Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

Edit: Old_Kyo byłeś szybszy :)

 

 

Wg najnowszych informacji okazuje sie ze tego całego dongle nie będzie można updatowac bez dodatkowego Sprzetu. Ktoś tu sobie leci w kulki.

 

Natomiast jest nowy klon, zwie sie ps3 stinger. Cena znacznie korzystniejsza :)

Edytowane przez mataman
Odnośnik do komentarza

Czytaliście może to na poly?

Apokaliptyczny artykuł o czekającym nas zalewie piratów, schyłku złotej ery polskich lokalizacji gier i załamaniu całego rynku. Szkoda słów.

ja nie wiem o jakim piractwie mowa skoro bylo pisane ze kopie nielegalne czyli pirackie nie dzialaja, tylko kopie własnoręcznie zrobione ze swojej plyty backupy, wiec o jakim piractwie mowa? ludzi ponosi fantazja jak na razie...

 

to taki sam bedzie proceder jak jakies plyty do PS2, pierwsze slysze by Sony scigalo sprzedawcow magicow do PS2 czy nawet chipow czy jakis memorek, w sklepie legalnei to mozna nabyc bez zadnego problemu wiec, to samo allegro, tam nawet jest specjalnie stworzony dzial CHIPY itd. wiec jak na razie artykul brednia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

slow down...

Pliki są kopiowane bezpośrednio na HDD.

Nie muszą być aktywowane, ktoś jak ma linuxa na PS3, może zamontować partycję z miejscem gdzie są gry/dlc i skopiować GRY! na HDD z innego źródła jak dysk USB ( na który gry wrzuciliśmy bezpośrednio z torrenta )

 

Jest to teoria która została sprawdzona w przypadku DEBUGA

 

Mając linuxa na debugu, można było ripować gry retail/debug, ( w przypadku retail usuwać podpis cyfrowy ) i kopiować na partycje gdzie debug przechowywał gry ( a.k.a Backup Manager + Resigner )

 

Myślę że tym sposobem można ripować teraz gry na retail ( linux ) + ew. zamontować partycję pod linuxem z dysku zew. + dysk wew. i po kopiować gry.

 

Jest to teoria sprawdzona na DEBUG, nie wiem jak to działa z tym penem. Więc jest się czego obawiać

 

@Juchy, jak czytam "brednia" "brednie" działa mi to na potencje, nie żadne zastrzeżenie to taki Twój znak "TOWAROWY" :)

Edytowane przez Dabman
Odnośnik do komentarza

tzn kto ma sie obawiac? :)

kogo sciga Sony za Swapy na PS2? gdzie jednoznacznie daje mozliwosc odpalenia kopii w tym nielegalnej bez kombinacji...

nawet chipy, wchodze na allegro kupuje do woli, przerobki, pelno ogloszen zarowno PSP jak i PS2, sprzedaz poprzerabianych konsol przez sklepy, gdzie jest Sony? zeby to bylo jakies podziemie ze takie przerobki czy konsole można by bylo tylko kupic przez znajomosci itd, ale nie wszystko jest na widelcu, oni tez to przeciez widza i nic...

 

PS.

lubie slowo brednia, dobitne i dziala wkur. na niektórych...

oczywiste tez dla mnei jest ze to wszystko robia z mysla o piractwie tak jak inne tego typu rzeczy ale rozmawiajmy o tym co jest aktualnie, na razie to u Nas zapewne wszyscy czekaja na sposob domowy i moze obejsc sie to bez kupowania w sklepie itd. wiec Sony bedzie mialo calkowicie zwiazane rece by proceder ukrócić posługując sie litera prawa, skoro nawet teraz tego co jest nie zwalcza, zapewne bedzie im na reke, ruszy drastycznie sprzedaz konsoli i popularnosc do konkurencji...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

A jak ktoś nie ma linuxa na PS3 to można jakoś przegrać gry na dysk w PS3? Mowa oczywiście o tych ściągniętych z torrenta. Jeśli gry nie mają plików powyżej 4GB to można w nie grać z HDD po USB no ale tych z dużymi plikami nie odpali się. Jest to jakieś zabezpieczenie i jeśli wszystkie nowe gry będą miały takie pliki to sobie ludzie pościągają paredziesiąt niedziałających GB z neta. :good: No bo chyba nie ma co liczyć na obsługę NTFS na dyskach USB po ostatnich rewelacjach z upgreadem PSJailbreak! :down:

Odnośnik do komentarza

Czytaliście może to na poly?

