Skocz do zawartości

PS3 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


Rekomendowane odpowiedzi

No i po co Ci ta informacja? Będziesz gardził takim użytkownikiem? Przestaniesz z nim grać on-line (jeśli zrobi potem update)?

Nie przestane, ale denerwuja mnie psedo swieci uzytkownicy, ktorzy zgrywaja wielkich obroncow. W(pipi)ia mnie ich hipokryzja. Co do tego czy piraca czy nie do mam to w (pipi)e, kazdy sobie radzi tak jak umie.

Odnośnik do komentarza

No i po co Ci ta informacja? Będziesz gardził takim użytkownikiem? Przestaniesz z nim grać on-line (jeśli zrobi potem update)?

Nie przestane, ale denerwuja mnie psedo swieci uzytkownicy, ktorzy zgrywaja wielkich obroncow. W(pipi)ia mnie ich hipokryzja. Co do tego czy piraca czy nie do mam to w (pipi)e, kazdy sobie radzi tak jak umie.

 

No to zwracam honor, bo myślałem żeś jeden z hipokrytów :whistling:

Odnośnik do komentarza

Kilka spraw.

Pierwsza to czekam na to aby hack odpalał na <3.41

Druga to możliwość dumpa NAND, tak aby po update do 3.42 można było za pomocą infectusa zrobić downgrade ( dump z poziomu konsoli - homebrew )

Trzeca to możliwość downgrade z możliwością odpalenia linuxa/hacka na niższym sofcie

Czwarta ISOLoader

 

Tyle trzeba do szczęścia, ew. możliwość odpalenia 3.20 DEBUG Firmware :-) w pełni funkcjonalnego.

Odnośnik do komentarza

Hmm... coś o czym bez warna nie mogę pisać pominę ;)

FTP ładnie działa, już się nie trzeba z zewnętrznymi dyskami męczyć. Znika też (tego nie sprawdzałem, ale powinien) problem z plikami powyżej 4gb (ograniczenie FAT32). Na dysku widziałem jakiś pliczek z kodami ostatnio odpalanych gier/programów (chyba 5 pozycji ma). To taka ciekawostka ;)

Odnośnik do komentarza
Pierwsza to czekam na to aby hack odpalał na <3.41

Druga to możliwość dumpa NAND, tak aby po update do 3.42 można było za pomocą infectusa zrobić downgrade ( dump z poziomu konsoli - homebrew )

 

Pobożne życzenia ;)

 

- - -

 

Mam nadzieje, że ten pliczek z pucharkami jest jakoś szyfrowany...

 

Cóż... też się tego obawiam, czyli unlocków, tak? ;D

 

Nie mam jeszcze tego wynalazku, więc nie sprawdzę, ale wydaje mi się że nie jest szyfrowany. Za to pewnie jakoś podpisany + aktywatory jak do paczek.

Odnośnik do komentarza

ok, fakt, ale nie w wszystkich, bo jest to niemozliwe ;]

wystarczy zrobic jakies zestawienia trofeów w grach lub powiazania pomiedzy nimi i juz \.

 

przykładowo:

jest trofeum, ktore zdobywa sie tylko i wyłacznie po ukonczeniu jakiegos etapu/bossa, a inne przykładowo zwiazane z jakaś dodatkową bronią 3 chaptery dalej.

jesli ktos zdobyl te 2 trofea i 20 innych o 19:43 dnia jakiegos tam, to raczej wiadomo, ze cos tu nie pasuje.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się i wiem o co Ci chodzi. Chciałem tylko zaznaczyć, że takie bany z automatu są raczej trudne do zrobienia i mogłyby być niekiedy krzywdzące (niesprawiedliwe). Czyli only ręcznie. Po za tym jeśli ktoś jest inteligentny to mógłby i tak oszukiwać bez obawy o bana. Wystarczy, że przejrzałby spis wszystkich trofeów danej gry (aby mieć rozeznanie co, kiedy, za co) i spokojnie można to sobie wyliczyć. Chore? No pewnie, ale pomysłowość ludzka nie zna granic.

 

A teraz inna kwestia: ja tam chętnie bym skorzystał z jakiegoś cheat device na ilość dusz w Demon's Soul's aby podbić nieco statsy... :P

 

Także, myślę że era rywalizacji (globalnej) dobiega końca. Nie stanie się to jutro, ani pewnie pojutrze ale kiedyś na pewno.

Odnośnik do komentarza

informacja dla tych co sie boja o naped i odczyt ciagly, przy robieniu backupa w cale nie ma odczytu ciaglego, naped pracuje tak jak w piecu bysmy pliki zgrywali na PC czyli podobnie jak gra chodzi z plyty, nie ma takiego efektu jakby sie wypalalo plyty na nagrywarce, wiec nawet nie ma tak jak chodzi film BD

 

co do tych osiagniec w profilu to jesli na X0 nie ma z tym ograniczen to zapewne jak profil sobie na pc mozna bedzie zgrac to tez zapewne zeraz menadzery porobia do zapawy z profilem

 

CoATI: jesli konsola nie jest podlaczona do netu to zegarek moze byc ustawiony na dowolna date i godzine tym samym nie ma zadnej mozliwosci tym tropem isc ze cos zostalo zdobyte w tej samej minucie itp. to samo co w X0, w dziale X0 udowodnilem tym co twierdzili ze MS potrafi to wykryc ze nie wykrywa, na bezczela stworzylem profil i przejechalem go jednym z programow do edycji osiagniec i dodalem we wszsytkich grach osiegniecia nawet ONLINE i profil chyba do dzis dnia istneije i ma sie dobrze, na PS3 moga zrobic wykrywanie anomalii automatyczne ale czy to zrobia to jest jedno pytanie, a na pewno nie sa w stanie stwierdzic zdobyte trofea offline ktore tylko offline sie zdobywa czy zostaly zdobyte sztucznie czy nie...

Odnośnik do komentarza

CoATI: jesli konsola nie jest podlaczona do netu to zegarek moze byc ustawiony na dowolna date i godzine tym samym nie ma zadnej mozliwosci tym tropem isc ze cos zostalo zdobyte w tej samej minucie

Jak jest podpięta to też można ustawić ręcznie.

 

Ale będąc online nawet jak przestawisz datę to i tak data zdobycia trofika będzie poprawna (testowane na EyePet) ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...