Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

tą gre kupuje się dla grafiki . gow nie robiłby wrażenia na game boy'u , ale po jaką cholere tak płaczecie że jest źle maja jeszcze troche czasu i wszystkim wam wyrwie gały. W uncharted bardziej będa pracowali nad multi bo narazie udoskonalali grafike i jest powalająca to prawda a w GoW skupili się narazie nad brutalnością bronią ciosami i fabułą a w to wątpić nie możemy ze historia 3 cześci powali na kolana . teraz przysiądą nad oprawą i będzie miodnie. Kurcze mnie sama myśl że kolejna częśc wychodzi napawa wielkim optymizmem a tu ludzie płaczą. Nie chcesz nie kupisz gry. pozatym nie porównujcie ciągle uncharted do Gow bo są to gry umieszczone w troche innym klimacie ( tak dla tych co chyba o tym zapomnieli ) a postać z jednej i drugiej gry są na porównywalnym poziomie :)

Odnośnik do komentarza

misiek - Ty chyba nie rozumiesz o czym my tutaj piszemy? :D

 

Grafikę staramy się oceniać, bo nie ma nic innego do roboty przed premierą. I tak każdy z nas GOW III kupi. Narzekania na grafikę w żadnym stopniu nie przysłaniają nam odbioru gry. Tak sobie po prostu pierdo.limy dla zabicia czasu :). Jak grafika jest słaba, to chyba można o tym powiedzieć? Ale jak powiedziałem i tak każdy z nas kupi.

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem nie raz, walić grafę, oby tylko gameplay nadrabiał, szkoda, że z tego co widzę na filmikach po raz trzeci dostaniemy to samo + jakieś małe bonusy. Walka dalej wygląda tak samo, czemu nie skusili się o lekką zmianę mechaniki gry......Kratos biega rusza się cały czas tak samo...... :down:

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Ja niektórych nie rozumiem. To nie jest NOWY tytuł, a kontynuacja! Kratos nie odstawi baletu i 35 kroków break'a, oraz nie wyrecytuje Szekspira... Sama postać też NIE może się zmienić i zacząć biegać w inny sposób, bo to CIĄGLE ta sama postać (nagle nauczyłby się poruszać w zupełnie inny sposób? To nie pasuje do takiego pakera, jakim jest Kratos). Podobnie jak jego umiejętności! Nowe otrzyma na pewno, ale twórcy nie mogą nagle zmodyfikować całości i wrzucić SAMYCH nowości, bo to przecież kontynuacja...

Niektórzy chyba czepiają się na siłę.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Nie jestem specjalistą. Dla mnie kombos, który się wykonuje poprzez czterokrotne naciśnięcie kwadratu wygląda tak samo w GoW: CoO, GoW1, GoW2 i tak samo wygląda na filmikach w GoW3. Jasne, grafika się zmienia, ale sposób w jaki Kratos macha tymi swoimi łańcuchami już nie. No chyba, że chcesz się kłócić o to, że w 2 części napina bardziej prawą rękę, a w 1 przenosi ciężar ciała na lewą stopę. W takim razie nie mamy o czym rozmawiać, bo ja takich szczegółów nie wychwytuję.

Odnośnik do komentarza

Np. tego, żeby Kratos nauczył się inaczej machać. Np. cięcie jak X, potem zamach od prawej, mocarne cięcie w dół, a drugim łańcuchem do góry. Cokolwiek nowego. Po prostu trochę nudne te kratosowe ataki. Pewnie w delektowaniu się gierką nie będzie to przeszkadzać, więc może trochę narzekam, żeby ponarzekać, ale lubię gdy twórcy wprowadzają do swoich gier coś więcej niż 2 nowe ciosy, jeżeli chodzi o możliwości głównego bohatera.

Odnośnik do komentarza

nie wiem ja wy ale z tego co widzialem to sporo ciosów jest odswierzonych (czyt. taki sam efekt a inne animacje). apropo ciosu pod kwadraem to jest on jak najbardziej na miejscu i wydaje mi sie ze nie ma co narzekac!!

