Skocz do zawartości

God of War 3


Don_Pedro

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie ta scena? Chyba jej nie przespałem... :whistling: Pamiętam, jak niektórzy śmiali się, że to wygląda słabo. Gdyby w tej grze były takie akcje, to dopiero byłaby miazga.

A tak jest zbyt normalnie, jak na zwieńczenie serii, a akcji jak ta na tym filmie są może dwie.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Hiieqlgbn2c&feature=related

Odnośnik do komentarza

Owszem gow3 ma swoje fragmenty, świetny design, dużych bossów, niezłą animacje podczas walk z bossami ale ma też miejscami cienkie tekstury, backtracking, wiele słabszych momentów, kamerę narzuconą przez grę(nie porozglądasz się w tej grze tak jak byś tego chciał, no i chyba nie trzeba wspominać jak ogromne to jest ułatwienie dla silnika gry i SM?), niektórzy przeciwnicy za chu nie pasują do gow, itd.

Nie no sory ale to mnie rozbawiło (pogrubiony tekst). A kogo to obchodzi czy to jest ułatwienie dla silnika czy nie, no proszę Cie. Przyczepić się kamery to już jest moim zdaniem lekka paranoja. Przecież kamera działa poprawnie, kiedy trzeba szaleje jak dzika, kiedy trzeba robi odpowiednie zbliżenia na Kratosa. Czepiasz się i tyle.

 

Daddy nie oszukujmy się dla Ciebie nigdy nie wyjdzie gra idealna na Ps3 ;]. Choćby była nie wiem jak zaje.bista zawsze będzie Cię bolało, że to gra na konsolę Sony ;].

 

Te narzekanie na backtracking też jest mocno naciągane.

 

Ale do rzeczy jakieś 3 godziny za mną. Nie ma co, szczena na podłodze i nie chodzi tylko o grafikę ale i fabularnie.

 

Mała rzecz a cieszy, inny roll przy różnej broni; fajnie. No i w końcu można obejrzeć broń.

 

A widok Kratosa, upaćkanego krwią - bezcenny. No kurde ale fajnie się wszystko rozrywa, zabija, ubija, dobija, mniam. Dobijane zdechlaków bez nóg co się czołgają - bezcenne.

 

 

Jestem świeżo po Hadesie, tam gdzie zaczynało się demo. Już po obcięciu dłoni Gai. W ogóle to suka cycata, ale wiedziałem, że zdradzi, wiedziałem.

Btw trochę tu się zmieniło od dema heh.

 

Cały początek aż do Hadesu wiadomo - WoW. Ale sam Hades designersko również WoW. A fatality na Hadesie cudowne, wyrywanie kawałków mięsa aż się łezka kręci ze szczęścia. Męczy mnie tylko ten początek gry, gdzie są nasze czary i bronie z "dwójki". To jakieś niedopatrzenie czy co, bo trochę to bezsensu. O ile BoO już mam, i teraz służy tylko jako rage. W Styksie straciłem, energię, manę, BoC ok. Ale co z tym początkiem gry, no nie wiem.

 

Jeszcze fajna rzecz, fanty które zdobywamy i będziemy mogli użyć podczas kolejnego przechodzenia gry. Jestem ciekaw czy będą zmieniały wygląd Kratosa; hełm Hadesa hmmm.

 

 

Jest NG+?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

te pamiątki po bogach dają bardzo przepakowane moce w stylu zwiekszania dmg ktory zadajmy, zwiekszanie defa, mnozenie orbów x10, zwiekszenie paskow na maxa, nieskonczona magia i rage itp

ale jednocześnie wyłączają trofea :/ (dlatego ich nie uruchamialem, ale na 99.9999% nie zmieniają wyglądu)

 

 

ja najbardziej zaluje że tylko 1 strój mozna odblokować, a reszta to DLC

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

te pamiątki po bogach dają bardzo przepakowane moce w stylu zwiekszania dmg ktory zadajmy, zwiekszanie defa, mnozenie orbów x10, zwiekszenie paskow na maxa, nieskonczona magia i rage itp

ale jednocześnie wyłączają trofea :/ (dlatego ich nie uruchamialem, ale na 99.9999% nie zmieniają wyglądu)

 

ja najbardziej zaluje że tylko 1 strój mozna odblokować, a reszta to DLC

Eeee to lipa. Ale je można użyć dopiero po skończeniu gry nie? To może na tym będzie polegał NG+.

