Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

a co pisałem(zresztą nie tylko ja) Niewierni :P Przecież to było wiadomo,że ta gra rozpierdzieli rozmachem i epickością.Może będzie miała gorsze tekstury niż Uncharted2 ale rozmach tej gry porazi wszystko co do tej pory stworzono.

 

No i jak widać nie kłamali o tych ruchomych mega levelach :)

Odnośnik do komentarza

na jednej ze stronek był opis demka z któego pochodzą owe screeny i ponoć ten przeciwnik to tylko wyrośnięty mega krab.

 

Zresztą zaprezentowane na zamkniętym pokazie demo z którego pochodzą te screeny to całkowity początek GoW3 i wg zapewnień twróców im dalej w las tym powinno być coraz bardziej epicko....

 

Swoją drogą Hip Hop Gamer mówi,że oficjalny traier wg jego informacji mają pokazać 7 lutego podczas Super Bowl....

 

edit-ciekawostka z ps blog od samych redaktorów

 

God of War III?s native resolution is 720p with 1080 support.
Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Krótki wywiad z deweloperem. Brak w nim nowych kadrów gry

http://gamervision.com/users/sarah/articles/interview_god_of_war_iii_director_of_product_development_john_hig

Skrótowo: technologia użyta do produkcji gry jest bardzo zaawansowana i pozwolili sobie poświęcić dużo czasu na dopieszczenie silnika gry i elementów gameplayu; GoW3 jest końcem trylogii ale nie ostatnią grą God of War w nazwie (mają uważać żeby nie zeszmacić marki);

 

Powoli pojawiają się nowe materiały (ten powyżej jest z przed miesiąca)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, taka sprawa - chciałem sobie zamówic tego Collectors Edition w przedsprzedazy w Empiku, tyle ze w opisie jest "pelna lokalizacja po Polsku" a ja szczerze pie.rdole granie w gow3 po polsku - czy ktokolwiek z Was dysponuje jakimikolwiek danymi dotyczacymi mozliwosci wyboru jezykow w grze? Albo, czy ktos ma namiary na jakis sensowny zagraniczny sklep, w ktorym moznaby bezpiecznie dokonac zamowienia w przedsprzedazy tego gow'a po angielsku?

Odnośnik do komentarza

"Z wywiadu z szefem projektu (Stig Asmussen) opublikowanego przez N4GA wiemy też, że zobaczymy różną ilość klatek animacji na sekundę ? będzie to najprawdopodobniej zależało od danego poziomu, czy ilości akcji na ekranie."- źródło http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49961.

 

No to klapa totalna jeśli nie będzie stałych 60fpsow, Niech okroją grafikę bo zwolnień animacji t.j. w Bayonetta nie zniosę oj nie.. nie w tego typu grach.

Odnośnik do komentarza

"Z wywiadu z szefem projektu (Stig Asmussen) opublikowanego przez N4GA wiemy też, że zobaczymy różną ilość klatek animacji na sekundę ? będzie to najprawdopodobniej zależało od danego poziomu, czy ilości akcji na ekranie."- źródło http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49961.

 

No to klapa totalna jeśli nie będzie stałych 60fpsow, Niech okroją grafikę bo zwolnień animacji t.j. w Bayonetta nie zniosę oj nie.. nie w tego typu grach.

 

 

Ale za pewne tu będą np spadki 60 do 40 lub coś takiego, a nie jak w Bayo, tam spada poniżej 30 i wtedy to już faktycznie robi się kicha (nawet dla normalnego gracza).

Problem zapewne będą mieli ci co uwielbiają maksować slashery i ich system walki.

Odnośnik do komentarza

"Z wywiadu z szefem projektu (Stig Asmussen) opublikowanego przez N4GA wiemy też, że zobaczymy różną ilość klatek animacji na sekundę ? będzie to najprawdopodobniej zależało od danego poziomu, czy ilości akcji na ekranie."- źródło http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49961.

 

No to klapa totalna jeśli nie będzie stałych 60fpsow, Niech okroją grafikę bo zwolnień animacji t.j. w Bayonetta nie zniosę oj nie.. nie w tego typu grach.

 

 

Ale za pewne tu będą np spadki 60 do 40 lub coś takiego, a nie jak w Bayo, tam spada poniżej 30 i wtedy to już faktycznie robi się kicha (nawet dla normalnego gracza).

Problem zapewne będą mieli ci co uwielbiają maksować slashery i ich system walki.

 

Jaki problem? GoW ma za płytki system walki by było co "masterować".

Odnośnik do komentarza

Uncharted 2 przez całą grę śmigał w płynnych 30fps.

 

W GoW3 pewnie niektóre momenty w rozgrywce(pewnie tam gdzie będą mega widoki) będą śmigały w 30fps a już sama akcja i bitwy w 60fps.

 

Pewnie nie załatwią nam takiej fuszery jak w MGS4 gdzie jak mnie pamięć nie myli(jakaś stronka to wnikliwie analizowała) fpsy wahały się miedzy 18-60 :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Jak widze narzekanie takich nolife-ow ze mi to przeszkadza bo nie ma 60 i spada do ponad 40 to mi sie smiac chce...

nie ma mazliwosci zeby to zarejstrowac!

 

 

Popieram w całej rozciągłości i złożoności, a już szczególnie w grze z takimi lokacjami i takim rozmachem jak GoW. Może zakończmy już dyskusje na ten temat, bo mam wrażenie, że w połowie tematów z grami jest ten spór o 30 / 60. Nudne to trochę..

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

jeszcze w niektórych tematach jest spór o drzewa w 4d :P

 

Ja osobiście liczę,że zwiększą replayability GoW3,w poprzednie cześci grałem po kilka razu z uwagi jedynie na super lokację i akcję ale prawda jest taka,że różnych zbierajek,bonusów itp ta gra miała bardzo mało i przydałoby się podkręcić liczbę dodatków(jakieś rankingi online itp) by przykuć gracza do tv na wiele wiele godzin

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...