Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówi stoodio, sprawdźcie swoje skrzynki bo może i wam Sony w "podziękowaniu za wsparcie dla LittleBigPlanet" (trzeba mieć przynajmniej jedno złote trofeum z LBP) wysłało kod z kuponem na Sackboy's Prehistoric Moves (za darmo rzecz jasna). Miła niespodzianka od Sony :teehee: (dzięki ci Sony) .

 

 

kodf.jpg

 

 

Nie zaśmiecajcie tego tematu (jest inny odpowiedni temat właśnie do takich pytań i próśb).

 

P.S. Ta "minigierka" i tak będzie za darmo dodawana do LBP2, więc kto nie dostał kodu, aż tak wiele nie traci.

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

WTFFF?

 

:confused: co oni zrobili z LBP, odpaliłem po ponad półrocznej przerwie. Odpaliło jakieś zmiany z importowaniem profili, sajvów nie wiem jakiś shit. Ale nie o to chodzi zniknęło moje 100% ze story i 100% z dodatków (MGS i Piraci). Nie mam większości leveli odkrytych, z dodatków to już w ogóle jakbym ich nigdy nie odpalał, aced, fanty no całe 100% zniknęło...

 

Sajvy mam te co miałem, zrobione levele niby są, zapisane stroje niby są ale tyle męczarni a 100% wyparowało :blink: Ładny burdel tam mają i ładnie tną w ...., że ludziom ot tak kasują "progres". Brakuje żeby platynę "zabrali" a płyta zaraz by wyleciała przez okno ;/

 

Miał ktoś tak samo?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

to powinno pomoc :)

  

 

ale czekaj, czekaj...

skoro nie masz naklejki to znaczy, ze nie masz więcej plansz wymaksowanych, a to juz grubo.

trzeba sie dowiedzieć koniecznie której i poszukać jej gdzie sie znajduje :) film powyżej powinien rozwiązać ta zagadkę.

jezeli trzeba Tobie pomoc w lewelach kooperacyjnych to nie ma sprawy, ale upewnij sie najpierw, co tam piszczy w trawie.

 

P.S

LBP to jedna z tych serii, której sie nie pozbywam ot tak :)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Moze pomoze mi ktos w odszukaniu tejze, jakze wspanialej gry w sklepie PSS. Nigdzie nie moge jej znalezc. Czyzby usuneli z serwerow takiego kozaka? Jedynekcza jest i bedzie zawsze w moim sercu.  Idealny moment do pogrania z dziecmi. Niestety plyta juz sie  nadaje do uzytku - zostala zmasakrowana :frog: Pozostaje cyfra, ktorej nigdzie nie widze ???

Edytowane przez MEVEK
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że jest (była?) wersja cyfrowa jedynki. Sony dawało tę wersję w ramach Welcome Back.

 

https://www.gry-online.pl/newsroom/ruszyl-program-welcome-back-na-playstation-network-odbierz-darmowe-gry/z5e8d4

 

Na europejskim PS Store faktycznie wyparowała chyba. Na US Store jest nadal do kupienia: https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-NPUA80472_00-GLITTLEBIG000001

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...