 

Witaj w świecie dlc........................................a będzie tylko lepiej. Poziom trudności, options, jako dlc!? Pewnie tak w niedalekiej przyszłości.

Odnośnik do komentarza

te pamiątki po bogach dają bardzo przepakowane moce w stylu zwiekszania dmg ktory zadajmy, zwiekszanie defa, mnozenie orbów x10, zwiekszenie paskow na maxa, nieskonczona magia i rage itp

ale jednocześnie wyłączają trofea :/ (dlatego ich nie uruchamialem, ale na 99.9999% nie zmieniają wyglądu)

 

 

ja najbardziej zaluje że tylko 1 strój mozna odblokować, a reszta to DLC

 

Ten jeden jest wystarczająco przepakowany.

Odnośnik do komentarza

Jestem po pierwszych dwoch godzinach z GOW III, niestety na wiecej na razie nie moge sobie pozwolic, bo o 6tej rano musze wstac do pracy. Wrazenia sa oczywiscie mega pozytywne. Czy jest lepiej niz w U2 - nie wiem, to jednak inne gry...GOW III ma zafixowane kamery, U2 nie, GOW jest bardziej epicki, w U2 masz wieksza swobode itd itd...naprawde ciezko porownywac...i moim zdaniem nie ma sensu...tak jak rok 2009 nalezal do U2 i Arkham Asylum, tak 2010 jak na razie na pewno nalezy do GOW III zobaczymy co wydazy sie na rynku w dalszej czesci roku...

 

usunięto fragment

 

personalne wycieczki to sobie możesz zachować dla siebie, tym bardziej na podłożu wojenek konsolowych. grg

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

 

 

Ten jeden jest wystarczająco przepakowany.

mi chodzi o wygląd a nie o skille jakie dają stroje

 

a ten wygląd moze i ciekawy i mroczny, ale w to wsymie tylko czarne textury zamiast kolorowych ;p

 

dobrze że przynajmniej zrezygnowali z debilnych ubrań ryby albo zieminiaka, zwykle lubie gry ktore maja poczucie humoru, ale do gOW nigdy mi nie pasowaly takie "śmieszne" dodatki

Odnośnik do komentarza

 

 

Ten jeden jest wystarczająco przepakowany.

mi chodzi o wygląd a nie o skille jakie dają stroje

 

a ten wygląd moze i ciekawy i mroczny, ale w to wsymie tylko czarne textury zamiast kolorowych ;p

 

dobrze że przynajmniej zrezygnowali z debilnych ubrań ryby albo zieminiaka, zwykle lubie gry ktore maja poczucie humoru, ale do gOW nigdy mi nie pasowaly takie "śmieszne" dodatki

 

Co Ty gadasz, krowa była kozacka. Reszta może była słaba, ale krowa dawała radę, no i magia się nie kończyła. :ninja:

 

A tak na serio to masz rację, mogli chociaż dać God Armor, bo to chyba najlepszy skin Kratosa.

Odnośnik do komentarza

teraz można miec nieskonczoną magie właczajac muszle posejdona

 

 

ogólnie to niby pamiątki i stroje serio są mocno przepakowane, ale jednoczesnie przykre ze wyłaczają trofea, mogli by zrobić stroje bez "efektów specjalnych" ktore zmieniają tylko wygląd , i nie psują trofeów

 

 

w sumie to aż 5 strojow jest z DLC, i są fajne, ale ciekawe czy może dorobią kiedyś jakies nowe DLC , moze jakies areny, albo własnie nowe stroje (w koncu w gow2 bylo ich wiecej i byly zroznicowane bardziej(

 

no i to nieszczescne zakończenie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

teraz można miec nieskonczoną magie właczajac muszle posejdona

 

 

ogólnie to niby pamiątki i stroje serio są mocno przepakowane, ale jednoczesnie przykre ze wyłaczają trofea, mogli by zrobić stroje bez "efektów specjalnych" ktore zmieniają tylko wygląd , i nie psują trofeów

 

 

w sumie to aż 5 strojow jest z DLC, i są fajne, ale ciekawe czy może dorobią kiedyś jakies nowe DLC , moze jakies areny, albo własnie nowe stroje (w koncu w gow2 bylo ich wiecej i byly zroznicowane bardziej(

 

no i to nieszczescne zakończenie

 

A no właśnie.

