Skocz do zawartości

EP6


Krakers

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OMG. az tak wam sie spieszy?? Jak pamietam spora odleglosc. byla pomiedzy EP4 a 5. Dajcie Zgredom odpocząc po ostatnich "wyczynach". Jaracie sie jak szczerbaty na suchary,mi tez zalezy na EP ale jak ma byc za 2 lata to i niech bedzie! Ja pier.... Odwaliliscie takie zeczy i sie dziwicie? Kleju ma racje sami sie sprobujcie urzadzic takie EP na 200 osob i zadbac o konkursy,darmowe zarcie pobliski sklep, ochrone (potem pewno oskarzenia szly na zgredow ze nie dali dobrej ochrony i stracili coponiektorzy konsole,to nie ich wina tylko uczestnikow!

PS. Sry jakby co za bledy ort.

Odnośnik do komentarza
OMG. az tak wam sie spieszy?? Jak pamietam spora odleglosc. byla pomiedzy EP4 a 5. Dajcie Zgredom odpocząc po ostatnich "wyczynach". Jaracie sie jak szczerbaty na suchary,mi tez zalezy na EP ale jak ma byc za 2 lata to i niech bedzie! Ja pier.... Odwaliliscie takie zeczy i sie dziwicie? Kleju ma racje sami sie sprobujcie urzadzic takie EP na 200 osob i zadbac o konkursy,darmowe zarcie pobliski sklep, ochrone (potem pewno oskarzenia szly na zgredow ze nie dali dobrej ochrony i stracili coponiektorzy konsole,to nie ich wina tylko uczestnikow!

PS. Sry jakby co za bledy ort.

 

rzeczy, nie żeczy

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_
Ile masz lat skoro od zawsze masz komórkę?

EKHEM....czyzbym napisal ze mam od zawsze komorke?

 

ED:No chyba ze ci chodzi o "komorki" w organizmie, takie to ja mam od zawsze

 

czlowiek sie uczy ortografii i gramatyki w szkole, a Ty twierdzisz ze komorka Cie tak wychowala.

Odnośnik do komentarza
Ile masz lat skoro od zawsze masz komórkę?

EKHEM....czyzbym napisal ze mam od zawsze komorke?

 

ED:No chyba ze ci chodzi o "komorki" w organizmie, takie to ja mam od zawsze

 

<logiczne rozumowanie> od zawsze masz problemy z rz i ż, bo masz takie przyzwyczajenie z komórek. Skoro tak, to znaczy, że komórkę masz od zawsze, a żeby tak było musisz mieć jakieś 13-14 lat max, bo starsi nie mieli możliwości posiadania komórki (telefonu) od zawsze. Ucz się ortografii. :(

Odnośnik do komentarza

OK no dobra ortografi wciaz sie ucze,bedac szczery nauki nigdy nie da sie zakonczyc,ale mi wystarczy miesiac pisania rz zamiast ż i od razu mam przyzwyczajenie, czasami bez powodu napisze SPARTA w zeszycie wiec kazdy moze sie do czegos "przyzwyczaic" i ortografi nie znac przy tym...ale z tego afere zrobiliscie, a temat raczej sie nazywa "EP6" a nie "uczymy sie ortografi" ^^ ktorej nawiasem mowiac ciagle sie uczymy,skonczmy bo tylko temat zasmiecamy

Odnośnik do komentarza
QUOTE(Konar$ky @ 12 01 2008, 15:39) *

Ja tam bym chciał EP6 w 2010r. Akurat miałbym osiemnachę, a tak to nie pojadę (nadwrażliwi rodzice). Akutar byłaby taka sama przerwa między EP5 i EP6, co między EP4 i 5.......4 lata smile.gif

No tak, najlepiej mierzyc wszystko swoja miara. Dziekujemy ze o nas myslisz:).

 

Jak nie myśle? Paru innych userów z rocznika 92' nie będzie miało problemu, a Ściera więcej czasu żeby wymazać z pamięci "wpadki" poprzedniego EP :(

Odnośnik do komentarza

Jakie znowu wpadki, dajcie spokoj. Powiedzialbym ze to EP bylo i tak spokojne. Ze troche poszorowali scierze samochod to i owszem, ale czy wczesniej nie odwalali wiekszych walkow? Jak bomby wlasnej roboty czy kradziez redakcyjnej konsoli? Na tym EP tez kogos skroli z PS2 ale coz... to nieuniknione. Na kolejnym EP rowniez zginie jakas konsola zapewne. Po prostu trzeba miec oko na sprzet, chociaz atmosfera panowala na tyle luzna ze Gracze czesto opuszczali swoje stanowiska. O dziwo nikt sie specjalnie nie czestowal. Sam zostawialem wsyzstko na wierzchu. Ani gry nikt nie zabral. Powiedzialbym, ze ludzie przybywjacy na EP sa jednak w wiekszosci porzadni, a wyjatki potwierdzaja regule;).

