Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

S_600 masz tego thema? chętnie bym też nim nakarmił moje ps3

 

Koleś który zrobił tego thema obiecał mi że podeśle koda na przełomie 7-11.03

 

Jeśli kumpel mieszkający w Holandii kupi tam gre, będzie miał możliwość wyboru naszego języka?

 

Tutaj próbka soundracku z gow3 http://ps3.ign.com/objects/886/886158.html .

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

 

 

Jeśli kumpel mieszkający w Holandii kupi tam gre, będzie miał możliwość wyboru naszego języka?

 

 

 

Nie wiem, jak w Holandii, ale możliwe, że jest analogicznie, jak w Danii. Mianowicie - kupiłem niedawno Heavy Rain, okładka i instrukcja są po duńsku natomiast w samej grze istnieje możliwość wyboru polskiego języka.

Odnośnik do komentarza

OK przyznaje ze nie jestem wielkim fanem serii GoW. Ale jedynkę skonczylem i bylo całkiem fajno, chodzisz i wciskas 2 przyciski na slepo i jest:) Dzis włączyłem demko GoWa 3 i hmmm nie zauważyłem wielkiej różnicy w stosunku do poprzednich części. Animacja ta sama, oczywiscie zniszczalne środowisko w stopniu takim samym jak na konsoli sprzed 10 lat, ciosy nawet takie jak w jedynce. Aha dodano pare efektów świetlnych. PO PROSTU NIE ROZUMIEM czym się zachwycac... Znudziło mi się oglądanie tych samych gierek w podbitej rozdziałce jak np Yakuza(wczoraj odpaliłem demko) a ze jestem na bieząco z Shenmue to az sie wkurzyłem ze przez ponad 10 lat nie zmiemiła sie mechanika gry, a grafika przecietna. Niech mi ktoś wytłumaczy o co tyle krzyku, bo wydaje mi sie ze GoW 3 mogłby pojsc na Ps2 leciutko obcinając grafike.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze te demko to stary build.

 

Po drugie http://www.youtube.c...h?v=PKV8_NogSUY i http://www.youtube.c...h?v=JrwowmJzyzc (gameplay - spoilery) i przede wszystkim to http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/85?ch=1&sd=0 raczej tego Ps2 by nie uciągnęło. Ale skoro nie widzisz różnicy to dobrze dla Ciebie. Zaoszczędzisz pieniądze.

 

Po trzecie łatwo można się domyślić, że większość jest związana z serią od I części i każdego ciekawi jak to wszystko się zakończy. Skoro ktoś grał w "jedynkę" i "dwójkę" i jest fanem GoW-a to wątpię żeby odpuścił "trójkę".

 

Proste, co nie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

wydaje ci się, wyjdz na dwór,ochłoń, wróć do domu, za 2 tygodnie kup gow3 i potem napisz czy sam początek gry jest osiągalny na ps2 lekko obcinajac grafike.

 

 

Bez jaj ,że są jeszcze tacy ludzie jak ty co dalej twierdzą,że ta gra ma grafe jak na ps2 tylko podciągnieta pod hd

Odnośnik do komentarza

slupek a co takiego dodali w nowym buildzie? bo jak widzisz on narzekal na animacje, ciosy i zniszczalne srodowisko ze jest takie jak bylo. twierdzisz ze nowy build to wszystko naprawia i gra juz nie bedzie odgrzewanym kotletem w nowej grafie?

Zacznijmy od tego, że na nic nie liczę. To znaczy nie liczę, że "nowy" build tudzież finalna wersja jakoś znacząco się różni od dema. Tzn. ten kawałek dema był po prostu nudny w sensie, nie pokazywał żadnej "mocy". Jeżeli są jakieś zmiany w stosunku do dema (mówię o tym fragmencie) to co najwyżej plastyczne, nie znaczące (a może się mylę).

 

Po drugie nigdy (choćby po zagraniu dema, już spory czas temu) nie twierdziłem, nie uważam, że GoW3 to odgrzewany kotlet. Jeżeli ktoś tak uważa ok, jego sprawa. Ja co najwyżej mogę to skomentować prostym haha.

 

Po trzecie skoro on narzekał na animację która rzekomo jest taka sama jak na Ps2. To w tym momencie nie mamy już o czym rozmawiać, tylko radzę się udać do okulisty. Czy zdanie "bo wydaje mi sie ze GoW 3 mogłby pojsc na Ps2 leciutko obcinając grafike." Aha nom fajnie, mi się wydaje, że Psone by pociągnął GoW-a 3 w 60 klatkach i full hd, lekko obcinając grafikę.

 

Po czwarte; zniszczalne środowisko tak? A możliwość "tworzenia leveli" i wybór postaci może od razu ?

