Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi czy dobrze zrozumiałem- jak zamówię GoWa w Polsce wersję PL będę mógł sobie ustawić głos oryginalny i napisy PL i na odwrót, tak? Będzie dowolność w wyborze czy będzie tak jak w InFamous że tylko Polski i nie ma wyboru?

 

SCEP w notatce prasowej napisal:

"Osoby preferujące granie po angielsku będą mogły wybrać wersję dubbingu z oryginalnymi głosami."

 

Jesli gra bedzie pozwalala na miksowanie czyli angielski jezyk i napisy PL to nie bedzie problemu. Jesli jednak bedzie zrobiona tak jak np. Killzone 2 od Guerilla no to albo Full PL albo Full English bez miksowania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak się teraz zastanawiam, czy zobaczymy w tej części tego pechowca, którego Kratos najpierw zepchną do gardła Hydry, potem użył go jak drabinę w piekle, a następnie zabił w walce z kolesiem z młotem. Mam nadzieję, że Sony o tym nie zapomni, bo to fajny smaczek. Może zrobią z niego jakiegoś minibossa. Był by niezły łach jak by zrobili wstawkę, gzie wydaje się, że jest on jakiś niesamowicie silny, bo zyskał jakieś moce, a w walce ginął by po jednym strzale, a potem QTE.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Doczytałem, ale ja mam tą opcję włączoną, wiec dla mnie nie było to coś nadzwyczajnego. W ten sposób przychodziły m.in. koszulki Killzone do Home, czy kody do bety MAG. Poza tym, dałem linka, żeby sobie doczytać o co dokładnie chodzi, bo i tak za kilkanaście minut każdy serwis będzie o tym trąbił.

Odnośnik do komentarza

a tam pierdoły, dema srema, kasę zbierać miernoty

 

http://blog.us.playstation.com/2009/10/god-of-war-iii-ultimate-edition-and-pre-order-items-announced/

W O WIELE WYŻSZEJ ROZDZIELCZOŚCI TUTAJ

God of War III Ultimate Edition

http://i34.tinypic.com/35k4juc.jpg

 

The Ultimate Edition will feature the following:

 

Exclusive Collectibles

- High-End Sculpted Replica of Pandora's Box

- Limited-Edition God of War Art Book featuring exclusive art, content and interviews

 

Exclusive Digital Content (Available via PlayStation Network voucher codes on day of launch)

- God of War Combat Arena containing an exclusive environment and seven challenges

- Premium Kratos Skin - Dominus

- God of War: Unearthing the Legend Franchise Documentary - a full-length movie documentary depicting the history of the God of War franchise

- God of War Trilogy Soundtrack - God of War, II, and III scores from the game (mp3 digital download).

- God of War: Blood and Metal EP - a heavy metal homage featuring original music inspired by God of War (mp3 digital download).

Odnośnik do komentarza

NIE TYM RAZEM SZYKUJ 100$

 

Sony Computer Entertainment America Announces God of War® III Ultimate Edition - an Exclusive Collector's Pack Celebrating the Final Installment of the Award-Winning Franchise

 

Housed in a Replica of Pandora's Box, the God of War® III Ultimate Edition will Include Premium Collectible and Digital Content for Fans New and Old

FOSTER CITY, Calif., Oct. 30 /PRNewswire/ -- Sony Computer Entertainment America (SCEA) announced today the worldwide release of the God of War? III Ultimate Edition available exclusively for the PlayStation?3 (PS3) system. Built by the fans and for the fans of the award-winning God of War? franchise, the God of War III Ultimate Edition will feature an assortment of exclusive collectible and digital content encased in a high-end sculpted replica of Pandora's Box. Scheduled to release along with God of War III in March 2010, consumers can pre-order their copy of the God of War III Ultimate Edition beginning today from select retailers and receive a free PlayStation?Network voucher code to download the God of War III E3 2009 demo.

 

"The God of War franchise has an incredibly loyal fanbase and we know they will be extremely excited with all the exclusive content and memorabilia we've packed into God of War III Ultimate Edition," said Scott A. Steinberg, Vice President, Marketing, SCEA. "With fans waiting patiently for the arrival of God of War III for the PS3, we wanted to make sure their anti(pipi)ation was properly rewarded."

 

In addition to a copy of the highly anti(pipi)ated God of War III and the limited-edition art book, fans will receive exclusive digital content headlined by the director's cut of God of War: Unearthing the Legend, a full-length movie documentary depicting the history of the God of War franchise. The Ultimate Edition will also include God of War- inspired downloadable music in the form of the God of War Trilogy soundtrack and the God of War Heavy Metal EP (Extended Play). Lastly, fans will have access to the God of War Combat Arena, containing an exclusive environment and up to seven unique challenges, as well as the exclusive Kratos skin, Dominus, all available for download via the PlayStation Network. The God of War III Ultimate Edition will retail for $99.99 (MSRP).

 

Developed by Sony Computer Entertainment Worldwide Studios, Santa Monica Studio, God of War III is set in the realm of Greek mythology and is a single-player game that allows players to take on the climatic role of the ex-Spartan warrior, Kratos, as he treads through the intimidating heights of Mt. Olympus and the dark depths of hell to seek revenge on those who betrayed him. Armed with double-chained blades, Kratos must take on mythology's darkest creatures while solving intricate puzzles throughout his merciless quest to destroy Olympus.

 

Utilizing a new game engine built from the ground up and state-of-the-art visual technologies, the development team behind God of War III have made significant strides in giving players the realistic feel of actually being on the battlegrounds. With texture resolutions that have quadrupled since God of War II, God of War III will feature fluid, life-like characters, as well as dynamic lighting effects, a robust weapon system and world-changing scenarios that will truly bring unmistakable realism to Kratos' fateful quest. Players will have a chance to join battles on a grand scale with many more enemies on-screen and be able to interact with levels like never before.

