Skocz do zawartości

God Of War: Chains of Olympus


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ChOomik

Dla mnie przejście gry zajęło całe 6 godzin, bo grałem na hardzie i rozwalałem każdy wazon a także napawałem się ładnymi widokami :)

 

Muzyka jest na baardzo wysokim poziomie, podobnie jak grafika. Bardzo ładnie zostały zrobione levele podwodne- te sugestywne filtry ... miodzio :) 

Dwaj pierwsi bossi zostali fajnie wykonani.

 

Gra posiada kilka frustrujących wad:  Zaliczają się do nich rzadkie zwolnienia, przeniknięcia naszego łysola przez ściany. Cały czas mamy doczynienia z niewidzialnymi ścianami. Fabuła mogła by zostać bardziej rozbudowana. A i mogliby dodać 

więcej zagadek, do tego trudniejszych. 

 

Moim zdaniem trzeźwy recenzent nie może dać tej grze więcej niż 8+. Gra jest genialna, ale co z tego skoro wystarcza na zaledwie jeden dzień ?

Odnośnik do komentarza

coati gdzie ty widziałeś mrugające tekstury ;) to zwykłe czepialstwo :P chyba jednak konsola sypie artefaktami :catfight:

a ściany olać wkońcu to nie assasin creed :)

 

a to moje plusy

 

+ grafa

+ muza

+ fajne miejscówki

 

a minusy

 

- mało przeciwników , walk z nimi :)

- kręcenie kółek na analogu nie jest precyzyjne.

- połowa przeciwników jest podatna na atak na jana .

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza
Czesio, zagraj sobie na God i ponarzekaj potem na mało przeciwników ;]

 

no na hardzie mam mało siekania :D na god to jest must have:) po hardzie chwilka przerwy na patapona :) i sie zabieram.

gra cały czas mnie zaskakuje :) fajnie wymiata sie

rękawiczką

:)

 

dodalem spoiler :P nie psujmy zabawy innym - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
fajnie wymiata sie

rękawiczką

:)

Niby tak, ale

ona totalnie psuje balans gry. Oba trzeciopoziomowe comba z "L" są po prostu zbyt silne i spokojnie tylko nimi można rozwalić kilka starć pod koniec. Wiadomo, że można ich nie używać, ale nie o to chodzi.

 

Gra jak dla mnie ma zasadniczo tylko jedną wadę długość. Mi pękła w niecałe 5 godzin na hardzie podczas pierwszego przechodzenia, zagadki praktycznie nie istnieją i jedynie w jednym pomieszczeniu idzie się przyciąć, mogli trochę końcówkę przeciągnąć wrzucając jeszcze jakąś lokację i z jednego bossa.

Fabularnie ciekawie się wpasowuje w przeszłość Kratosa (scenka po napisach, to niezły smaczek), o oprawie AV nie ma co pisać, bo każdy już wie, że to najlepiej wyglądająca i jedna z lepiej brzmiących gier na PSP, aż żal się robi, że RAD powiedzieli, że przestają robić gry na przenośną maszynkę Sony.

Odnośnik do komentarza
piszac o "tym jednym pomieszczeniu" masz na mysli to z ktorym ktos mial problem strone czy dwie temu?

Tak, po prostu ujęcie kamery takie, a nie inne trochę przeszkadza w znalezieniu przejścia, ale to i tak nie jest "zagadka" na więcej niż kilka minut, wystarczy trochę myślenia outside the box.

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik
Obadaliście nowy kostium który dostajemy po przejściu? xD

 

To chyba jest przebranie

z pomidorem czy tam ziemniakiem, tak ?

 

 

EDIT:Sorka Sandking, moje niedopatrzenie :nonie:

Edytowane przez ChOomik
Odnośnik do komentarza

Pierwszy przeciwnik to łatwizna, załatw go jak chcesz. Na harpie stosuj Efreta, ale wtedy gdy jest ich 5 i Ciebie otoczą (w międzyczasie but w twarz :)). Na trzech kolesi pod rząd zastosuj

"rękawicę zeusa" i combo [] - przytrzymanie chwilę, [] - przytrzymanie chwilę, [] przytrzymanie. Po 3 ciosach po mordzie od razu umierają

.

 

Ogólnie rzecz biorąc to tylko Perfectionist jest ciężki z wyzwań :)

 

Aha i staraj się zachować ludzi na sam koniec.

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

wlasnie trafilem do sedesu, i ogolnie malo przeciwnikow w tej grze, gram na hardziei czasami bylo ciezko, system godofwarowski lepiej mi sie sprawdzal na ps2, tutaj troche chaos, pierwszy raz poczulem minus malego ekraniku.

a moze z wprawy wyszedlem...

 

ale to mimo wszystko god of war, czyli straszny miod, ale troche monotonii sie wdziera, bo nie ma NIC nowego.

i raz strasznie mi gra zmuuuuliila, moze nie ustawilem odp. mhz w konsoli ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...