 

Edit: Czekaj, czekaj Gattz czy to nie Ty pisałeś, że Uncharted 2 to odgrzewany kotlet?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja tylko wspomnę, że w tym odcinku GT TV były fragmenty z GoW 2 i widać wtedy dokładnie, jak bardzo GoW 2 odstaje od GoW 3. Pokazana była m.in. lokacja z Atlasem. Nawet animacja ciosów wydawała się bardzo sztuczna (był wykonywany atak kwadrat, kwadrat, trójkąt).

Wyjdzie God Of War 3 to proponuję osobom twierdzącym, że to GoW 2 w HD odpalić obie gry jednocześnie, wtedy nie powinno być żadnych wątpliwości, że jednak skok jakościowy jest znacznie większy niż się tylko wydaje. :potter:

Odnośnik do komentarza

O czym wy tu w ogóle dyskutujecie? Cały świat rozpisuje się o tym, że GoW III, to obecnie najładniejsza gra, a tu ktoś wyskakuje z PS2 HD X_x. Z drugiej strony, Sony samo jest sobie winne, że udostępnia tak stare demo. Nie każdy czyta recenzje, śledzi serwisy itp. Ale to już nie pierwsze tego typu zagranie Sony (może za marketing w SCE odpowiadają ludzie z Microsoftu? ;) ).

Odnośnik do komentarza

Yeti a ja dalej chcę zobaczyć porównanie starego buildu z nowym w tej samej lokacji. Chcę zobaczyć tę różnicę. Wtedy dopiero możemy mówić że demko z e3 2009 to stary build i teraz to wygląda o wiele lepiej.

Porównasz sobie prawdopodobnie po premierze gry, bo nigdzie w sieci nie widziałem takiego materiału. Ale z samych słów Santa Monica wynika, że finalna wersja została znacznie dopakowana względem tego rocznego dema. Wideo wywiad był na oficjalnym blogu.

 

Mniejsza z tym, ważne, że gra "rwie suty", a same zawarte w niej akcje, to epicka epickość.

;P

Odnośnik do komentarza

Po co się w ogóle wdawać w dyskusję o tym, że nadchodzący God of War III to GoW 2 w HD? Ta wersja jest zawarta w GoW Collection i po co w ogóle roztrząsać ten temat? Jeden z głupszych jakie dane było mi odczytać ostatnimi tygodniami. Samo nazwanie GoW III odgrzewanym kotletem powinno znaleźć się w rodzynach najbliższego numeru PE.

 

Naprawdę, czego wy się po GoW III spodziewacie pod względem gameplay'u? Kuerwa, co mieli zmienić, żebyście się poczuli spełnieni? Ta gra będzie MASYWNA jak żadna inna w historii branży. Tutaj doskonale sprawdzą się słowa Cliffa: "Bigger, Batter and more Badass". Grafika miażdży pod każdym względem, a wy wyjeżdżacie z takimi sucharami, że naprawdę włos się na głowie jeży.

 

bo wydaje mi sie ze GoW 3 mogłby pojsc na Ps2 leciutko obcinając grafike.

I tylko Ci się wydaje. GoW 2 wycisnął ostatnie soki i w pięknym stylu rozstał się z tą konsolą. Kolejny rodzyn...

 

Z resztą za niecałe 2 tygodnie sami się przekonacie z jakim tytułem będziemy mieć do czynienia. Mimo wszystko dla nakrzekaczy, radziłbym zapewnić sobie coś miękkiego na podłogę do zbierania szczęki by ta zbytnio nie bolała po ograniu gry. Dużo będzie momentów z serii jaw dropping ;)

Odnośnik do komentarza

OK przyznaje ze nie jestem wielkim fanem serii GoW. Ale jedynkę skonczylem i bylo całkiem fajno, chodzisz i wciskas 2 przyciski na slepo i jest:) Dzis włączyłem demko GoWa 3 i hmmm nie zauważyłem wielkiej różnicy w stosunku do poprzednich części. Animacja ta sama, oczywiscie zniszczalne środowisko w stopniu takim samym jak na konsoli sprzed 10 lat, ciosy nawet takie jak w jedynce. Aha dodano pare efektów świetlnych. PO PROSTU NIE ROZUMIEM czym się zachwycac... Znudziło mi się oglądanie tych samych gierek w podbitej rozdziałce jak np Yakuza(wczoraj odpaliłem demko) a ze jestem na bieząco z Shenmue to az sie wkurzyłem ze przez ponad 10 lat nie zmiemiła sie mechanika gry, a grafika przecietna. Niech mi ktoś wytłumaczy o co tyle krzyku, bo wydaje mi sie ze GoW 3 mogłby pojsc na Ps2 leciutko obcinając grafike.

