Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Zdajecie sobie sprawę, że właśnie przez takich ludzi co stoją za piractwem w Polsce nie pojawiła się usługa live gdy x360 startowało? Chcecie, aby sony pozbyło się Polskiego PSN? dużo konsol u nas nie ma, a i tak postawili nam polski sklep itp, czekajcie aż przez tych j#$#$ piratów nam to odłączą :)

 

EDIT:

zaraz przypomina mi się mój znajomy..

 

ja: Kup sobie oryginalnego win7

on: w #$#$@# to (pipi) jest, nie dam im zarobić

ja: a jaki masz system?

on: win7 ultimate pirat

ja: ok.....

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

"wyjmujesz i nie ma śladu." - o Matko, takich bzdur jeszcze nie czytalem. Tego calego backup managera NIE da sie usunac z PS3 wiec mamy bezapelacyjnie po gwarancji.

 

Skąd masz takie info? Paczka z programem rozpakowuje się tam gdzie reszta i podlega takim samym regułom jak wszystko w dev_hdd0/GAME/. Jeśli zarzucasz mi, że piszę głupoty, poprzyj to wiarygodnym źródłem.

 

3 posty hmm...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

oj oj na razie za tą cenę to piractwa nie będzie

gorzej jednak jeśli PS Jailbreak jest na zwykłym penie, a na to wygląda i jak to pójdzie w sieć >>>sony może mieć przes.... jak z PSP

 

jedyne co popieram to odpalanie gier z hdd- raz ze szybciej, 2 ze napęd nie pracuje

Edytowane przez goggy
Odnośnik do komentarza

lepiej przeczytajcie co napisał HIV TUTAJ.

sam soft nie wystarczy - trzeba kupic pena ze specjalnym chipem za 150$

poza tym to działa na wszystkich wersjach PS3 (FAT/SLIM, PAL/NTSC, v 3.41 i prawdopodobnie starsze też) i prawdopodobnie będzie NIE DO WYKRYCIA czyli trofeom piratów nie grozi ban/delete. a gry to wiadomo, jak można kopiować na zewn. dysk USB to zaraz na warezach/torrentach zaroi się od gier PS3 do pobrania (może nawet już to się dzieje).

Odnośnik do komentarza

Właśnie jedyne co dobre z tego to gry z HDD, ja już jestem po wymianie lasera więc wiem jak to boli. Nad jednym się zastanawiam jak robi sie backup danych na dysk zewnętrzny czy na pena to te informacje są widoczne w windzie np? Czy w tedy dysk jest dajmy na to formatowany na jakiś tam system plików wykrywalny tylko przez konsolę? bo jak tak to sony mogło by np zablokować usb na nośniki powiedzmy większe niż 4gb

Odnośnik do komentarza

HIV to akurat kiepski autorytet jeśli chodzi o sprawy scenowe bądź warezowo-scenowe, czego dał kolejny dowód w przytoczonym newsie...

 

może i tak ale on chociaż napisał o tym, a nasze "kofane" PPE i PS3SITE olało temat, 0 info, śpią, udają że nic się nie stało.

 

Geez, było już wałkowane. Nie podcina się gałęzi na której się siedzi, tyle ode mnie. Nie mam zamiaru czegoś tłumaczyć sto razy, zresztą Kyo też o tym pisał.

 

Odnośnie tego jailbreaka, to wolę czytać co pisze Berion, bo akurat on siedzi w podobnych sprawach i się po prostu na tym zna, nie to co milion serwisów nieudolnie tłumaczących i kopiujących głupoty.