Odnośnik do komentarza
Jakie znowu wpadki, dajcie spokoj. Powiedzialbym ze to EP bylo i tak spokojne. Ze troche poszorowali scierze samochod to i owszem, ale czy wczesniej nie odwalali wiekszych walkow? Jak bomby wlasnej roboty czy kradziez redakcyjnej konsoli? Na tym EP tez kogos skroli z PS2 ale coz... to nieuniknione. Na kolejnym EP rowniez zginie jakas konsola zapewne. Po prostu trzeba miec oko na sprzet, chociaz atmosfera panowala na tyle luzna ze Gracze czesto opuszczali swoje stanowiska. O dziwo nikt sie specjalnie nie czestowal. Sam zostawialem wsyzstko na wierzchu. Ani gry nikt nie zabral. Powiedzialbym, ze ludzie przybywjacy na EP sa jednak w wiekszosci porzadni, a wyjatki potwierdzaja regule;).

no do dzisiaj mam szokujący obraz kilku meneli z EP którzy zrysali mi lekko psychike.. nie pamiętam czy oni tam byli grać czy się naku.rwić jak szpaki (nie mówie o Tobie Marlon :*). Orzygana morda, pad za 15zł no i cały u(pipi)y od błota grający w PES'a widok ten lekko mnie zniesmaczył hehehe co do kradzieży na takich imprezach to wydaje mi się że wszystkiemu dałoby się zaradzić w jakiś sposób np szatnia i zakaz wnoszenia torb, ewentualnie flaszka w rękawie :lol:. Najśmieszniejsze było to że na początku Feniu pieczątki za dyszke strzelał by wejść, ale wraz z upływem czasu i procentów dostać mógł się tam każdy, a te pieczątki zresztą i tak się bardzo szybko zmazały. Jakby nie patrząc to te EP było dla mnie mega zaje.biste mimo wszystko, wiadomo że nigdy nie będzie idealnie bo przewidzieć tego co komu odpier.doli jest bardzo ciężko.

Odnośnik do komentarza

Jasne, szatnia. Wydawanie numerkow. Co czyje? To nie moje! To twoja PS2? Moja. Udowodnij! Paragon pokaz! Nie mam! Oddawaj! Aaaa!;). Nie ma sensu odwalac takich sztuczek. Okrasc Cie moga na ulicy, w tramwaju, autobusie czy gdziekolwiek indziej, a na spedzie kilkuset ludzi, czesto mocno zakropionych to wrecz musi sie stac. Niemniej kradziezy i rozbojow nie bylo tak znow wiele, a calosc w lwiej opinii przebiegla w pokojowej atmosferze.

Odnośnik do komentarza
Jasne, szatnia. Wydawanie numerkow. Co czyje? To nie moje! To twoja PS2? Moja. Udowodnij! Paragon pokaz! Nie mam! Oddawaj! Aaaa!;). Nie ma sensu odwalac takich sztuczek. Okrasc Cie moga na ulicy, w tramwaju, autobusie czy gdziekolwiek indziej, a na spedzie kilkuset ludzi, czesto mocno zakropionych to wrecz musi sie stac. Niemniej kradziezy i rozbojow nie bylo tak znow wiele, a calosc w lwiej opinii przebiegla w pokojowej atmosferze.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

chce to przeżyć

 

btw: wiecie może kiedy EP6?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Jakie znowu wpadki, dajcie spokoj. Powiedzialbym ze to EP bylo i tak spokojne. Ze troche poszorowali scierze samochod to i owszem, ale czy wczesniej nie odwalali wiekszych walkow? Jak bomby wlasnej roboty czy kradziez redakcyjnej konsoli? Na tym EP tez kogos skroli z PS2 ale coz... to nieuniknione. Na kolejnym EP rowniez zginie jakas konsola zapewne. Po prostu trzeba miec oko na sprzet, chociaz atmosfera panowala na tyle luzna ze Gracze czesto opuszczali swoje stanowiska. O dziwo nikt sie specjalnie nie czestowal. Sam zostawialem wsyzstko na wierzchu. Ani gry nikt nie zabral. Powiedzialbym, ze ludzie przybywjacy na EP sa jednak w wiekszosci porzadni, a wyjatki potwierdzaja regule;).

Ba. Moja konsola po turnieju PESa leżała na ostatnim piętrze przez kilka godzin, nim sobie o niej przypomniałem. Nietknięta :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...