest dodany na odwal się, a stanowi mocny punkt gry ,no i zaliczenie na 100% każdej z plansz jest niezłym wyzwaniem a nie tylko spacerkiem . No i został edytor w którym na razie nie spędziłem dużo czasu, ale po samych samouczkach widać ,że ma olbrzymie możliwości , i nie jeden początkujący level desingier wsiąknie tutaj na wiele godzin . Fenomenalny tytuł , wkurzają tylko malutkie bugi( które mam nadzieje zostaną naprawione )Pozostaje tylko grać i bawić się swoimi sackboyami!

 

A jak ktoś potrzebuje kompana do LBP , to niech pisze moje PSN id : Heviro

 

Zeratul : I właśnie te problemy z serwerami są największą bolączką LBP. Ja w niedziele nie moglem normalnie pograć .Mam nadzieje ,że jak najszybciej z optymalizują te serwery .

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Dziś już działa. No przynajmniej na tyle że nie ma problemów z zakończeniem planszy. Chociaż dwa razy mnie już dziś kick'owało z gry samo z siebie...

 

Ale wreszcie wpadł Share. 8)

 

Czyli już tylko Create i mam platynę. No, to kto mi nie dał jeszcze serduszek? ;)

Odnośnik do komentarza

Ja natomiast słyszałem dwie różne wersje, jedna że będzie, druga że nie. Na dzień dzisiejszy nic nie wiadomo.

 

A to że widzieliście jakieś obrazki to tylko atut posiadanie PS Eye. Można wstawić coś robiąc temu zdjęcie w realu. Ewentualnie parę dodatkowych stickerów z God of War'a jest w paczce z jego kostiumem który miałem przyjemność wygrać. ;)

Odnośnik do komentarza

jakbym wiedzial, ze tam sa jeszcze jakies stickery, to bym konkursu nie zrobil.

 

ogolnie zwalilem swego czasu sprawe, bo moglem w Gamestop poprosic o wiecej kodow (jak zrobilem z GoW2 - chlopaki dali bez problemu) jak jechalem po gre... ale coz teraz juz za pozno. Najgorsze, ze wypuscilem z rak kod na Nariko :/

Ale jutro jak pojade po mirrors edge to spytam moze jeszcze jakies im sie ostaly

Odnośnik do komentarza

Witam,

Zauważyłem pewien problem w LBP. Po utworzeniu planszy i jej opublikowaniu

po kilku godzinach jak sam w nią grałem to zauważyłem że niektóre elementy

są poprzemieszczene i niepoprzyklejane tam gdzie miały być pierwotnie a niektóre

nawet zniknęły, choć ich nigdy nie usuwałem w edytorze.

Po wejściu do edytora wszystko było w najlepszym porządku, więc zapisałem level,

nadpisałem na starym i spróbowałem w nim zagrac. Wszystko było na swoim miejscu.

 

Znów po paru godzinach wskoczyłem w swój level i znowu to samo. A w edytorze

wszystko ok.

Co to może być? Czy ktoś się z tym spotkał już?

Prosze o odpowiedz jak ktoś coś miał podobnego.

 

Mój level to HAPPY GARDEN.

Odnośnik do komentarza
Cud mjut ;-) ale mam problem z grą we dwójkę (po prostu nie pojawia się drugi Sackboy). Nie wiem czy coś zle robię , czy to wina drugiego kontrolera (Logitech), którego gra jakby nie widzi. W innych gierkach wszystko w porządku.

Czyżby Sony wymagało własnego joypada ?

 

Moze byc ze wymaga sixaxisa, bo sackboye patrza tam gdzie przechylasz kontroler...

 

 

A ja mam pytanie - w story jest taki level Dark cos tam gdzie jest ciemno i jest pies z lampa i takie tam. Dochodzi sie do jakiegos lezacego bobra czy cos i co wtedy? Rozumiem ze trzeba go gdzies przeniesc? Ale jak? Trzeba w czworke? We dwojke nie dawalismy rady...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...