 

 

Teoretycznie Kratos się zabił i potem prawdopodobnie rzucił ze skarpy, ale jednak zostawili sobie otwartą furtkę i tak jak pisałem, nie zdziwiłbym się, gdyby wypuścili ten niby wycięty epilog. Tym bardziej, że on w każdej części przecież umierał. xD

 

Odnośnik do komentarza

 

umierał i jakoś mu to nie przeszkadzało żyć dalej, a pozatym po zabiciu hadesa wszystkie dusze były poza życiem i smiercią w dziwnym stanie, i ogolnie chyba nie dalo sie tak nomralnie umrzeć, a zapewne fakt że kratos mial w sobie dusze boga smierci i ogolnie zabił innych bogów też musialo mieć jakiś wpływ na jego "śmiertelność"

 

 

 

a z innej beczki - zastnawia mnie czemu kratos caly czas jest niby człowikiem/śmiertlenikiem, skoro jest synem zeusa to powinien byc conajmniej pół-bogiem, nawet nie będąc bogiem wojny..

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

usunięto fragment

 

personalne wycieczki to sobie możesz zachować dla siebie, tym bardziej na podłożu wojenek konsolowych. grg

 

@slupek - a czy jest idealna gra ? :pinch: Zabawne jak w tematach exów na ps3 widać ludzi którzy coś zarzucą ich ukochanym tytułom to = fanboy, zaś w tematach na kloca normalnie leci dyskusja.

Faktycznie jestem okrutny pisząc że gow3 jest epicki, ma świetny design oraz że to najładniejszy i najlepszy slasher...

 

Co do kamery chodzi o to że ktoś pisał o wypasie silnika gow3 więc jestem ciekaw jak by to wyglądało/chodziło podczas siekania przeciwników i obracania/przybliżania dowolnie kamery przez gracza, tak jak w U2 masz pełną swobodę. Po drugie lubię grach porozglądać się co tam ciekawego twórcy zrobili a nie kamerę na szynach która pokazuje to co chciało SM. Po trzecie, czasami wolałbym inny obraz z kamery bo jest nie wygodnie podczas skoków czy siekania. Po czwarte kamera na szynach ukrywa wiele słabszych miejsc...to nie jest czepianie, to są fakty.

 

Te narzekanie na backtracking też jest mocno naciągane.

to zdanie mnie rozbawiło, pograj dłużej niż 2h i wtedy napisz...za mną już 6h i backtracking jest jak najbardziej upierdliwy.

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza

1 backtracking jest, wiele razy wyłazimy w miejscu gdzie juz bylismy i odblokowujemy inną droge itp, mozna sie tego czepiac ale osobiscie nie czułem sie jakos obrazony taką akcją, rozumiem tworców ze zrobienie takiego środowiska nie bylo latwe wiec chociaz sobie troche ułatwili, trzeba pamietac ze im ładniejsza gra tym wiecej roboty, pewnie sam model kratosa robili tyle czasu ile sie robiło grafike do całej gry 10 lat temu

 

2 bigdady jestes fanbojem xboxa!

