Skocz do zawartości

EP6


Krakers

Rekomendowane odpowiedzi

@Globus - a Ty tymczasem grałeś drugiego turnieja w PESa (jesli dobrze pamiętam :lol: ), tzw. "nocnego".

 

Czekam na EP6 od zakończenia się EP5. Obiecałem sobie, że na pewno pojadę, choćby drugi kraniec Polski. Impreza niesamowita. Te wszystkie "zgrzyty" są zawsze, na każdej, mniejszej nawet imprze, także IMO nie ma co odkładać EP6 przez jednego (czy tam paru) idiotę. Zrobimy ściepę na lakierowanie dla Ściery i będzie po problemie :D Mam nadzieję, że Zg(Red.)zi już planują następne Party. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość kat_robert

a mnie nie bylo na zadnym ep i wcale nie zaluje choc na kazdym chcialem byc

co ma byc w tym takiego wspanialego?

ludzie ktorzy graja na konsolach?

no znam paru takich

ludzie ktorzy czytaja PE?

sadzac po listach to niektorzy moga byc ok, ale niektorzy sugeruja sie zastonowic nad sensem usuwania niektorych jednostek ze spoleczenstwa

impreza, dobra zabawa, picie , granie?

zeby to miec  wcale nie musze jechac na EP

 

 

owszem, od jakiegos czasu mam cos takiego jak chec spotkania na zywo osob ktore znam z netu, ale to za malo

 

 

ps. bylbym zapomnial

zgredy, zgredy, zgredy, bede mogl dotknac HIVa i zapytac sciery jak to naprawde z shiva bylo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gdzie się odbedzie i czy wpuscicie 13-latka?

BTW, przypomniales mi jedno zajscia, kiedy matka "upowazniala" niepelnoletniego syna do wejscia na EP. Jakies sporzadzanie na szybko "pozwolenia" na byle jak wydartej kartce, podczas gdy cala reszta "niepelnolatkow" przechodzila jakby nigdy nic:). W sumie dlaczego ostatnie EP bylo od 18 lat?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

I w ten sposób redakcja powoli traci swoich czytelników, bo nie umieją ani razu odpowiedzieć czy będzie czy nie będzie EP6, tylko milczą i olewają ludzi zamiast powiedzieć. Takie zachowanie jest wręcz chamskie z ich strony 9 zachowują się jakby byli niewiadomo kim, a reszte ludzi mieli gdzieś).

Edytowane przez jubei100
Odnośnik do komentarza
I w ten sposób redakcja powoli traci swoich czytelników, bo nie umieją ani razu odpowiedzieć czy będzie czy nie będzie EP6, tylko milczą i olewają ludzi zamiast powiedzieć. Takie zachowanie jest wręcz chamskie z ich strony 9 zachowują się jakby byli niewiadomo kim, a reszte ludzi mieli gdzieś).

Widzisz? Jeszcze 100mln lat i Emo Plus będzie rządzić na rynku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
I w ten sposób redakcja powoli traci swoich czytelników, bo nie umieją ani razu odpowiedzieć czy będzie czy nie będzie EP6, tylko milczą i olewają ludzi zamiast powiedzieć. Takie zachowanie jest wręcz chamskie z ich strony 9 zachowują się jakby byli niewiadomo kim, a reszte ludzi mieli gdzieś).

Nie rozumiem Ciebie. Stanowisko redakcji było jednoznaczne w najbliższym czasie o EP 6 można pomarzyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...