Odnośnik do komentarza

bo jak tak to sony mogło by np zablokować usb na nośniki powiedzmy większe niż 4gb

Czy takie coś jest w ogóle możliwe od strony technicznej? A po drugie nie wiem czy dobrze łapię działanie tego urządzenia, ale tam chyba nie jest potrzebny pen. o pojemości 4 gb. Wystarczy choćby 128mb, wszak soft zajmuje mało, a gry są ripowane na hdd. A nawiasem mówiąc, to nie ma mowy o zablokowaniu usb. Zbyt wiele urządzeń z niego korzysta, no i pozwy by się posypały.
Odnośnik do komentarza

widzę plusy...

pewnie będzie zew. manager, którym to będzie szło grę "zainstalować" ( tak jak manager zew. hdd do Wii ) bez używania lasera.

dwa, czy ja tam widzę Retail to Debug?:)

 

Tak więc, jedyne co może uratować sony teraz, to aktualizacja konsoli PRZYmusowa, po to aby Move grało jak należy. W przeciwnym razie aktualizacje do gier i inne takie jak DLC i gry, będą biegały po necie. Kupa jak z PSP.

Odnośnik do komentarza

Sony wypuści łatkę, zaraz pojawi się nowsza wersja pena. Inna sprawa, że robiąc coś takiego ingerują także w devkity. Jeżeli wrzucą blokowanie bootu przez USB w serwis. etc. Rozwiązanie tego problemu przez Sony może być o wiele trudniejsze niż się wydaje. A jeżeli jest to na prawdę metoda nieinwazyjna i niewykrywalna, to świetna sprawa. Choć jakoś w to wątpię.

Odnośnik do komentarza

Wy tu sobie gadu gadu, a od dwóch dni w Sony i siedzibach niezależnych wydawców pracuje nad tym armie prawników, a nad głową tych co będą to produkować i rozprowadzać gromadzą się ciemne chmury zwiastujące wielomilionowe/miliardowe pozwy które zniszczą im życia. Nawet jak to urządzenie okaże się faktycznie działające i wejdzie na rynek, to dla jego autorów będzie to najgorszy interes życia.

Pytanie, czy Apple to duża firma? Chyba tak. Stać ich na dobrych prawników? Na pewno. A mimo to przegrali w bardzo ważnej sprawie hackowania ich urządzeń, które od lipca są w USA całkowicie legalne.

http://www.machackpc.com/iphone/jailbreaking-unlocking-is-legal-in-united-states-confirmed/

Nie chcę za bardzo wychodzić w przyszłość, ale to precedens który może mieć także odbicie w postrzeganiu tego rodzaju działań w USA.

Odnośnik do komentarza

Zdajecie sobie sprawę, że właśnie przez takich ludzi co stoją za piractwem w Polsce nie pojawiła się usługa live gdy x360 startowało? Chcecie, aby sony pozbyło się Polskiego PSN? dużo konsol u nas nie ma, a i tak postawili nam polski sklep itp, czekajcie aż przez tych j#$#$ piratów nam to odłączą :)

 

W Console Wars ktoś napisał mi, że to propaganda. Ja jebie.

Odnośnik do komentarza

Zdajecie sobie sprawę, że właśnie przez takich ludzi co stoją za piractwem w Polsce nie pojawiła się usługa live gdy x360 startowało? Chcecie, aby sony pozbyło się Polskiego PSN? dużo konsol u nas nie ma, a i tak postawili nam polski sklep itp, czekajcie aż przez tych j#$#$ piratów nam to odłączą :)

 

Kolejna osoba która wierzy że xbl w polsce nie było przez piratów, propaganda m$'u i dobra wymówka.

Odnośnik do komentarza

Wy tu sobie gadu gadu, a od dwóch dni w Sony i siedzibach niezależnych wydawców pracuje nad tym armie prawników, a nad głową tych co będą to produkować i rozprowadzać gromadzą się ciemne chmury zwiastujące wielomilionowe/miliardowe pozwy które zniszczą im życia. Nawet jak to urządzenie okaże się faktycznie działające i wejdzie na rynek, to dla jego autorów będzie to najgorszy interes życia.

