Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

To ja jestem chyba inny, bo mnie się początek poprzednich GoW-ów średnio podobał. Gigantyczni bossowie fajni byli podczas pierwszego czy drugiego przejścia, potem nużyli. Wolę levele oparte na rozwiązywaniu zagadek czy elementach zręcznościowych.

Marzy mi się gra podobna do starego Tomb Raidera czy LoK-a. GoW jest temu najbliższy. Porównywanie przygód Kratosa do slasherów w ogóle jest dziwne i nie wiem skąd się wzięło.

Odnośnik do komentarza

Ufff jestem po kilku godzinach z Kratosem i na szybko - wizualnie to najładniejsza gra w jaką grałem, a gram od ponad 28 lat... Mechanika bez zmian, ale dla mnie to nie wada tylko zaleta bo tego oczekuje od tego tytułu.

Jest epicko, nie wiem jak pozniej bo mam na liczniku 2-3h, ale początek jest obłędny.

Dubbing jest słaby, o ile Linda jest ok, to wszystkie inne głosy jak dla mnie są nędzne, a szkoda bo po świetnym BAD COMPANY 2 wiem ze dobry dubbing da radę zrobić w Polsce.

Odnośnik do komentarza

To może z tych co już grają, mnie oświecą. Bo ja nic nie rozumiem Zwyrol o co chodzi. Chodzi o jakiś zarzut fabularny, graficzny, gameplayowy czy co?

 

Ty, potem QTF, Soul no co jest niby z Tym GoW-em nie tak? Nie pytam złośliwie, tylko zastanawia mnie to wręcz dręczy.

 

Yano zauważyłeś coś co jest nie tak o czym koledzy wyżej piszą?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Mi brak słów do opisania tego co zobaczyłem. Nie jestem fanem tego gatunku, ale GOW3 gniecie wszystko co do tej pory widziałem. Po prostu żadna gra w historii nie ma takiej epickości i takiej dawki akcji. Graficznie nawet nie wiem jak to nazwać. Gra, która pokazuje jak bardzo next-genowa jest konsola Sony. Totalnie bezkonkurencyjna oprawa AV. Myślałem, że po Uncharted 2 już nic mną tak nie pozamiata. A tu jednak takie miłe zaskoczenie. Musicie w to zagrać panowie. Absolutny killer wśród gatunku i całościowo jako gra. Gra jest warta każdej złotówki. IMO kto w to nie zagra ten łysa pała. :P

Odnośnik do komentarza

 

Yano zauważyłeś coś co jest nie tak o czym koledzy wyżej piszą?

przeszedlem wczoraj okolo 66% gry i nie zauwazylem nic na co by można narzekać, jest moze kilka drobiazgów ktorych sie mozna doczepic na siłe, ale prawdziwych wad nie widze

zwlaszcza "lokacji tak brzydkich ze sie płakac chce" , - moze ktos tu jest bardzo wrazliwy i płacze bez powodu , ja raczej płakałem z zachwytu jesli już

a to ze niektore lokacje sa bardziej zwyczajne to nic dziwnego, nie da sie zrobic 10 godzin gry z samy NAJ-akcji (biorac pod uwage jak bardzo NAJ są te akcje w gow)

 

poczatek rzeczywiscie podobnie jak w gow2 jest masakratorski, ale potem też nie brakuje ostrej jazdy od ktorej ciary sie pojawiają

 

 

a jesli komus przeszkadza podobienstwo do wczesniejszych czesci to przykro mi, nie wiem czego sie spodziewali jesli chodzi o zmiany - wyścigów?

Odnośnik do komentarza

Ciągle to samo.

 

Phiii w takim stylu w jakim GoW to serwuje to spokojnie przyjmę jeszcze z 10 części.

 

Żaden minus to zaleta.

 

TO JEST SEQUEL !!! Na dodatek który zaczyna się dokładnie tam gdzie kończy się poprzednia część.

 

Jak zaraz nie przyjedzie kurier z grą to EPICKO mu pojadę, fuck.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Ludzie zagrajcie w to a nie słuchajcie tych płaczków i pierdół, które wygadują. Każdy chce się pokazać jako wielki krytyk i znawca a tak naprawdę szukają dziury w całym i robią z siebie bałwanów. Ta gra to czysta MOC i zapewniam Was, że pierwsze 15 minut zniszczy Wam mózgi. Nigdy bym się nie spodziewał, że po Uncharted 2 pojawi się gra, która tak mnie zmiażdży tym co oferuje a kwestii A/V. Co do gameplayu to stary dobry i uber grywalny GOW więc same zalety panowie. Grać, grać i jeszcze raz grać!!!

