Skocz do zawartości

God Of War: Chains of Olympus


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Zassałem demko z PS Store i musze przyznać że zapowiada się niesamowity tytuł, w sumie to God of War więc można się spodziewać takich cudów jakie dzieje się na ekranie PSP :)

 

Nie wiem jak wam, ale mi podczas gry, demko potrafi okrutnie zwolnić, zdarza się to 3-4 razy podczas całego demka.

Odnośnik do komentarza
Zassałem demko z PS Store i musze przyznać że zapowiada się niesamowity tytuł, w sumie to God of War więc można się spodziewać takich cudów jakie dzieje się na ekranie PSP :)

 

Nie wiem jak wam, ale mi podczas gry, demko potrafi okrutnie zwolnić, zdarza się to 3-4 razy podczas całego demka.

Dokładnie, IMO są to miejsca gdzie gra doczytuje wiecej danych, i faktycznie, zdarza sie to 3-4 razy, nigdy podczas walczenia itp.

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy w pełnej wersji tez występuje taki problem. Oglądałem wideo recenzje IGNu i gościu mówiąc o minus wspominał małą liczbe bossów, nic nie mówiąc o zwolnieniach (jeżeli nic nie przeoczyłem)

W samym demko jest ich dwóch wiec narazie narzekac nie można zagramy w fuul ver to zobaczymy.

 

Raczej 1 boss i mały mini bosik :) w jedynce też było mało bossów .

Odnośnik do komentarza
Ciekawe czy w pełnej wersji tez występuje taki problem. Oglądałem wideo recenzje IGNu i gościu mówiąc o minus wspominał małą liczbe bossów, nic nie mówiąc o zwolnieniach (jeżeli nic nie przeoczyłem)

W samym demko jest ich dwóch wiec narazie narzekac nie można zagramy w fuul ver to zobaczymy.

 

Raczej 1 boss i mały mini bosik :) w jedynce też było mało bossów .

Jeśli nawet będzie ich mało to po włączeniu demka miałem taką zajawkę na siekanie kolejnych wrogów że nie obchodzi mnie czy zabiłem 1 czy 2 bossów.To jest GoW i niech sobie będzie mało bossów i tak uwielbiam te grę.

Odnośnik do komentarza

cos mi sie wydaje, ze gra bedzie zoptymalizowana pod katem slima, a wlasciwie jego 64mb ramu na szybszy odczyt... wnioskuje to z dropow animacji w kilku momentach podczas ostatnio udostepnionego dema przy czytaniu z memorki... Fat moze nie wyrabiac z doczytywaniem :/

 

ale to tylko taka teoria :P

 

hmm ciekawe czy ta gra czymkolwiek zaskoczy, bo zanosi sie na swoisty mission pack czyli 3 raz gramy w to samo :D

Odnośnik do komentarza

Mi na Slimie też haczy, ogółem odczyty z memorki tak średnio mi się widzą... Np. Killzone 5 epizod też potrafił haczyć i zawieszać się. Mam nadzieję, że naprawią to jakoś, ale ogółem grało się przyjemnie. Ot, kieszonkowy i pełnoprawny GoW :P Nawet nagle włączające się rendery są :/ Demo i tak narobiło smaku, w dodatku subtelnie. Przydałaby się większa brutalność, ale tego możemy się spodziewać w pełnej wersji zapewne. Gra powala graficznie, trzeba przyznać że ktoś znał się na rzeczy tworząc grę. Muzyka, Kratos, brutalność, Kratos, klimat, Kratos... Hmm... ogółem must have, nawet jeśli to odgrzewany kotlet, to w GoW i tak dobrze się gra, nawet jeśli to mission pack :D

Odnośnik do komentarza

W sumie to podobnie jak z Super Mario Galaxy. Ma średnią 97%, ludzie się nią zachwycają, a dla mnie jest totalnym syfem, nuży okropnie i w ogóle nie przypadło mi do gustu. A żeby nie było, lubię platformówki, katuje w Daxtera i Ratcheta :)

 

Dlaczego w Polsce zawsze te premiery muszą być opóźnione... 26 marca, po kilkukrotnym przejściu dema, bardzo napaliłem się na te grę, tym bardziej, że nie przeszedłem poprzednich części GoW'a, a drugiej odsłony na oczy nie widziałem. Czeka mnie więc większa radocha xD Ach!

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...