 

Gow3 jak sama nazwa wskazuje to kolejna, trzecia już część przygód Kratosa, czego ty się spodziewasz po tej grze, ? Walki rydwanów, widoku fpp, nieliniowej fabuły, walk turowych, ... napisz konkretnie czego oczekujesz po tej grze i nie bądź zdziwiony po premierze że niespełniła twoich oczekiwań, to "tylko i AŻ kontynuacja.

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

OK przyznaje ze nie jestem wielkim fanem serii GoW. Ale jedynkę skonczylem i bylo całkiem fajno, chodzisz i wciskas 2 przyciski na slepo i jest:) Dzis włączyłem demko GoWa 3 i hmmm nie zauważyłem wielkiej różnicy w stosunku do poprzednich części. Animacja ta sama, oczywiscie zniszczalne środowisko w stopniu takim samym jak na konsoli sprzed 10 lat, ciosy nawet takie jak w jedynce. Aha dodano pare efektów świetlnych. PO PROSTU NIE ROZUMIEM czym się zachwycac... Znudziło mi się oglądanie tych samych gierek w podbitej rozdziałce jak np Yakuza(wczoraj odpaliłem demko) a ze jestem na bieząco z Shenmue to az sie wkurzyłem ze przez ponad 10 lat nie zmiemiła sie mechanika gry, a grafika przecietna. Niech mi ktoś wytłumaczy o co tyle krzyku, bo wydaje mi sie ze GoW 3 mogłby pojsc na Ps2 leciutko obcinając grafike.

 

Gow3 jak sama nazwa wskazuje to kolejna, trzecia już część przygód Kratosa, czego ty się spodziewasz po tej grze, ? Walki rydwanów, widoku fpp, nieliniowej fabuły, walk turowych, ... napisz konkretnie czego oczekujesz po tej grze i nie bądź zdziwiony po premierze że niespełniła twoich oczekiwań, to "tylko i AŻ kontynuacja.

 

Może większej liczby Locustów ? :P

 

Podobnie jak trzy ostatnie posty nie rozumiem czego nowego można oczekiwać po nowym God of Warze ;p

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nowa animacja Kratosa i zadawanych ciosów. Nie chodzi mi o sekwencje QTE ale o samą rozgrywkę. Pomyślcie jak nowa animacja biegu, ciosów zrobiłaby dobrze tej grze. Wydaje mi się że o to wszystkich chodzi. Mimo, że mamy nową historię i grafikę to poruszanie się Kratosa to liga w dół w stosunku do chociazby Heavenly Sword, Uncharted 2 czy Assasins Creed.

Odnośnik do komentarza

Nie dalej jak kilkanaście stron temu była podobna rozmowa i podejrzewam, że jeszcze takie będą.

 

Tak zauważyłem, że osoby które narzekają na brak zmian (łoł), że niby odgrzewany kotlet. To najczęściej osoby które w tym samym poście piszą, "nie grałem nigdy w GoW" albo "grałem tylko w pierwszą część". I te właśnie osoby narzekają, że znowu to samo. Gdzie tu logika.

 

Naprawdę nie wiem czego oczekiwali Ci zawiedzeni. Zmiany środowiska - otoczenia raptem? Na początku GoW3 mieliśmy przenieść się Kratosem do Nibylandii? Zamiast Kratosa mamy grać Meduzą? Czy jak?

 

Każdy "normalny" z dobrym wzrokiem zauważył/zauważy zmiany w granicach rozsądku tzn. nie wykraczające poza uniwersum.

Odnośnik do komentarza

Nowa animacja Kratosa i zadawanych ciosów. Nie chodzi mi o sekwencje QTE ale o samą rozgrywkę. Pomyślcie jak nowa animacja biegu, ciosów zrobiłaby dobrze tej grze. Wydaje mi się że o to wszystkich chodzi. Mimo, że mamy nową historię i grafikę to poruszanie się Kratosa to liga w dół w stosunku do chociazby Heavenly Sword, Uncharted 2 czy Assasins Creed.

 

Jak Ty to sobie wyobrażasz? Chcesz żeby 140kg masa mięśni poruszała się jak Nariko?

Odnośnik do komentarza

Przecież Kratos w trójce porusza się bardziej płynnie. Radzę porównać z poprzednimi częściami i to widać od razu. Podobnie jest z animacją ciosów.

 

Zmiany przecież też są w systemie walki, np przyciąganie do przeciwników, czy ujeżdżanie cyklopów. Może dużo tego nie ma, ale jednak. Mi w sumie brakuje tylko finisherów dla każdej broni z osobna, bo jak na razie to Kratos do każdego fatality używa ostrzy na łańcuchach.

 

Dziwne, że śmigania po

tytanach (np kiedy Gaia rusza ręką, zmienia nam się perspektywa)

nikt nie traktuje jako nowość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...