 

3 idealna gra istnieje - monster hunter

 

4 tak jestem fanbojem MH

 

 

 

 

z innej beczki:

jednej rzeczy mi brakuje , chociaz chyba nikt tego nie obiecywał, tylko sam sobie wyobraziłem że moze to być, i jednak nie było:

to coś to ogormna epicka batalnia z setkami-tysiacami wojska, na którą wpierdala sie kratos i maorduje całe legiony przeciwników :P

Odnośnik do komentarza

ok to jestem po kilku godzinkach z GOWIII...:rolleyes: nie mam słów na to co się tam dzieje i to od pierwszej sceny

 

pierwsze 30min to TOTALNA MIAZGA, wiadomo że teraz 'epic' jest troche wytartym określeniem ale tutaj pasuje bo takie właśnie jest - ma rozmach, nieprawdopodobną skalę i burdel nie z tej ziemi, takiego czegoś jeszcze nie widzieliście, serio.

 

potem przystępujemy już do rzeźni, gra ma rating M i to widać, niektóre akcje są ostre, niektóre nawet na granicy dobrego smaku ]:-> co powiecie na QTE z deptaniem czyjejś głowy mashując kółko? wydłubywanie oczu znacie już z dema, naprawdę to co robi Kratos może sie podobać, on jest motherfuckerem i czuć power jego uderzeń ; sposobów na robienie krzywdy jest na pęczki

 

muszę wspomnieć o grafice i soundtracku, grafa przeszkadza bo jest za dobra, poważnie aż ciężko się skupić na klepaniu combosów bo ilosć detali i efekty sprawiają że czacha dymi ; wrzucili jakiś fajny post processing i motion blur przez co gra 3/4 czasu wygląda jak CGI, Kratosa ogłaszam najlepiej wymodelowanym charem ever ; no i ta krew hehe, bardzo ładnie zrobiona i zostaje nawet na cutscenkach - Kratos stoi i gada tak chamsko ubrudzony, ehhh jak go nie lubić :teehee:

muzyka, która przygrywa tle jest ekhm boska, te chórki i muzyka bitewna nadaje ton krwawej łaźni toczonej na ekranie ; do want ost asap, theme z menu to absolutny mistrz ;

 

co jest w tej grze najlepsze - bossowie. no takich starć nie ma nigdzie, poprzednie GOWy klękają i proszą o litość, z tych bossów których widziałem podobali mi się...wszyscy. ani jednego słabszego motywu ; a to jak się z nimi rozprawiamy to już musicie zobaczyć sami a to jest piękne po prostu, lekka nutka artyzmu w tym temacie :lol::lol::lol:

 

gra ma też słabsze momenty, nie podobało mi sie kilka (irytujących) segmentów (gram na titan-hard) , dokładniej to co z dema czyli skakanie po harpiach, przelot w górę tunelem omijając belki i fireballe) i jeszcze kilka bieganych segmentów które nie wyszły najlepiej imo ;

 

nigdy nie jarałem się specjalnie GOWami (1 czy 2), to były dla mnie po prostu dobre slashery i nic ponadto, ale GOWIII...on przebija swoje prequele we wszystkim, przede wszystkim w skali hardkoru - i ta cześcią przekonał mnie do siebie najbardziej, a Kratos jest moim hero :yes: powinien być maskotką Plejstejszyn,

 

TLDR - kolejna gra, którą każdy powinien zobaczyć bo potrafi zadziwić a Kratos jest (pipi)m ale za to go lubię :>

 

 

ZEUUUUUUUS, I will have my revenge!111

 

PS. nie wiem jak tam pl wersja, zobaczę przy 2gim playthru, potem się wypowiem jak tam Linda zarządził :>

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

przestancie pierdzielic glupoty.

wez sobie model nathana z u2 z gry, nie z filmiku. dla ulatwienia napisze, ze to moment w ktorym masz kontrole nad postacia.

wez sobie model kratosa z gow3 z gry, nie z filmiku. jak potrafisz czytac ze zrozumieniem, to juz wiesz jak to zrobic.

porownaj je ze soba.

jezeli nie widzisz wyszosci modelu kratosa nad modelem nathana, to masz problem osobowosciowy (charakter) lub fizjologiczno-anatomiczny (oczy).

pogodz sie z tym i przestan pierdzielic glupoty bo ich poziom w tym watku zaczyna przekraczac normy inteligentnej osoby.