Odnośnik do komentarza

Ludzie zagrajcie w to a nie słuchajcie tych płaczków i pierdół, które wygadują. Każdy chce się pokazać jako wielki krytyk i znawca a tak naprawdę szukają dziury w całym i robią z siebie bałwanów. Ta gra to czysta MOC i zapewniam Was, że pierwsze 15 minut zniszczy Wam mózgi. Nigdy bym się nie spodziewał, że po Uncharted 2 pojawi się gra, która tak mnie zmiażdży tym co oferuje a kwestii A/V. Co do gameplayu to stary dobry i uber grywalny GOW więc same zalety panowie. Grać, grać i jeszcze raz grać!!!

 

 

Podpisuje się pod tym w 100%, a malkontenci niech czekają na 4 część, może będą elementy gotowania, albo hodowli kurczaków;)

Odnośnik do komentarza

To może z tych co już grają, mnie oświecą. Bo ja nic nie rozumiem Zwyrol o co chodzi. Chodzi o jakiś zarzut fabularny, graficzny, gameplayowy czy co?

 

Ty, potem QTF, Soul no co jest niby z Tym GoW-em nie tak? Nie pytam złośliwie, tylko zastanawia mnie to wręcz dręczy.

 

Yano zauważyłeś coś co jest nie tak o czym koledzy wyżej piszą?

 

Wydawało mi sie ze juz napisalem co mi sie nie podoba, ale moze nie rozumieliscie.

Gameplay to 1 klasa grafika to po prostu masakrator i NIE ZNAJDZIECIE ŁADNIEJSZEJ GRY!!! Nie spodobało mi sie poprowadzenie fabuly i to ze po ostrym piierdoolnięęciu na początku napiecie powoli zaczyna opadac...

tak jak na poczatku w

hadesie

jest za(pipi)iscie i czuc swietny klimat serii tak po ok 5-6h grania wszystko sie (pipi)i i fabula naprawde ssie. Niektóre lokacje sa calkowicie beznadzejne nie pod wzgledem graficznym ale design'erskim. Sam koniec nadchodzi niespodziwanie i brak "piierdolnięciaa" - odniołem wrazenie tak jakby lokacje staciły klimat z poprzednich czesci za co kochalem obie poprzednie czesci. Natomiast pozniej juz tego nie czuc tak w calej 2 polowie gry jak i zakonczeniu. Nie mam sie czego przyczepic do gameplayu i grafiki bo to najwyzsza jakosc jaka wdzialem. Troche nie spodobali mi sie przeciwnicy ktorzy nie maja za bardzo polotu (NIEKTORZY Z NICH).Są po prostu zle skomponowani z gra i nie pasuja do tej przgody(design!!). To wszystko. Dla mnie 9.2/10

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Po prostu źle, że GOW to GOW. Brak mi słów. Wy rozpieszczone, z nie wiadomo jakimi wymaganiami ciule zwracające uwagę na teksturę kolca wystającego z ziemi LOL. Rzygam już tym waszym narzekaniem. Nie kupujemy gry ! Bojkot!

 

Spokojnie to takie "nasze",takie "polskie" wieczne narzekanie. Gra jest super nikt i nic tego nie zmieni.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

cała ta sekwencja z

labirytem - wracamy tak pare razy i jest to beznajdziejne, motyw powracania do hefajstosa chyba z 5 razy

jest jeszcze pare ale te mi utkwily najbardziej.

Apropo kronos jest idealnie w połowie gry

 

 

 

tez mnie troche dziwilo ze wraca sie tyle razy do hefajstosa, ale nigdy bym tego nie nazwał czyms "beznadziejnym" to są drobne skazy na diamencie, a nie wielkie gówna przyczepione do niego

 

Odnośnik do komentarza

Clash of the Titans to klasyk jest. Zresztą to chyba oczywiste, że na nim się między innymi wzorowali robiąc GoW.

 

A ta nowa wersja to pewnie będzie zwykła papka z efektami dla mas. Ale chętnie ją obejrzę......kiedyś.

 

Pytanie do tych co grają:

 

 

Są różne wykończenia dla różnych broni?

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Clash of the Titans to klasyk jest. Zresztą to chyba oczywiste, że na nim się między innymi wzorowali robiąc GoW.

 

A ta nowa wersja to pewnie będzie zwykła papka z efektami dla mas. Ale chętnie ją obejrzę......kiedyś.

 

Pytanie do tych co grają:

 

 

Są różne wykończenia dla różnych broni?

 

 

 

Nie ma. Ale to było pewne już od czasów dema, niestety.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...