Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Podobno w styczniu miało pojawić się jakieś nowe info, trailer czy coś tam. Wiadomo już coś dokładniej kiedy co jak?

 

Tak dzisiaj grając w GoW: C (lekko zdżumiony) uświadomiłem sobie, fuck to już za 3 miechy. Ciekawość zżera mnie okrutnie co tam upichcili panowie z SM. Pytania roją się w mojej głowie, jedno za drugim.

 

Po za tym zastanawia mnie czy GoW3 zamknie przygody Kratosa. Czy zakończenie będzie furtką do czwórki, osobiście chciałbym/wolałbym żeby nasz Spartiata znalazł w końcu spokój zarazem kończąc serię.

 

Na koniec maksymalnie pozytywne: KRAAAAATTTTTOOOOSIEEEEEEEEE. :)

Odnośnik do komentarza

Jasne Jakim że masz racje, jednak trzeba pamiętac że GoW zawsze stawiał poprzeczke wysoko jeżeli chodzi o grafike. Za każdym razem była to "mała rewolucja graficzna". Po mało efektownym demie (graficznie nie miażdzyło) mimo wszystko licze na jedną z najładniejszych gier 2010 (obok cięzkiego deszczu).

gow 1 i 2 tez nie miazdzyly w kazdym momencie gry, nawet jak na swoje czasy. Tutaj pewnie bedzie tak samo, a level z dema to po prostu ten slabszy level z gry ;]

 

zobaczymy fulla to pogadamy :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

żadnych imprez w tym miesiącu nie ma,nie zapowiedzieli też dokładnie kiedy to mają pokazać dlatego każdy dzień w tym miesiącu wydaje się prawdopodobny-może nawet dziś na ps blog to dają albo pod koniec miecha...tylko oni to wiedzą.

 

Sam ale jestem ciekaw tego materiału bo bądź co bądź dwa murzynki smaka zrobiły :)

Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieje że nowego dema nie będzie :). Mogli by dać to stare ale z gotowej wersji gry.

a właśnie jeśli puścicie jeszcze raz filmik z tymi dwoma kolesiami podniecającymi się owym materiałem z GoW3 to zobaczycie w tyle,że grali w demo i mieli w momencie mówienia naciśniętą pauzę.

 

Zatem możliwe,że będziemy widzieć nowe fragmenty gameplayu albo wszystkich zaskoczą i dają nam demo z prawie końcowego buildu z nowym fragmentem gry....

Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieje że nowego dema nie będzie :). Mogli by dać to stare ale z gotowej wersji gry.

O to to.

 

Już nawet nie demo ale sam filmik prezentujący jak wygląda finalna wersja kodu który mieliśmy w demku. No i jakieś szczątkowe informacje, małe co nie co. Już chyba ktoś o tym tu pisał ale jestem ciekaw jak rozwiążą czary, bronie Kratosa z dwójki. Czy zabiorą nam na początku czy nie.

 

Tak samo zżera mnie ciekawość czy zobaczymy w końcu brata Kratosa. Może nawet będzie versus hihi.

 

Dalej jakich bogów ubijemy, co zyskamy.

 

Mnóstwooo pytań.

 

"There will be only chaos."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dalej jakich bogów ubijemy, co zyskamy.

 

Z tego co mówili twórcy gry, ubijemy tych, którzy byli w zakończeniu drugiej części. Wychodzi więc na to, że będzie przynajmniej 5 starć. Kiedy Zeus siedzi i gada na Olimpie, widać oprócz niego 4 postacie. Pierwsza to chyba Herakles, dalej z płonącą banią prawdopodobnie Helios, Hades i Posejdon.

Odnośnik do komentarza

Tylko że ten Herakles to identyko Helios z dema (pisałem o tym dwie strony wcześniej). Co do ilości starć z bossami to pewnie będzie podobna ilość co w dwójce, 4-5 bogów + tyle samo tytanów + ktoś jeszcze daje całkiem fajną liczbę :rolleyes:

 

Edit:

No dobra z twarzy się trochę różni.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Tylko że ten Herakles to identyko Helios z dema (pisałem o tym dwie strony wcześniej). Co do ilości starć z bossami to pewnie będzie podobna ilość co w dwójce, 4-5 bogów + tyle samo tytanów + ktoś jeszcze daje całkiem fajną liczbę :rolleyes:

 

Edit:

No dobra z twarzy się trochę różni.

 

Być może masz rację, jednak wydaje się bardzo podobny do skina Herculesa z Bonus Play w GoW2. Stąd mój domysł, że to on.

 

Z drugiej strony, kim w takim razie mógłby być ten typ?

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Taka mała dygresja mnie naszła: Nie chodzi o to, że Heliosowi zmienili Design. Kiedy lata na rydwanie, płonie nawet ostrzej niż w końcówce drugiej części. Po prostu kiedy Tytan go zmiażdzył i rzucił nim o tą ścianę, to ogień mu "zgasł" z wycieńczenia i mieliśmy okazję zobaczyć go bez aurelolki.

Odnośnik do komentarza

Nic odkrywczego nie powiedzieli, od zawsze twierdziłem, że pod względem technicznym ta gra wyprzedzi wszystko, nawet U2. Ludzie marudzili po pierwszych trailerach, później po demie, że niby bardzo ładnie, ale szoku nie ma itp. Szkoda, że większość zapomniała, że to Santa Monica i chyba najważniejszy tytuł Sony na ten rok ;)

 

Trzeba czekać na nowy materiał, przekonamy się jaki skok został dokonany od wersji z E3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...