Apokaliptyczny artykuł o czekającym nas zalewie piratów, schyłku złotej ery polskich lokalizacji gier i załamaniu całego rynku. Szkoda słów.

 

Z cyklu: artykuł sponsorowany. ;)

 

- - -

 

Nie muszą być aktywowane, ktoś jak ma linuxa na PS3, może zamontować partycję z miejscem gdzie są gry/dlc i skopiować GRY! na HDD z innego źródła jak dysk USB ( na który gry wrzuciliśmy bezpośrednio z torrenta )

 

Skąd Linuks miałby mieć dostęp do partycji Sonowskich? Ten system plików jest w dalszym ciągu nieznany (czy może ja o czymś nie wiem?).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

LINK

 

Wygląda na to że są pierwsze efekty działania prawników Sony. OzModChips zwraca pieniądze za zamówione JB.

 

E-mail do klientów:

We regret to inform you that today Sony Australia imposed an injunction against any company / person?s selling the PS Jailbreak devices, so it is with great regret that we have to inform you that we will not be buying or selling any PS Jailbreak devices. We have just issued a full refund to your card for the pre-order made.

 

We wish to apologize immensely for any inconvenience this may have caused, and hope that you can understand our position on this matter. Please note the refund we have issued can take approx 5-working days to show on your card.

 

 

Hehe - jak tak dalej pójdzie "twórcy" JB nikomu go nie sprzedadzą :]

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Co to ma być? Zdjęcia rozmazane, strona nic nie mówi, zrobiona przez amatora. Zero informacji. Jakieś ananasy na zdjęciach i nic więcej. Tylko napaleniec/idiota może się dać na coś podobnego naciągnąć.

Chociaż z drugiej strony ananasy są dobre ale tylko w puszce;)

Hehe dobre:)

Edytowane przez Vril_Dox
Odnośnik do komentarza

Xorloser to akurat dobry hacker. Co do powyższego: jaja sobie robi. ;)

 

Z kolei jeśli chodzi o Sony to takim działaniem strzelają gole do własnej bramki. Tym prędzej wycieknie to do sieci i będzie za free, zamiast tylko dla osób które zdecydowały się zaryzykować te 100-500zł. Mnie tam bany nie straszne, online na tym grać nie będę (po za tym metody z proxy/elite już nie działają, a do online wymagany będzie wyższy fw). PRowa gadka szmatka.

 

tak (pipi), już kupuje i coś lutuje. Weź przestań (pipi)ić bo sie rzygać chce.

 

Wiesz, nie będzie to eleganckie ale za to tanie i proste w montażu. Sam mam dwie lewe ręce do lutownicy (trzęsące się), ale tutaj nie byłaby wymagana żadna precyzja. Kupujesz płytkę, kabelki i resztę dupereli. Lutujesz i po sprawie. Problematyczne może być jedynie programowanie kości bo i do tego trzeba mieć programator, a coś sensownego to już spory wydatek. Byłbym bardziej za takim rozwiązaniem jak płacić tyle dukatów firmie krzak. ;]

Odnośnik do komentarza

to jeszcze gorzej dla sony... ponieważ programatory atmego można w domu zrobić, ew. kupić i kilka układów, wsad wycieknie do sieci i po ptakach :)

tak (pipi), już kupuje i coś lutuje. Weź przestań (pipi)ić bo sie rzygać chce.

 

A ja akurat chętnie sobie polutuje i zaprogramuje. Jak mam płacić 2 x tyle za złożoną część to wolę sam się pobawić. Akurat elektronika to moje hobby. Część sobie złoży a część poprosi o złożenie kogoś a dużo ludzi poprostu kupi gotowca. Dla każdego coś miłego... :P

Odnośnik do komentarza

Nowe wersja Backup Menagera, ciekawe jakie nowe funkcję będą ? Podobno obsługa NTFS ma być jedną z nich.

 

"The PS Jailbreak Team has confirmed, exclusively to PSX-SCENE, that they will be launching a new Backup Manager (version 1.1) soon with new features & tweaks"

 

a to odpowiedź Sony soft 3.50

 

http://xorloser.com/?p=338

Edytowane przez gostdog
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...