 

przechodzimy dalej - ocena calosciowa grafiki.

najlepsze fragmenty gow3 sa wykonane na wyzszym poziomie technicznym niz najlepsze fragmenty u2. swiadczy to o wyzszosci technologi opracowanej przez santa monica. to ze nie zawsze jest ona w pelni wykorzystana (np. mniejsze miejscowki) wynika z dizajnu gry, ktory jest czyms innym niz technologia. uwaga, to moglo byc trudne dla co niektorych, wiec powtorze: dizajn to nie technologia. dlatego tez, oceniajac czysto technologiczne aspekty obu gier, gow3 jest obecnie liderem (nie bede pisal nawet o nowej metodzie AA bo to moze byc za duzo na raz dla co niektorych "specow").

 

dziekuje i do widzenia, kloccie sie dalej - moze bedzie nawet zabawnie.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

1 backtracking jest, wiele razy wyłazimy w miejscu gdzie juz bylismy i odblokowujemy inną droge itp, mozna sie tego czepiac ale osobiscie nie czułem sie jakos obrazony taką akcją, rozumiem tworców ze zrobienie takiego środowiska nie bylo latwe wiec chociaz sobie troche ułatwili, trzeba pamietac ze im ładniejsza gra tym wiecej roboty, pewnie sam model kratosa robili tyle czasu ile sie robiło grafike do całej gry 10 lat temu

 

Mnie również backtracking zupełnie nie przeszkadzał. Jedak gdybym miał na siłę szukać jakiegoś minusa tej gry, to mógłbym podać właśnie ten. Tyle, że ja nie zamierzam robić z siebie idioty i za wszelką cenę oczerniać tak wspaniały tytuł.

 

Co do modelu postaci to w filmiku "Making of" jeden z grafików mówi, że na poprzedniej generacji zrobienie modelu postaci zajmowało maksymalnie 5 dni. W GOW3 ten czas to około 6 tygodni. Tyle w temacie.

 

Odnośnie bredni o kamerze jakie wypisuje bigdaddy już nie zamierzam się wypowiadać. Szkoda czasu bo i tak on wie lepiej niż sam deweloper.

 

usunięto fragment

 

personalne wycieczki to sobie możesz zachować dla siebie, tym bardziej na podłożu wojenek konsolowych. grg

 

@Jaszczur

100% racji. Twoją wypowiedź niektórzy powinni sobie 100 razy przeczytać. Może wtedy dotrze do nich jak bredzą.

Edytowane przez Grigori
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Polecam recenzję Konsolowiska. Kilka słów o grafice z tej recki.

 

 

 

W tekście ?Na gorąco? napisałem, że ?oprawa graficzna GOD OF WAR III to jakiś (pipi)y obłęd?. Dzisiaj, po przejściu gry, podtrzymuję te słowa z całą stanowczością. Doświadczyłem ponadto empirycznie, że osoby widzące w akcji tę grę nie bardzo wiedzą na co patrzyć, co grozi oczopląsem. Level otwierający grę to wycieczka na Gai na szczyt Olimpu. Kratos jest mniej więcej dziesięciokrotnie mniejszy niż paznokieć Tytana, klucząc po ?ciele? Gai rozprawia się z kościstymi rzezimieszkami, a każdy jej ruch powoduje solidne zawirowania. Gaja cały czas wspina się na górę, widoki zapierają dech w piersi, w tle widzisz innego Tytana atakowanego przez stwora i nie bardzo wiadomo, co się dzieje (w sensie doznań), oprócz tego, że to jakiś kosmiczny żart programistów. Santa Monica Studio dokonało takich czarów, że nie wiadomo, gdzie zapuścić żurawia. Szczena turla się wesoło po podłodze, gracza ogarnia pusty śmiech zachwytu, a akcja nie zamierza zwalniać. Kamera lawiruje pomiędzy przeszkodami, odjeżdża na kilkaset metrów do góry, nie krztusząc się przy tym. Po niesamowicie widowiskowym levelu akcja zwalnia, ale w grze występuje jeszcze kilka takich ?momentów?, w których złapiesz się za głowę i w akcie ogólnego podniecenia rzucisz ciężkim wulgaryzmem.