Pytanie, czy Apple to duża firma? Chyba tak. Stać ich na dobrych prawników? Na pewno. A mimo to przegrali w bardzo ważnej sprawie hackowania ich urządzeń, które od lipca są w USA całkowicie legalne.

http://www.machackpc.com/iphone/jailbreaking-unlocking-is-legal-in-united-states-confirmed/

Nie chcę za bardzo wychodzić w przyszłość, ale to precedens który może mieć także odbicie w postrzeganiu tego rodzaju działań w USA.

To nie sa 2 takie same sytuacje. Jailbreak iPhona stal sie legalnym, ale Apple nigdy wielce nie walczylo z tego typu przerobkami. Szczegolowo sledza sytuacje w necie i poprawki softu, ktore sa najczesciej pobierane, wprowadzane, sami po jakims okresie czasu dodaja do swojego softu, vide multitasking. Jezeli Sony przyjmie podobna strategie to bedzie mozliwosc zrzucania gier na HDD.

Odnośnik do komentarza

Przeróbka softowa, a produkowanie hardware'u, który umożliwia ingerowanie w sprzęt to dwie różne sprawy. Zauważ, że celowo nie powiedziałem o autorze tego wynalazku, tylko o osobach które to produkują i wprowadzają do dystrybucji.

Nie wiadomo czy ten hardware to nie jest zwykły pendrive w ładnym opakowaniu, z jakimiś zabezpieczeniami przed skopiowaniem zawartości, żeby robił wrażenie na kupujących. W końcu podobno software gdzieś lata po internecie i do jego użycia wystarczy zwykły pendrive. A może się mylę? Od tego właśnie jest forum, żeby takie kwestie rozstrzygnąć.

Odnośnik do komentarza

Legalne czy nie legalne Sony ma takie środki i takich prawników że już samymi kosztami procesowymi wykończyli nie jedną firmę i nie jeden sklep (hlip hlip). Grig ma racje - jak Słony się za nich weźmie to mogą mieć przeje....

A czy to legalne czy nie wg. sądu pewnie w ciągu pół roku się dowiemy.

 

Co nie zmienia faktu - prędzej czy później ktoś zrobi tutka z free ver.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wy tu sobie gadu gadu, a od dwóch dni w Sony i siedzibach niezależnych wydawców pracuje nad tym armie prawników, a nad głową tych co będą to produkować i rozprowadzać gromadzą się ciemne chmury zwiastujące wielomilionowe/miliardowe pozwy które zniszczą im życia. Nawet jak to urządzenie okaże się faktycznie działające i wejdzie na rynek, to dla jego autorów będzie to najgorszy interes życia.

 

Tak? a jak zawartość tego actela trafi na rynek i każdy mający dostęp do programatora będzie mógł sam takiego pena zrobić, bądź zamówić zaprogramowany WSAD?

 

Bo jak firma udowodni że modyfikacja wykorzystuje ich patenty? nie udowodnili tego w przypadku pandory, tu też kupę zrobią. Patrzcie na Dark-Alex'a :)

 

Jedno jest pewne, jeżeli to z mojej 60Tki zrobi Debuga, która ma K.O napęd i tak smo z 40stki. W identycznym stanie. BIORĘ to.

Odnośnik do komentarza

No właśnie producent tego z własnej zachłanności popełnia kardynalny błąd. Gdyby udostępnił tą technologie, tak że z dnia na dzień na rynku pojawiali by się kolejni producenci, to Sony by za tym nie nadążyło. A jeśli pozostanie jedno źródło, to przepadną z kretesem. Jedyną dla nich nadzieją jest, że mogą być inteligentni i działać za pomocą firm proxy.

Ta firma, która sprzedaje hack, OZModsHack prowadzi działalność gospodarczą - całkowicie jawną. Mają sklep z witryną, wejściem etc. tuż przy ulicy. Nawet jakiś gość na Neogafie pisał, że ma 20 minut jazdy do ich siedziby. Wystawieni na widelcu, nawet dla ludzi, którzy zapewne już tam się zjawiają żeby zobaczyć to na własne oczy. :turned: Z resztą na jednym z filmików widać jak to wygląda. Jakoś się bardzo nie kryją z tym co robią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...