Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem z ciekawości, czy to moje linki zdradzają jakiś tytuł i jednak nie. Dziękuję, dobranoc.

Haha ja to samo do 109 strony i nic....;]

 

Ja tam nie rozumiem, tych co się czepiają dopóki wszystko jest zaznaczone, że to spoiler to jest ok. Jaka głupota, wolna wola, Twoja sprawa czy oglądasz całą grę przed zagraniem czy nie i tyle. Skoro nie psuje to komuś zabawy to w czym problem.

 

Jeszcze nawiasem mówiąc już też wiem skąd nick Zwyrodnialec hehe. Ale starczy więcej nic już nie oglądam, nie dam się ;p.

Odnośnik do komentarza

Kiedy widze nazwe filmiku 'walka z hydra', to automatycznie oznacza to ze wiem ze Kratos bedzie walczyl, zabije i byc moze zrobi z nia cos jeszcze.

 

A wiedziec tego nie chce.

 

Generalnie kiedys kazdy wiedzial ze do momentu ukazania sie gry, o takich rzeczach sie nie mowi, proponowalbym szanowac innych uzytkownikow forum, innych graczy i nie psuc im zabawy. To ze kogos to nie rusza, nie znaczy ze innemu jest obojetne.

 

Nie mam problemu z linkami do gameplayu, link to link, ale pisanie co w nim jest to zupelnie inna bajka. Generalnie to nie wiem kto to pisal, bo po rzucie oka i zobaczeniu co i jak, natychmiast wylaczylem forum ;] I nie mam zamiaru przedzierac sie przez ostatnich kilka stron, zeby to sprawdzic.

Odnośnik do komentarza

Od jakiego poziomu trudności zaczniecie przygodę z Kratosem?

Widząc jak obniżyli poziom trudności dwójki względem jedynki, jedynym słusznym poziomem pozostanie hard (pewnie się będzie nazywa Tytan). Wątpie że gra bedzie jakoś trudna / bardzo trudna. Mam nadzieje że będzie trophy za najwyższy poziom, swoją drogą ciekawe jak się będzie nazywał ;).

 

Najtrudniejszy poziom będzie nazywał się Chaos, później po kolei w dół: Tytan, Bóg, Spartiata. Ja osobiście zacznę na hardzie czyli tytanie.

Odnośnik do komentarza

Od jakiego poziomu trudności zaczniecie przygodę z Kratosem?

Widząc jak obniżyli poziom trudności dwójki względem jedynki, jedynym słusznym poziomem pozostanie hard (pewnie się będzie nazywa Tytan). Wątpie że gra bedzie jakoś trudna / bardzo trudna. Mam nadzieje że będzie trophy za najwyższy poziom, swoją drogą ciekawe jak się będzie nazywał ;).

 

Najtrudniejszy poziom będzie nazywał się Chaos, później po kolei w dół: Tytan, Bóg, Spartiata. Ja osobiście zacznę na hardzie czyli tytanie.

 

To dobrze, bo to znaczy, że łatwiej będzie zdobyć trofeum za poziom trudności Tytan.

Odnośnik do komentarza

Od jakiego poziomu trudności zaczniecie przygodę z Kratosem?

Widząc jak obniżyli poziom trudności dwójki względem jedynki, jedynym słusznym poziomem pozostanie hard (pewnie się będzie nazywa Tytan). Wątpie że gra bedzie jakoś trudna / bardzo trudna. Mam nadzieje że będzie trophy za najwyższy poziom, swoją drogą ciekawe jak się będzie nazywał ;).

 

Najtrudniejszy poziom będzie nazywał się Chaos, później po kolei w dół: Tytan, Bóg, Spartiata. Ja osobiście zacznę na hardzie czyli tytanie.

 

To dobrze, bo to znaczy, że łatwiej będzie zdobyć trofeum za poziom trudności Tytan.

Ciebie to cieszy? Ja uważam, że to żałosne, że znów nie ma pucharu za very harda.

 

Wystarczy, że ukończysz go dla własnej satysfakcji, co za różnica, czy ktoś inny to zobaczy. Ciekawe, czy będzie coś na miarę ochrony tłumacza, lub walki z klonami, bo to były właśnie najtrudniejsze momenty.

Odnośnik do komentarza

Pozostaje się cieszyć, że bedzie troche trudniej niz w kolekcji.

 

Dzisiaj dostałem grę i mogę potwierdzić - trofea są po polsku, tak jak w Heavy Rain. ;)

 

Swoją drogą ciekawe czy inni wydawcy też pokuszą się o tłumaczenie pucharków w grach przy okazji polonizacji.

No to czekamy na wrażenia :).

Odnośnik do komentarza

Mimo wszystko, wolałbym, żeby ktoś poza mną mógł się przekonać oglądając moją listę platynek jaki za(pipi)isty jestem w gierki. A tak wszystko wskazuje na to, że platyna w GoW3 nie będzie żadnym wyzwaniem. ;]

No właśnie, znowu platyna =/= wymasterowanie gry na 100%. Bez sensu. Przecież w Collection wbicie platyny to żadna satysfakcja.

Odnośnik do komentarza

nie przesadzacie z tymi filmikami? 3 lata czekanie na grę a teraz na 1-2tyg przed premierą pół gry na YT zobaczycie, nie kumam.

Najlepsze jest to, że później będą płakać na forum, że nic ich nie zaskoczyło.

 

Wyjąłeś mi to z ust. Potem będize lament:

 

"Kurde wszystko co najlepsze na zajawkach było, coś słabo odgrzany ten kotlet, bo mało nowości, zero twistów, to już bardziej GoW1 mnie zaskoczył"

 

Jest jeden plus tej sytuacji, żaden gimbus ich nie zaskoczy spoilerem zakończenia na gg bo znają je już na pamięć :)

 

Panowie jeszcze 6 dni!

Odnośnik do komentarza

nie przesadzacie z tymi filmikami? 3 lata czekanie na grę a teraz na 1-2tyg przed premierą pół gry na YT zobaczycie, nie kumam.

Najlepsze jest to, że później będą płakać na forum, że nic ich nie zaskoczyło.

 

Wyjąłeś mi to z ust. Potem będize lament:

 

"Kurde wszystko co najlepsze na zajawkach było, coś słabo odgrzany ten kotlet, bo mało nowości, zero twistów, to już bardziej GoW1 mnie zaskoczył"

 

Jest jeden plus tej sytuacji, żaden gimbus ich nie zaskoczy spoilerem zakończenia na gg bo znają je już na pamięć :)

 

Panowie jeszcze 6 dni!

Też już odliczam. Mam nadzieje że swoją kopię dostane z samego rana. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...