Do cholery przeciez tam beda 4 różne bronie wiec mala odtworczosc nie zaczkodzi a w dodatku w najlepszym wydanie moze sie tylko podobac nic wiecej!

Odnośnik do komentarza

no wlasnie - bedzie kilka nowych broni wiec nawet jak komus sie znudzily ciosy blade'ami to bedzie mial i tak nowosci jesli chodzi o walke

 

a tworcy mowią że chcą zeby wszystkie broni byly fajne i przydatne, a sądząc po rękawicy z COO to mysle ze maja szanse zrobic nowe fajne bronie ktorych sie bedzie chcialo uzywac

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Np. tego, żeby Kratos nauczył się inaczej machać. Np. cięcie jak X, potem zamach od prawej, mocarne cięcie w dół, a drugim łańcuchem do góry. Cokolwiek nowego. Po prostu trochę nudne te kratosowe ataki. Pewnie w delektowaniu się gierką nie będzie to przeszkadzać, więc może trochę narzekam, żeby ponarzekać, ale lubię gdy twórcy wprowadzają do swoich gier coś więcej niż 2 nowe ciosy, jeżeli chodzi o możliwości głównego bohatera.

 

 

no kerwa przecież to jest trylogia - jednolita historia, jednolity wojownik teraz już ją powoli kończymy więc jak nagle, ma się nauczyć inaczej ciąc przy flagowym combosie? dla mnie to był by bez sens totalny, może w szkólce walki na plechach jednego z tytanów nauczył by się tych cięć?

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza

w sumie balon ma racje - gry praktycznie odpalają sie jedna od drugiej, zwłaszcza 2 czesc skonczyla sie tak ze trójka zacznie sie kilka chwil pozniej - czyli historia maksymalnie ze sobą powiązana i przechodzi jedna w drugą, wiec przesadne zmiany byly by ciezkie do wyjasnienia (nie tak jak w mgsie gdzie ejdna cześć sie dzieje okolo 2000 roku inna w 1960 a nastepna w 2020, tam gdy by ktoś mial "nowe ciosy" to by mozna bylo to wyjasnic na setki sposobow bo bylo duzo czasu na wszystko), a kratos jest w biegu do zabijania bogów, i mimo ze my czekalismy az pobiegnie dalej on fabularnie nie zatrzymał sie nawet na siku XD

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje, ze GoW 3 to bedzie zwykly odgrzewany kotlet, a tym ze.......bardzo smaczny odgrzewany kotlet :P Ciekawe jaka bedzie nastepna gra od tego studia (jak juz skoncza z God of War). Zeby do GoW dolozyli jeszcze split screen.........ehh, to by bylo wypas (odrazu mowie do malkontentow - mogliby zrobic na potrzeby split screena / coopa online dodatkowe plansze, co by tacy gracze jak wy nie grymasili, ze im klimat jest psuty).

Odnośnik do komentarza

Grzebać przy każdej serii można bez końca.

 

Teraz GOW III. Potem jakieś dodatki do niego, później znowu jakaś wersja na PSP. A kiedy już się wszystko wyczerpie i wyjdzie PS4, to zawsze można zrobić remake dwóch pierwszych części i cała zabawa od nowa :D. W końcu kto by nie chciał zagrać w ulepszone, stare dobre dwie pierwsze części na mocarnym cacku, jakim zapewne PS4 będzie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rozgrywka zapewne rozpocznie się na grzbiecie Gai ciekawe co się stało z BoO i ciekawe z czyjej perspektywy zobaczymy Kratosa podczas jednej z walk z bossami. Btw ta gra zarządzi nie ma innego wyjścia może grafa ustępuje tej z U2 ale to najwyzsza półka ,ale walić to ważna jest fabuła oraz miodność, Kratos to moja ulubiona postać ,a to co robi z przeciwnikami... już demo było mega, fajny efekt dali dodając wnętrzności ;p

(nerw wzrokowy u cyklopa, flaki po rozpruciu centaura czy w końcu oderwana głowa Heliosa)

nie jestem chorym zbokiem ,po prostu lubię takie rzeczy, czy to w grach czy horrorach ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...