 

GOWIII śmiga w rozdzielczości 720p, jednak jest to najlepsze 720p, jakie kiedykolwiek widziałem. Nie ustępuje w niczym grom generowanym w 1080p, raczej bije je na głowę. Na wielkim TV LCD nie dopatrzyłem się słabych tekstur, ujrzałem za to najbardziej zaawansowany obecnie silnik graficzny, który w połączeniu z talentem ?reżyserów? tworzy niezapomniane widowisko. A raczej WIDOWISKO! Jakość tekstur, ogrom kilku miejscówek, smak i wyczucie, fenomenalne oświetlenie, animacja śmigająca w 60 FPS-ach (zwalniająca do 30 bardzo rzadko), zero ?pójścia na łatwiznę?. Ornamenty, efekty specjalne, pomysłowość designerska, a całość współgrająca z gameplayem. Szok.

 

W wielu momentach GOD OF WAR III wygląda jak renderowany film, jednak filmem nie jest. Nieraz wybałuszałem gały, nie dowierzając w to, co widziałem na ekranie. KILLZONE 2 to przepiękna gra, ale wyciągająca zaledwie 30 FPS-ów, za sprawą UNCHARTED 2: AMONG THIEVES doznałem szoku, jednak obecnie GOWIII rozdaje karty, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Nastała właśnie nowa jakość, III generacja gier na PlayStation 3 stała się faktem, a Xbox 360 może jedynie pozazdrościć Chlebakowi wydajności. Długo przyszło mi czekać, aby ujrzeć taką masakrę graficzną, ale wreszcie to się stało. Zapewniam cię, Czytelniku, że członkowie studia developerskiego są nadludźmi, bowiem dokonali cudu. Broda pewnego znienawidzonego przez Kratosa jegomościa, ogromny Hefajstos, manicure Kronosa, chimera, centaur, cyklop, Cielsko Hadesa poprzebijane palami, jaskinie, wnętrza, animacja ruchów bohaterów, kikuty... Mógłbym tak długo wymieniać, ale nie chcę. Mianownik stanowi słowo-klucz: detale. Jeśli skupisz się na nich, zamrzesz w bezruchu, zapomnisz oddychać. Ja czegoś takiego jeszcze nie widziałem i pewnie nieprędko zobaczę ponownie. Mistrz.

 

 

 

Hiv potwierdza fakt iż GOW3 stoi wyżej niż Uncharted 2 w kwestii grafiki. 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza

A CDA Cię zawiodło bo nie napisało ze to uber masakrator gałek ocznych, dało za grafikę 9 to już LOLOZORDAMI jedziesz na forum GO.Norma, wszyscy co piszą super o grach na PS3 są super, reszta jak coś napiszę co nie jest po twojej myśli jest beee :lol: Najweselej się jednak robi jak Ci co pisali w samych superlatywach o GOW3 napiszą kilka gorszych zdań o innym ekskluzywnym tytule na PS3, a Ci co pisali źle o GOW3 napiszą odwrotnie o innej pozycji na pleja :lol: A tu link z forum na GO http://gameonly.pl/forum/index.php/topic,8122.msg602429.html#new

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

jak dwuletnie dzieci z piaskownicy...

 

Choć podzielam zdanie Bobana co do tego,że GoW3 jest w chwili obecnej najładniejszą grą ever to jednak nie polecam wam się kłócić z tym gościem pomimo tego,że macie prawo do własnego zdania.Będzie kręcił,mącił,wynajdywał cuda na kiju w nieskończoność byle tylko postawić na swoim...

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Boli Cię coś Wujku? Masz jakiś problem? Napisz na PW.

 

Co do oceny CDA to zgadzam sie z nią w 100%. 9+ to idealna ocena dla GOW3. Jednak nie zgadzam się z oceną za grafikę. CDA dało 9. Niech pokażą mi w takim razie tytuł, który zasługuje na 10. Chyba, że Ty mi pokażesz Wujku. Czekam aż usprawiedliwisz ocenę za grafę od CDA skoro twierdzisz, że to ja się czepiam.

Edytowane przez =-FEISAR-=
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...