 

For more information about God of War, please visit www.GodofWar.com.

Odnośnik do komentarza

kurde niezły zestaw :D

 

powinni robic konsole stylizowane na rozne takie dziwne rzeczy w stylu tego pudła :D

 

a cena.. 100 dolców to wychodzi niecałe 300zł (powiedzmy, zależy od kursu, u nas pewnie chcieli by wiecej) , ale patrzac na to ze niektore gry "luzem" kosztuja 230zł albo wiecej, to okolo 280 za taki zestaw to jak darmocha xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Stary dobry God Of War w nowej next genowej oprawie :D

Kratos wyglada za(pipi)iscie, nie wiem ale wydaje mi sie jakby wiekszy na ekranie jest. Krew bryzga gdzie popadnie, Kratos szaleje na ekranie, wypruwa flaki, urywa glowy, posmakowalem tych rekawic - calkiem calkiem ale jakos wole miecze na lancuchach, rekawice troche slamazarne ale maja wieksza sile. Fajne zrobiona jest krew, bryzga na ziemie i na samego Kratosa!!!!! Genialna muzyka. Sterowanie jakby zostalo z PS2, nie wiem wydaje mi sie nie do konca plynniutkie, sama gra chodzi mega plynnie, obraz ŻYLETA! Wszystkie blyski, odblaski z naszych wyczesanych ciosow w HD wyglada to BOSKO!!! Graficznie jest OK ale mozna sie przyczepic do malej interakcji z otoczeniem - to zostalo z GOD I i II identyczne, na poczatku jest takie miejsce gdzie leza ludzkie ciala, Kratos wchodzi w nie - przenika :) Ciekawe czy takie rzeczy poprawia. Statyczna kamera, nie mozna obracac tutaj tez nic sie nie zmienilo.

To tylko demko, gra bedzie WYCZESANA!!!! :good: Rewolucji nie bedzie, ale ja jej nie chce, stary dobry God of WAR :D

Edytowane przez Neox
Odnośnik do komentarza

po dwukrotnym skończeniu demka mam mieszane uczucia.

 

System walki rozbudowany o kilka nowych ruchów,dalej cieszą QTE,wykończenia są jeszcze lepsze niż kiedyś z uwagi na jeszcze większą dokładność postaci.

Skakanie na harpiach wg mnie jest słabe-jakieś to takie z dupy,tak samo jak brakuje mocy gdy walimy w przeciwników na plecach cyklopa.

Pewnie jeszcze to poprawią,system walki już teraz wydaje się w miarę zbalansowany(drugą bronią też fajnie się sieka) więc w sumie entuzjaści starszych części nie mają na co narzekać.

 

Teraz przejdę do warty technicznej bo prawdę mówiąc to ona też sprawiała,że GoW było tak wielbione na ps2.I tutaj jest mocno średnio,tym bardziej jak obok stoi mi Uncharted2.Oczywiście od razu dodam,że nie wiadomo jak to teraz wygląda bo demo jest z E3 a jak wiemy demo z E3 było pokazywane za zamkniętymi drzwiami juz w marcu 2009 więc ten build ma ponad pół roku na karku ale po Santa Monica spodziewałem się więcej.Zdecydowanie największe wrażenie robię efekty świetlne które są po prostu świetne-łańcuchy Kratosa oświetlają całą okolicę,nawet w największych ciemnościach,nawet czerwone orby rzucają poświatę na otoczenie itp,szkoda,że w parze w naprawdę dobrymi efektami świetlnymi nie idzie dynamiczne cieiowanie ale jak to się mówi nie można mieć wszystkiego :P.Model Kratosa wykonany jest kapitalnie i na serio chyba klapki na oczach mają ci co twierdzą,ze mało różni się od tego z poprzednich części.Co mnie zasmuciło to same tekstury lokacji i ich architekrura i szczegółowość-niby nie jest źle ale kurcze przecież GoW3 ma statyczną kamerę i każda zmiana ujęcia jest z góry zamierzona więc olbrzymia moc konsoli jest oszczędzana bo nie każdy obiekt musi być modelowany z każdej ze stron-mimo wszystko i tak zaoszczędzonej mocy GoW3 w tym demowym buildzie na pewno nie wyznaczają jakichkolwiek standardów.Do tego chodzi w miarę płynnie ale na bank to nie jest 60fps.

 

No i co mi osobiście trochę brakuje to brak epickości w tym demku i mega skryptów-jakoś ten tytan w tle i jego ruchy nie przemawiały do mnie,to nie jest ta sama klasa i nie czuć tej samej mocy co np podczas skrytpów na pociągu czy w słynnej scenie z E3 z Uncharted2 gdzie goni nas helikopter.

 

Mimo wszystko demo mi się podobało,tylko jako fan serii spodziewałem się dużo więcej.Co nie zmienia faktu,że to demo jest bardzo stare,a premiera gry też jeszcze w miarę odległa.Do tego jestem pewien,że jeszcze chłopcy naprawdę sporo dopracują

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Warto zobaczyc jak Kratos w takim korytarzu robi sieczke z truposzy - normalnie taka posoka sie leje ze glowa mala, bryzga na sciany, na Kratosa a ten na maxa wkur... dalej robi sieczke - swoja droga dziwne, trupy a bryzgaja krwia :>> Spoko spoko, to tylko gra w oparciu o mitologie :)

 

Podpisuje sie pod tym co napisal Ficus - oswietlenie w tej grze jest MISTRZOWSKIE!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...